Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Tezeusz
4 miesiące temu Dziękuję Pamiątki po bohaterach tej opowieści znajdują się w Muzeum Powstania Warszawskiego. 
2
Stój! Kto idzie? To ja, biedny student
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
4 miesiące temu Trollu Junak, prawda boli Najgorszą rzecz jaką zrobiły Polsce media obecnie reżimowe (zwyczajem polskim jest określanie mediów w ręku rządu mediami reżimowymi), wraz z polskojęzycznymi mediami redemptorystów jest zaKODowanie słabych umysłów zgodnie z programem. Ktoś pisze kłopotliwą dla PiS prawdę, to zaraz uaktywnia się procedura, "TO Z TVN" po czym mózg automatycznie się wyłącza na przyjmowanie i analizę jakiejkolwiek informacji. Do tak zaprogramowanych nic nie dotrze. Obym się mylił, ale wypowiedź twoja właśnie na takie zaKODowanie twego umysłu wskazuje. Myślę, że ty częściej oglądasz TVN niż ja. Od kilku ładnych lat nie oglądam programów informacyjnych ani w TVN ani w TVPiS, czy innych pralniach umysłu. Moją wiedzę uzyskuję czytając analizy w internecie i staram się dobierać tak, by wysłuchać wszystkich stron.Pytasz, za jakie wartości to robię? Za bardzo duże wartości, za miłość do Ojczyzny, za to, by Kurskiego naród głupi nie wszystko kupił. Właśnie dla takich jak ty, byś zdobył się na chwilę refleksji. Społeczeństwo Polski wymaga głębokiej pracy, pracy u podstaw, by znowu telewizja była dla ludzi inteligentnych, bo teraz na pewno nie jest, o czym nawet politycy PiS piszą. 
-7
Sieroty po „dziewicy PiS”
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika Tezeusz
4 miesiące temu @junak Ostatnio w ściwerwoneonówce 24 czytałem materiał wychwalający pod niebiosa " wojsko republiki Donieckiej i Ługańskiej" z okazji 5 lecia powstania !!! Tak to nie żart to prawda te czerwone ścierwa wychwalją pod niebiosa sowieckich bandytów którzy napadli zbrojnie niezależne państwo !To są republiki - tfuuu ! bandytów i czerwonych sołdatów Putina. Morderców niewinnych dzieci i kobiet z samolotu pasażerskiego przez nich strąconego. Banda oprychów i kryminialistów.Cóż jaki portal takie jego materiały. Po prostu SCIERWONEONÓWKA pachnąca sowieckimi onucami !!
5
Sieroty po „dziewicy PiS”
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika Zawiedzony
4 miesiące temu junak cyt: luksusowa prostytutka, a nie za drobne - jak tania, brudna i weneryczna ku... spod dworca.Na dworcu Wileńskim i Wschodnim "robi" raz za on, raz za ona.Ciekawe od czego to zależyPogody? 
3
Sieroty po „dziewicy PiS”
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika Piotr_bzyk
8 miesięcy temu Nie, po prostu uznałem, że Nie, po prostu uznałem, że jesteś kredytem który nie mając o nikim stąd pojęcia, zarzuca każdemu jakieś bolszewickie koneksje. Druga sprawa świadcząca o twoim/ waszym upośledzeniu to fakt, że jeżeli ktoś powie złe słowo na waszą partyjkę bądź naczelnika, od razu przybijasz mu łatkę zwolennika PO, trzeba być życiowym daltonistą żeby myśleć w ten sposób. Co do Twoich argumentów, znalazłeś jakiś nic nie warty i nie znaczący wycinek poparcia dla jednych i drugich oszołomów, w skali całej Polski poparcie dla pisiorów w grupie najmniej wykształconych jest ponad  dwukrotnie wyższe niż dla jakiejkolwiek innej partii, ledwie 24% pisowego elektoratu ma choćby licencjat, źródeł jest bez liku ale co głupiemu po rozumie.Liczby nie kłamią, ważniejsze natomiast, twoim zdaniem u ciebie w pracy pisiory to ci mądrzejsi. Powtórzę po raz wtóry - pis i po to jedno ścierwo, smutne jest to, że przy tej samej naiwności jedni czują się lepszy od drugich, szczyt hipokryzji, zaślepienia i partyjnego poddaństwa. 
-3
Pytanie o szkoły.
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika Piotr_bzyk
8 miesięcy temu Ja pitole, ale bzdury. Żegnam Ja pitole, ale bzdury. Żegnam ozięble.
-3
Pytanie o szkoły.
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika Piotr_bzyk
8 miesięcy temu W swojej czarno- białej wizji W swojej czarno- białej wizji świata jesteś tak głupi, że aż żal mi na Ciebie strzępić klawiatury. Najgorzej wynieść z domu zidiocenie przekazywane z dziada na syna- przykro mi, z tego już się nie wyleczysz.
-4
Pytanie o szkoły.
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika Piotr_bzyk
8 miesięcy temu Czyli, że co? Jak nie popiera Czyli, że co? Jak nie popiera waszych przygłupów to już nie Polak? Jedziesz komuś po rodzinie- to jest ta Twoja głębia intelektualna?  Mam ciekawe określenie na człowieka który za jarka położy głowę- PISOPATA.
-6
Pytanie o szkoły.
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika Husky
8 miesięcy temu @junak to tylko neonowy..... sedes8-))))
5
Pytanie o szkoły.
Obrazek użytkownika junak
Obrazek użytkownika Andy51
8 miesięcy temu junak Rozmowa z wyznawcami GW lub TVN, to jest tak jakby przemawiał dziad do obrazu.
0
Pietruszka, jako kamień milowy w drodze do zwycięstwa PO
Obrazek użytkownika junak

Strony