Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Anonymous
7 lat temu TŁ, - tak, jestem, a w zasadzie byłem miłośnikiem lotnictwa,... Napisałem, że "byłem", ponieważ... zdradziłem lotnictwo na rzecz sportu motorowego (rajdy samochodowe). Lotnictwo w moim życiu nie mogło być zwieńczone licencją pilota akrobacyjnego (mały uszczerbek wzroku i nie przeszedłem pomyślnie badań okulistycznych). Dlatego też zająłem się jazdą wyczynową autami rajdowymi, gdzie ten uszczerbek wzroku nie stanowił przeszkody. Ale... dzisiaj, kiedy już nie jeżdżę wyczynowo od roku 1990, we wspomnieniach powraca także lotnictwo. Pozdrawiam, Satyr  ________________________  "Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)
0
Nasi towarzysze broni
Obrazek użytkownika zib1
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
8 lat temu Różni próbują upiec coś na gazie http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/424252,siwiec-rzad-tuska-zdradzil-ukraine-za-2-mld-dolarow.html -------------------------- Reszta nie jest milczeniem.
0
Tusk dziękuje Bogu za to, że Gazprom rządzi Polską
Obrazek użytkownika zib1
Obrazek użytkownika adriano
8 lat temu To jest freudowska pomyłka powiedział to co naprawdę myśli.
0
Tusk dziękuje Bogu za to, że Gazprom rządzi Polską
Obrazek użytkownika zib1
Obrazek użytkownika Godziemba
8 lat temu @Jacek Mruk To zaledwie malutka złośliwa przerwa w normalnej pracy historycznej. Pozdrawiam Godziemba
0
Szalejowy Stefek
Obrazek użytkownika zib1
Obrazek użytkownika synteticus
8 lat temu @ maruś, andruch Co to jest INDYWIDUM, bo nie moge znależć w słowniku? Pozdrawiam cui bono
0
Krzysztof Szczerski miażdży rząd Tuska
Obrazek użytkownika zib1
Obrazek użytkownika maruś
8 lat temu @ Andruchu z Opola..... .... spoko, spoko, ja wiem co robię. Dixi ma nie tylko doskonałe pióro, ale tysiąc razy lepsze poczucie humoru. Alle, ale jeszcze "cuś", Dixi jest włascicielem kapitalnego psa, to ten piesek mu podpowie kto jest OK ? :-))) pozdrawiam ps. ...a Opole, niech już myśli o Festiwalu, a nie o polityce:-)
0
Krzysztof Szczerski miażdży rząd Tuska
Obrazek użytkownika zib1
Obrazek użytkownika TYBERIUSZ
8 lat temu lupo Dobrze że zwróciłeś uwagę na to " że za mało widać ich kontrreakcje na działania nibyrządu" , bo gdy ja poruszam ten temat , natychmiast jestem zakrzyczany i nazwany trolem . Moim zdaniem polityka demoralizuje , i należy patrzeć na ręce polityków , również tych , a może szczególnie tych ,  których chcemy obdarzyć swoim zaufanie w wyborach .
0
Optymalne wykorzystanie miejsca
Obrazek użytkownika zib1
Obrazek użytkownika Dominik
8 lat temu czyżby przyczyną tragedii byly wypastowane buty? Moim zdaniem film nie wskazywał jednoznacznie na zamach --------------------------------------------- Nie, to fakt, ale nie znalazłem również informacji, iż przypadkową przyczyną wybuchu był przeciążony akumulator. Bo wybuchu nie wykluczali wypowiadający się w filmie naukowcy. Jeśli to nie był zamach, to o jakich wybuchach mówią?
0
"Anatomia upadku" i wstyd
Obrazek użytkownika zib1
Obrazek użytkownika O.R.K.S.
8 lat temu re Mustrum . "Co powoduje, że się tak beznadziejnie błaźnią i kurwią?" Pojadę kanonem, z klasyka Lesława M.: "To jest doskonałe pytanie." Dzięki i pozdrawiam jak zwykle gorąco
0
Prok***atura
Obrazek użytkownika zib1
Obrazek użytkownika rolex
8 lat temu Max Alez oczywiście, nie wiem skąd mi się wzięło... ;) Pozdro!
0
CIĘTA Z MEBLOŚCIANKI
Obrazek użytkownika zib1

Strony