Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
9 miesięcy temu Nathanel Dlatego też musimy sami się zorganizować i nie ma innego wyjścia. Nie są ważne poglądy, ale to że po prostu piszemy nieraz więcej niż dziennikarze. Dlaczego mamy być na marginesie? Wiem, że pomysł nie jest nowy, ale ja mam swoją filozofię jak to zrobić skutezcznie.Pozdrawiam
5
Stowarzyszenie Blogerów Polskich?
Obrazek użytkownika Nathanel
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
9 miesięcy temu Nathanel Wie Pan? Niby jestem świadomym ekonomistą, ale kiedyś nieopatrznie wprowadziłem swój numer karty w jednym z portali sprzedających. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się iż z mojego konta nagle zniknęło około 600 zł. I do tej pory nie wiem na co i za co. Firma, która dokonała transakcji jest zarejestrowana poza granicami naszego kraju. Oczywiście kartę zastrzegłem, mam drugą i złożyłem reklamację, ale nie sądzę żebym odzyskał te pieniądze. Być może jest to dla niektórych mała kwota, ale dla mnie jest wystarczająca, żeby się wkurzyć. Mieć a nie mieć to ważne. Można wydawać własne pieniądze, ale żeby ktoś nam je kradł? Jest to niedopuszczalne. Sądzę, że owa firma dokonała tego nie pierwszy raz. Dlatego odradzam zakupy na kartę przez internet. Stanowczo! A najlepiej w ogóle nie mieć karty kredytowej a jedynie debetową bez możliwości robienia debetu. Pozdrawiam
3
Na co zwracać uwagę biorąc kredyt.
Obrazek użytkownika Nathanel
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
9 miesięcy temu A jak ,a czasami to jest ... ... nawet komicznehttps://www.marketwatch.com/story/fitness-tracking-map-reveals-locations-of-secret-us-military-bases-reports-2018-01-29:-)
2
E-recepty od 1 stycznia 2020: rząd, hakerzy i służby, będą wiedzieć na co chorujesz
Obrazek użytkownika Nathanel
Obrazek użytkownika Krzywousty
1 rok temu Kim ty jesteś człowieku? Bo jako żywo swoim wpisem przypominasz ruskiego trola. Jesteś nim?Przypochlebiasz się czytelnikom wiedząc że 99% czytelników tej witryny to zwolennicy PiS, i zyskując ich sumpatię doładowałeś USA. Tak? Taka śprytna socjotechnika według ciebie...Nie masz zielonego pojęcia kto stoi za tą awarią ale przecież TY WIESZ... Zapomniałeś że nawet w żydowskim dekalogu stoi: nie będziesz dawał fałszywego świadectwa. Czemu wiec dajesz? Tak apropo to życzę ci pobyć chwilę w wenezulskim raju jaki komuniści stworzyli ludziom przez ostatnie dziesięciolecia. Stworzyli go przeciw Ameryce ale za to z aktywną pomocą Rosji. Skąd my to znamy....? I Rosja i Wenezuela mają nieprzebrane naturalne bogactwa ale ich geniusz potrafił zaprowadzic wśród zwykłych ludzi przeprzebraną biedę... tak w jednym jak i w drugim kraju.
2
Wenezuela - katastrofa energetyki
Obrazek użytkownika Nathanel
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
1 rok temu Polske tez to samo moze spotkac przy obecnej rzadzacej mafi nowych wlascicieli Polski i marjenotkowym PISowskim antypolskim prozydowskim rzadzie.Ugodowosc wobec uni i swiatowego zydowstwa pokazuje ze jestesmy calkowicie uzaleznieni i nie mozemy o niczym decydowac.Ostatnie uzaleznienie energetyczne - psychiczny  pakiet klimatyczny i walka z CO2 na zasadzie ze trzeba komus placic gotowka za fikcje przydzialu mozliwosci emisji CO2.To z to paranoja w ktora nas Polakow wpycha wrog za pomoca PISu.Pieprzenie o energtycznym  uniezaleznieniu od Rosji to jakas abercja bo w tym czasie import kiepskiego  ale niezbednego wegla do naszych elektrowni wciaz wzrasta.Cisza jakos o geotermi ,ciszaa o gazyfikacji wegla pod ziemia,cisza po odwiertach gazu lupkowego,cisza o gleboko polozonych zasobach ropy,zamyka sie  badz sprzedaje kopalnie,ktore w niemieckich rekach staja sie nagle dochodowe. Cisza o naszych surowcach ,wszytko to wyglada jak by powoli wylanczano Polske albo zde te zasoby maja poczekac na nowego wlasciciela w Polin.
-2
Wenezuela - katastrofa energetyki
Obrazek użytkownika Nathanel
Obrazek użytkownika Hoyt
1 rok temu @Narhanel Ale Towarzyszka Janke  doceniła ten antypolski wpis Towarzyszki Emerytki, zamieszczając go na jedynce antypolskiego salon24. A to chyba powód do dumy, i do odnotowania dla lubiącej statystyki  Towarzyszki Emerytki.
3
Antywiadomości TVP
Obrazek użytkownika Nathanel
Obrazek użytkownika Gawrion
1 rok temu Nathanelu O który obraźliwy komentarz chodzi?
0
Zostańcie sobie ze swoją psychopatką
Obrazek użytkownika Nathanel
Obrazek użytkownika Anonymous
1 rok temu @Nathanel Ety,Równa Babka,e.dudek to jedną i tą sama osoba.Sprytnie posługuję się różnymi adresami IP stąd też trudno udowodnić ten fakt.Co do Równa Babka, była ona do niedawna zbanowana ale okres kary właśnie się jej skończył.Nie dziwię się właścicielowi bo nie dość że prowadzą portal we dwoje to jednak każdy, powtarzam każdy ,z obecnych w danej chwili ,gdy ukaże się kolejny chamski wpis w/w natychmiast zgłosić i jednocześnie dać minusa.Wiem że lada dzień pojawi się na portalu, i  kwestia czasu jest stały ban. Wobec powyższego Nathanelu daj nam wszystkim trochę czasu.A będzie ok.narka
5
Zostańcie sobie ze swoją psychopatką
Obrazek użytkownika Nathanel
Obrazek użytkownika ccassiumm7
2 lata temu Termin na wakacje!  - Dzień dobry, chciałabym pilnie zarejestrować się do kardiologa.   ...Termin na wakacje!U kardiologa we Wrocławiu, dr n. med. Wiesław Ł. można się zapisać na prywatną wizytę w sierpniu 2018 r. Do Weta w ramach NFZ czeka się niewiele krócej tylko... jakość usługi medycznej ma się jak pięść do nosa.http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lekarze-lecza-tylko-za-pieniadze-lub-znajomosci/8qk7yt2PSZaniedbania sięgają komuny, ale to nie tłumaczy rozwoju folwarku zwierzęcego.  Równi i równiejsi wobec prawa! 
9
Prezydent Duda wystawia się na licytację u Owsiaka.
Obrazek użytkownika Nathanel
Obrazek użytkownika Verita
2 lata temu Oczywiście, że zabijanie bezbronnych .... ...niewinnych istot nie jest zgodne z naturą. Co to znaczy, że każda aborcja "na życzenie" powinna być warunkowana także zgodą na sterylizację ? W tym zdaniu nie znajduję sensu. Jaki widzisz związek między aborcją "na życzenie" i sterylizacją? Coś chyba z logiką u ciebie na bakier...ale tak się zawsze dzieje, gdy ktoś próbuje poprawiać Pana Boga.
2
Głosowanie o aborcji w Sejmie ujawnia chorobę wściekłych krów
Obrazek użytkownika Nathanel

Strony