|
|
6 miesięcy temu |
Open source |
Kod bitcoina to open source. Zanim się wypowiesz przeczytaj przynajmniej Wikipedię! |
1 |
Pieniądz, państwo i mit wspólnej miary |
|
|
|
6 miesięcy temu |
Bitcoin |
"Wydobyciem" bitcoina steruje matematyczny algorytm i się go nie da zmienić. Polecam o tym poczytać. By cokolwiek pisać o czymkolwiek, trzeba o tym wiedzieć przynajmniej tyle, ile jest w encyklopedii napisane. |
1 |
Pieniądz, państwo i mit wspólnej miary |
|
|
|
6 miesięcy temu |
To są tzw.sabotaże z przymrużeniem oka. |
I precyzją( Tak się nazywa u onych dezynwolturę. ) godną zrzucenia chińskiego silnika z niby koreańskimi napisami( Do zakupu w...Polsce, na legalu. ) Znaczy kto trzeba, ma rozkaz przymrużyć oko żeby specjalistom nie przeszkadzać. Albo na zmianę przy monitoringu dają swojego speca od przymrużania. Pseudonim operacyjny"oczko". Po robocie również dwie wersje: albo nasze wypróbowane przedszkolanki dyskretnie odprowadzają podopiecznych do granicy. Co by ich jaki gorliwiec nie przyuważył. Albo sami idą spać a gdy potencjalni( czyli ci od"mania"potencji ) już"wyjadą", daje się komunikat: wiemy kto!!!! Ale go już ni ma. Chlip, chlip. Żal, no, opinio publicno, żal... Auuuuuu! |
5 |
Sabotaż na torach - trzy fakty, które warto znać! |
|
|
|
6 miesięcy temu |
Bitcoin |
Po co piszesz o czymś, o czym nie masz elementarnego pojęcia? Nikt, nawet rząd, nie może sobie produkować bitcoina w nieograniczony sposób - im więcej włoży zasobów w jego kreowanie, tym on wolniej będzie kreowany, a ta kreacja ma z góry określony limit. |
0 |
Pieniądz, państwo i mit wspólnej miary |
|
|
|
6 miesięcy temu |
Globalny rząd |
W jaki sposób kryptowaluty będą służyć globalnemu rządowi? Proszę podać konkretne mechanizmy, które pozwolą jakiemukolwiek rządowi zawładnąć np. bitcoinem i sterować jego kreacją. |
0 |
Pieniądz, państwo i mit wspólnej miary |
|
|
|
9 miesięcy temu |
Rakiety |
Radanici od krwawych południowoafrykańskich diamentów z Rotterdamu posyłają Żydom okupującym Polskę fryzyjskich żołdaków z rakietami. Dobrze, że nie teutońskich, saskich i szwabskich, których już zbyt dobrze znamy, lecz to w zasadzie tylko inna konkurująca horda tych samych androfagów. Ciekawy jest fakt, że córka Putina mieszkała (nadal mieszka ?) wśród nich. |
1 |
Alaskański gambit i lato (OB)Leśnych ludzi |
|
|
|
1 rok temu |
@junak |
Owszem, cała Konfa bluzga, od starego JKM, poprzez Mentzena, a na Braunie skończywszy. Tylko Bosak wydaje się trochę bardziej cywilizowany. Mieliśmy na Niepoprawnych ugrupowanie skrajnie prawicowe, popierające Konfę. Byli tak skrajni, że z łatwością przechodzili na ultralewicową stronę. A to dlatego, że linia pomiędzy tymi dwoma skrajnościami gdzieś się rozmywa. Oni też bluzgali. Większość odeszła. Niektórzy odeszli w zaświaty. Nie mogę napisać, że jest mi żal. |
3 |
Krecim okiem: Każdy leming głośno woła: darmo piwo u Chochoła! |
|
|
|
1 rok temu |
Nie zupełnie ściśle. Hamaz został założony przez Izrael |
jako konkurencja przeciwko PLO Yasser'a Arafat'a. Początkowo organizowana, szkolona i finansowana przez Izrael, a liderzy, to byli arabskiego pochodzenia żołnierze z armii izraelskiej. History of Hamas - Wikipedia |
2 |
Kanada, Wielka Brytania i Francja ostrzegają Izrael grożąc sankcjami. |
|
|
|
1 rok temu |
Czy wybory były należycie dopilnowane |
Czy wybory były należycie dopilnowane? Swoją drogą województwa zachodnie były bardziej "europejskie", cokolwiek to dzisiaj znaczy. Powody są różne. Ale nie tylko wykorzenienie ze swoich środowisk, ale też obcość etniczna wielu wyborców, brak utożsamienia z polskością. To wioski pegeerowskie ze zdewastowaną świadomością - polską i chrześcijańską (oczywiście nie o wszystkich można tak powiedzieć). |
1 |
Szczęść Boże |
|
|
|
1 rok temu |
Autor Ma Racje |
Nie wiem dlaczego tak wielu fanatyków Konfederacji zionie takim właśnie językiem nienawiści do PISu i Zjed Prawicy jak właśnie Pan; wielu, wielu Konfederatów - na podstawie ich działań mnie i wielu odraża, z kilku powodów:dla nich ten utarty slogan "PO-PIS" - to tylko miało uwiarygodnić głosowanie prawicowców na Mentzena. Ten sam slogan używał Hołownia. Widać nie wystarczyło. A tak na prawdę duopol to PO + PSL od dekad. cynizm, ciągle ataki - bez żadnego opamiętania, ślePOta lub głuchota na to jak wiele dobrego zrobił PIS na przestrzeni tych 8 lat. Wszystkiego się nie da zrobić. Tak - można było zrobić więcej i to, że Duda zastopował pewne reformy to nie wina PISu, ale Dudy. Znam kogoś co popiera KOnfę. Ten sam jad! Jego dziewczynę -pod jego wpływem powiedziałą, "nie wiem co to CPK, ale wiem, że nie "PiS," ale Konfederacja." Ignorancja, jad, brak pamięci i wybiórczość - co bardzo przypomina ataki lewicy. Tak jakby zwolennicy KOnfy czytali tę samą prasę. Albo to ten sam zły duch siedzi w nich co w PSL, bo PSL bardzo przypominają. Popatrzmy na tych z Konfy, którzy tak ładnie udają prawicę: 1. w der Onet - przed wyborami 2023 mówił jeden prominentny polityk Konfy, że Konfa powinnna założyć pakt strategiczny z KODem, aby "odsunąć PiS od władzy." Jednocześnie krzyczą w Sejmie jaka aborcja jest zła od pierwszego dnia ciąży. To chyba ten sam diabeł co w PSL - robią jedno z tematem aborcji, ale dla koryta - juz ogłaszają, że są gotowi się sprostytuować tak jak PSL i na czas odsunięcią PIS od władzy - to chyba aborcja juz jest OK tak jak dla Kamysza i Hołowni, który jeżdził po seminariach w Polsce udając konserwatystę i głośno mówiąc to co KOnfa odnośnie aborcji, że to jest zabijanie dzieci od pierwszeg dnia. Czy można chcieć głosować już tylko na takich fałszywców? Ale to tylko kropla w morzu hipokryzji tej "KOlaboracji."2. Politycy tej partii jeździli na Krym po jej zajęciu przez Rosję; jakoś im ta agresja nie przeszkadzała i nazywali PiS rusofobami.3. Pan Braun gasił gąśnicą świeczki w Sejmie akurat wtedy gdy Tusk po zaprzysiężeniu nowego rządu miał odpowiadać na pytania posłów Opozycji. Akurat wtedy one my nie przypadły do gustu.4. Mentzen proponował sprzedanie polskich lasów i pozwolenie dla na każdego broń w Polsce. Czy to miało wspomóc aborcje na czas paktu z KOdem?.5. Ta sympatycznie wyglądająca Pani poseł Zajączkowska podobno też rysowała 8 gwiazdek jak miłośnicy Putina.6. Bosak z żoną głosowal za odebraniem immunitetu M. Błaszczakowi - za to, że POlakom ujawnił prawdę, bo miał do tego prawo. Ale prawda boli wielu z KOnfy. Tylko dlaczego?7. Najbardziej wk jest to, że Konfa mówi "odcinamy sie od Trzaskowskiego, ale nie popieramy Nawrockiego." POd tym względem chyba nawet lewactwo (tzn. ten czerwony beton) jest bardziej solidarne; tamci się jednoczą a KOnfa ustami nie jednego polityka tej partii - nie tylko ośmiesza się, ale pokazuje, że zranione ego tych egoistów oznacza, że "jak nie my, to co nas Polska obchodzi." Pani Zajączkowska powiedziała, ze jak Mentzen nie wygra, to zostanie w domu. Menzten ma stawiać teraz jakieś warunki za poparcie chyba. Może Trzaskowski się na nie zgodzi? I co wtedy zrobią zwolennicy Konfy? I bez warunków jego zagłosuja chyba ponownie w wielkich liczbach na Trzaskowskiego.8. Podczas debaty Mentzen bardzo atakował Nawrockiego a tamten lepszym sie okazał umiarem wobec niego.9. Konfa nic nie zrobiła jeszcze dla Polski więc jest mocno niewiarygodna, ale bardzo wygadana i pełna jadu. Wielu jej fanatyków poparło Trzaskowskiego w poprzednich wyborach -jak słusznie Humpty Dumpty zauważył.10. Bosak częściej atakował PiS aniżeli lewactwo nazywając PiS ich konkurencją. W prawdziwych demokracjach i tam gdzie jest troska o państwo jest naturalny sojusz partii prawicowych. Zapytany o to J. Kaczyński powiedział, że "do tanga potrzeba dwóch." Konfa uważa się za :elitę prawicy, ale tak naprawdę, ten jad, wybiórczość, głosowanie na największe nieszczęście Polski po Tusku (= Trzaskowski na prezydenta) pokazuje, że to strasznie obłudni ludzie, którzy najpierw chcą sobie zapewnić dojście do koryta i jak lewactwo - obracają wektory prawdy - też jak lewactwo - zrównując PiS z PO. Nic nie zrobili ale są urażeni, bo nie dostali tyle ile chcieli. A dostali tyle, bo za mało osób uważało, że na to zasługują. Sam jad nie wystarczy. Dlaczego nie zasługują?Bo są mało wiarygodni. Musza dorosnąć tak jak ci z RAZEM co dostali ok 6% a ich reprezentant zaklina w TV republika, że to oni są najlepszą partią w Polsce. Chce sie powiedzieć - tak - dla 6% jesteście.11. Dzisiaj Menzten publikuje swoje punkty a jeden uważam, że jest poczatkiem końca bezpiecznej Polski: pozwolenie na broń dla każdego Polaka. Prosze sobie wyobrazić: jeżeli ktoś czeka na nas z bronią to nieważne czy mamy ja w kieszeni bo nie jesteśmy na to gotowi. Czy mamy chodzić jak na zachodzie z bronią w ręku i ciagle gotowi na strzelanie? To doprowadzi calkowicie do tego, że wielu nieodpowiedzialnych i emocjonalnych ludzi będzie miało zbyt łatwy dostęp do broni a tacy zwykli ludzie co chodzą po zakupy, babcie czy kobiety będą jeszcze bardziej bezbronne. Wystarczy zobaczyć co sie dzieje w USA; im więcej broni tym bardziej niebezpiecznie. Ograniczenie broni pozwala na to, że mniej ludzi ją posiada a bandyci ja zawsze będą mieli. I na nich jest policja. NIe ma co sie bawić w policję. Inaczej bedą ją mieć np. nastolatki, ludzie pijani po wypiciu będą siegać po broń i łatwo innym grozić. Mentzen to teraz chodzące zranione ego, bo przegrał. Ale ten jego punkt odnośnie broni uważam za chory, przesiąkniety ideologią głupiego liberalizmu w USA gdzie sa setki tysiecy zabitych właśnie od tych z bronią. Ci ranni nie byli gotowi lub wystarczająco szybcy, aby sie obronić mimo, że ją mieli. KObiety na randki chodzą z bronia. To jest chore tak jak chore i zranione jest ego Mentzena po porażce wyborczej. On chce dalej zaistnieć a może też bierze $$ od amerykanskiego "gun lobby." Lewactwo już się wspiera nawzajem a ten będzie decydował czy poprzeć Nawrockiego lub lewaka Trzaskowskiego. Tym ruchem odnośnie zaproszenia tych dwóch pokazał, że jest mało przewidującym inteligentnym debilem a la rotacyjny clown co wszystko wie, ale nic nie rozumie. Albo fałszywym prawicowcem. Ogólnie mówiąc KOnfa potrzebuję dojrzeć patriotycznie a patriotyzm nie polega tylko na szczuciu na tych co wiele zrobili dla Polski i udawaniu, że PIS = PO.Jad KOnfy = Jadowi Koalicji 13 Grudnia. To ich łączy!Dlatego nigdy nie będą na nich głosował chyba że otrzeźwieją. Na razie wolę tych sprawdzonych i wiarygodniejszych co wprowadzili Polskę do G20 co zwolennikom KOnfy - jak lewactwu - nie przejdzie przez gardło. Im przechodzi więcej jadu przez gardło aniżeli fakty. Im przychodzi na myśl ich partia najpierw przed realnymi potrzebami w Polsce. Jak chcą grać tylko na siebie lub nawet na lewaka Trzaskowskiego, to nie są godni nawet tych 15%.Amen. |
4 |
Hejt dopiero teraz się zacznie |
|