Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika dratwa3
3 dni temu Mówiąc o podstawowej relacji, Mówiąc o podstawowej relacji, nie miałem na myśli relacji pierwszej. Choć w dzieciństwie "następuje uświadomienie sobie pewnych rzeczy na temat ja i ty", dopiero po latach dorastania człowiek ma szansę ogarnąć relację prawdy, wolności i miłości. Poprzez budowanie zdrowej relacji z samym sobą.
2
Kłamstwo, nienawiść i zniewolenie zamiast prawdy, miłości i wolności
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika dratwa3
3 dni temu Podstawową relacją jest Podstawową relacją jest relacja człowieka z samym sobą. I najtrudniejszą przy tym. To od tej relacji zależy jakość pozostałych relacji. dratwa3
3
Kłamstwo, nienawiść i zniewolenie zamiast prawdy, miłości i wolności
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Krispin
1 tydzień temu nie chcę się sprzeczać :) ale narzędzia nigdy nie były neutralne. Zawsze można wykorzystać je dobrze lub xle: nóż, granat, fotografię, Internet...
0
Perełki językowe i perełki bęcwalstwa
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Krispin
1 tydzień temu ciemny lud to kupił ..."na peryferiach". Tak, po co za dużo wydawać na peryferie. Jak najmniej. Po co się obciążać niepotrzebnie? I dlatego potrzebni sa tam namiestnicy i pretorianie, którzy mają pilnować "porządku".
0
W jaki sposób łowi się dzisiaj dusze ludzkie ?
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika kontrik
2 tygodnie temu A do czego tu teologia? Zjawisko istnieje tak jak istnieją legendy miejskie, plotki, sny czy wspólne symbole. Po co tak kategorycznie? Jedni widzą, inni nie. Mój kumpel jak był uchlany i wyjarał trawy to nawet UFO widział. Iluś tam Amerykanów w wielkiej liczbie twierdzi, że było porwanych przez UFO, też masz istniejące zjawisko ale nikt jakoś niczego sensownego nie udowodnił. Jest teoryjka, że umierającym obraz się zwęża więc widzą tunel, inni mają halucynacje a jeszcze inni to nic. To już bardziej różnorodność o czymś świadczy. Aborygeni je mają? A dzicy w Amazonii? Nie słyszałem, może książek o tym nie czytali.
-1
Dlaczego w niebie, według relacji z NDE, przebywają sami młodzi ludzie ?
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika zwykły polak
1 miesiąc temu Mądra żaba wyskoczy - (zorientuje sie "co jest grane") - głupia nie ;)
1
I tak oto wkracza nowy totalitaryzm
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika uczeń
1 miesiąc temu wracasz do wątku głównego Masz rację. Bardziej powinna nas bardziej interesować nieuczciwość wewnętrzną (poczynając od samych siebie, potem polityków krajowych, potem dopiero Rosji, Chin, a na końcu ew. kosmitów). Jednak czasami, żeby cokolwiek zrozumieć (i przyjąć jakąś strategię życiową zgodną z wyznawaną filozofią) , trzeba zainteresować sprawami nie do ogarnięcia (błądząc we mgle).
0
Jak wygląda twoja filozofia życiowa w świetle pandemii ?
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika mikolaj
1 miesiąc temu Nie wszystko oddane w rece demokratow... W USA bardzo wazne sa wyroki Sadu Najwyzszego- mozna wiele zlych rozwiazan wprowadzanych przez wladze obalic.Trump mianowal kilku sedzioa Supreme Court - i jesli nic sie gwaltownie nie zmieni - konserwatysci beda mieli przewage w SC przez najblizsze 20 lat.
1
Demokraci w USA wzięli wszystko, a zakończyli ustawką
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika Krispin
1 miesiąc temu Amen Pozdrawiam z nowym rokiem.
0
Co każdy komentator wiedzieć powinien
Obrazek użytkownika zetjot
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
2 miesiące temu Wrogie przejęcie ... ... "przestrzeni publicznej" i zamiana jej w kloakę ,to zazwyczaj następuje przed rozpadem systemów. Lewactwo  zdaje się posługuje się "perpetum mobile"  prymitywizacji . Zgodnie z ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Kopernika-Greshama ) tym sposobem zawsze doprowadzą ,do hiperinflacji idei i bankructwa intelektualnego . Myślenie o "instytucjach" na tak grząskim gruncie ,to ... może "małocelowe".Teren "przemaszerowany przez hordy Gramsci'ego" skażony,radioaktywny .Koniec końców to "fałszerze" sami się ukarzą ,bo "ceną" za chwilowe przewagi jest totalna destrukcja zaufania . Tyle razy ćwiczone ,że właściwie już nudne .:-)
0
Ideologia LGBT - próba wymuszenia rozbójniczego
Obrazek użytkownika zetjot

Strony