Blogerzy, Komentatorzy! Używajcie swojej władzy na portalu!

Obrazek użytkownika Gawrion
Ogłoszenie

Tworząc obecną wersję portalu oparłem się o założenie, że chcę z Blogerami, Komentatorami podzielić się władzą na portalu. I tak powstały punkty i rangi blogerskie i komentatorskie (więcej o tym w przewodniku: TU i TU). Aby uzyskać na portalu wysoką rangę trzeba uzyskać zaufanie społeczności i określoną ilość punktów od tej społeczności, przy czym ktoś, kto ma najniższą rangę, ten ma praktycznie znikomy wpływ na karanie czy nagradzanie innych, a ktoś z wysokimi rangami ma wpływ bardzo duży. Logika jest prosta i wdzięczna. Taka swoista demokracja ważona.

Przy konstruowaniu powyższych mechanizmów założyłem, że osoby posiadające wysokie rangi w chwili "otwarcia" systemu posiadają te wysokie uprawnienia i rangi ze słusznych powodów i będą w stanie odróżnić pozytywną aktywność na portalu, od aktywności szkodliwej, a nawet jeśli zdarzą się wyjątki, to ostateczny wynik sprawowania na portalu władzy będzie wynikał ze statystycznej mądrości całej mądrej społeczności i z efektu skali.

Po siedmiu latach działania obecnej wersji portalu muszę przyznać, że mechanizmy opisane powyżej zasadniczo się bardzo dobrze sprawdzają. Nowo zarejestrowani, ewidentni trolle są dość szybko punktowani na minus i unieszkodliwiani, co daje mi impuls do oznaczania takich osobników czy wręcz banowania. Bardzo dobrze.

Trochę gorzej wygląda kontrola nad użytkownikami, którzy wprawdzie przeszli już dawno weryfikację społeczności i zostali przyjęci do grona Niepoprawnych, posiadają nawet wysokie rangi, ale dość często zdarza im się wstawiać treści, komentarze nie zasługujące na nagrodę, a wręcz na karę.

Pojawiają się więc komentarze zwyczajnie głupie, zawierające wyłącznie ataki personalne, wynikiem których jest wyłącznie zaśmiecanie portalu i wątków. Zauważam, że przy dawanych ocenach, użytkownicy często kierują się przynależnością do portalowych frakcji i grup, a nie obiektywizmem.

Dodatkowo - mam nieodparte wrażenie, że wielu Niepoprawnych nie korzysta ze swojej władzy wogóle. Nie oceniacie treści czy komentarzy. Róbcie to bez wahania! Jeśli widzicie treść, komentarz, który kompletnie nic nie wnosi, który jest jedynie personalnym atakiem lub odpowiedzią na taki atak, jeśli widzicie zaśmiecanie wątków - korzystajcie ze swojego przywileju negatywnego oceniania takiej szkodliwej działalności. Kierujcie się obiektywizmem, mądrością i sprawiedliwością. Jeśli osoby, które tracą często kontrolę i śmiecą, urządzają pyskówki, zobaczą większą bezwzględność naszej mądrej społeczności, jeśli poczują, że tracą rangi i wpływ na portal, to może wykształcą w sobie większą samokontrolę. Pamiętajcie że bezkarność tylko rozzuchwala do szkodliwych działań!

W momencie kiedy szkodliwe działania będą przez Was wyraźniej napiętnowane i zdecydowanie ocenione, mi także będzie łatwiej wyciągać regulaminowe konsekwencje i ręcznie ingerować w ilość punktów i rangi szkodliwych użytkowników.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:24)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1667991

napisać coś mądrego, coś pozytywnego, rozsądnego, coś po czym inni użytkownicy by Cię docenili za mądrość. Miałeś szansę napisać coś, co identyfikowałoby Cię jako osobę życzliwą portalowi, przychylną, należącą do tej społeczności i identyfikującą się z nią. Zamiast tego wylałeś żółć.

Z komentarza wychodzi mi ewidentnie na to, że jesteś bardzo wrogi mnie, portalowi i tej społeczności. Po co Ty tu jesteś?

Podoba mi się!
21
Nie podoba mi się!
-3

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1667992

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika gps65 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

6 lat temu było tu tak: https://niepoprawni.pl/blog/gps65/przysrywanki-internetowych-mend - nic się od tego czasu nie zmieniło.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1668041

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...wywiązać się z ze szczytnej misji Niepoprawnych, „która chciała promować tradycję, patriotyzm, zaangażowanie obywateli w politykę, propagować prawdę informacyjną, prawdę historyczną dotyczącą Polski i tym samym kształtować świadomość i światopogląd Polaków. ”

Tymczasem zarzuciłeś GPS , że nie napisał nic mądrego, rozsądnego bo nie zidentyfikowałeś go jako osobę życzliwą portalowi.

Misją NP nie była życzliwość portalalowi ale przeciwstawienie się głównemu nurtowi polskich mediów informacyjnych , gdzie dominuje manipulacja, fałsz, kłamstwo i cenzura.

A ty co ? Robisz to samo co zarzucasz innym mediom. Karzesz i strofujesz za prawdę.
Bo nie jest ci miła?

A ty co? Zgnoiłeś bardzo wielu charakternych chłopaków i wpuściłeś tu bydło., jak napisał słusznie kefas z giathalassy.

Za to wdzięczysz się w podziękowaniach za każde miłe słówko... które wcale nie polega na prawdzie.

Niestety, Gawrion, zawiodłeś...jak Wałęsa, jak wszyscy następni „bohaterzy” wywodzący się z okrągłostołowych podstaw na których chwieje się w posadach III Rzeczpospolita ...bo budowana jest na kłamstwie.

Nic z was, nędznicy , nie będzie i wolnej Polski nie da się z wami zbudować.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-11

Verita

#1668046

dla wybranych...

 

dla wybranych

portale macie

po co z bydłem

się bratacie?!

 

PS Jacyś z was wyjątkowi masochiści!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1668050

Przyznam, że nie zależy mi na "randze", bardziej zależy mi na komforcie udzielania się "w miarę możliwości czasowych" a one są ograniczone. Chociaż mam poczucie, że gdy jestem tu  nieregularnie, omija mnie wiele ciekawych tekstów. Ale cóż, w zasadzie w 90-iu procentach bywam i tak tylko na tym "blogowisku". System punktacji, systemowa reakcja na ew. troli w pełni mnie satysfakcjonuje. To z natury rzeczy musi być trochę jak "przypilnowany ogródek", z reakcją na perz i intencjonalne, złośliwe "zachwaszczanie". Byłem i gdzie indziej, umiem brzydko odpowiedzieć i być niemiły, ale jaka to niby satysfakcja, zbyt częste,  jest to niedobre dla duszy i umysłu. To miejsce tutaj mnie "cieszy", system punktacji jest rozsądny, umiarkowany bo  i bez przegięcia i bez naiwności, dobrze pomyślany. Wraz z możliwością reakcji ze strony właściciela portalu, tworzy to rozsądną i bezpieczną całość. Czy może być lepiej? Nie wiem, jesteśmy na ziemi. Lubię jak ktoś czymś zarządza, "kieruje ruchem". Ruch prawostronny :). Bez reguł  jest chaos. A chaos jest zamysłem diabła. Gdyby mi tutaj  nie pasowało, to mogę przecież zmienić miejsce zamiast brzydko i co najdziwniejsze, systematycznie krytykować. Internet jest ogromny.  Jak dla mnie 5 na 5.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1667993

Dziękuję za życzliwe i miłe słowa :) Rangi nie są celem samym w sobie - są tu tylko po to abyśmy mogli kontrolować i pilnować razem tego miejsca.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1668012

Celem naszym jest stworzenie przestrzeni będącej alternatywą dla jednolitej interpretacji wydarzeń proponowanej przez mainstreamowe media. Odtrutki na multimedialną papkę. Tutaj będziesz mógł napisać to, co naprawdę myślisz o tym, co nas otacza. Na zarejestrowanych użytkowników będą czekać specjalne funkcje, takie jak: dodawanie treści do ulubionych, subskrypcje, możliwość komentowania i oceniania treści. Naszym zamiarem jest stworzenie serwisu skupiającego społeczność blogerską i wzmacniającego więzi pomiędzy czlonkami tej społeczności. Oczywiście, nawet my sami nie wiemy dokładnie jaki będzie kierunek rozwoju tej strony. Chcesz mieć na to wpływ? Jeśli jesteś blogerem, dołącz do nas już teraz, by współtworzyć z nami ten serwis. Jesteśmy otwarci na współpracę, do której zapraszamy blogerów, komentatorów i czytelników. 

/Reklama portalu Niepoprawni.pl w Salonie24, z 2007 roku/

Informacje na temat powstania portalu znalazłam zupełnie przypadkowo, szukając czegoś innego. Źródłem tej wiedzy jest rozprawa doktorska mgr Krzysztofa Karnkowskiego, zatytułowana "Blogosfera polityczna w Polsce" (Uniwersytet Warszawski).

http://www.depotuw.ceon.pl/bitstream/handle/item/242/Blogosfera%20polityczna%20w%20Polsce.pdf?sequence=1

 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-3

AgnieszkaS

#1667997

Pamiętam tamte czasy - pisałem tę zajawkę. Pamiętam, że Igor Janke bardzo nieprzychylnie patrzył na naszą inicjatywę,.co jest dla mnie bardzo zrozumiałe. On prowadził i prowadzi biznes. Nam chodziło o coś więcej - o wolność, ideały. Poszło za nami sporo ludzi.

Później Budyń zaczął pisać pracę na temat blogosfery :)

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1668013

Adminie, zrobiłeś wyjątkowy (nie spotkałem nic innego w tzw. "przestrzeni medialnej") portal. Nie wiem co tu jeszcze wymagać, ale problem leży poza Tobą. Nawet kiedyś wydawało mi się, iż celem "ulepszenia" można by odbierać możliwości w przypadku negatywnych ocen, ale to byłby błąd, gdyż w przypadku działania "stada" działającego razem, opanowaliby oni portal błyskawicznie.

Jest dobrze, a Ty Gawrionie dziel i rządź, gdyż robisz to bardzo dobrze, a jeśli przestaniesz, to kacapia załatwi Niepoprawnych w try miga.

Pozdrawiam podobnie myślących.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-4

Apoloniusz

#1668001

O tej co pluje na innych, tylko dla tego że mają swoje zdanie, a przecież portal jest od tego by wymieniać myśli.

Sam stałem się wrogiem dla tej kacpji, tylko dla tego że napisałem modlitwę do Świętego Michała Archanioła, obok pani Rebeliantki, która napisała modlitwę do Królowej Polski Maryi.

I to już starczyło by ze mnie Tezeusz zrobił Jarosława Ruszkiewicza, a inni mu wtórowali i nie ważne że wspieram komentarzami i artykułami PiS, to nie ma żadnego znaczenia dla nich, bo kto nie jest z nimi, to wróg.

A gdy ludzie, którzy mają swój honor, staneli w obronie swojej godności, na kłamstwa i pomówienia ze strony takich ludzi jak Tezeusz, HD, Kontrik, to pan zamiast stawać po stronie tych opluwanych, to pan staje po stronie tych co opluwają innych.

Jest pan takim samym hipokrytą, jak ci co plują i pomawiają.

Przyszedłem na NP z myślą wspomagania PiS i pisania prawdy o totalnej zarazie, która zagraża Polsce, gdy nie będziemy wspierali PiS-u i nie daj Boże dostanie się do koryta.

Ale co z tego, jak ta grupa nie pozwala by tutaj o tym pisać, ich myśl jak utrzymać hegemonie na tym portalu i nasze poddaństwo wobec nich i pisanie i myślenie pod ich dyktando.

Żaden człowiek który ma honor i kocha wolność, nie zaakceptuje takiego poniżenia jakiego grupa chce wywrzeć na nim i będzie walczył o swoje dobre imię i nie pozwoli się bezpodstawnie opluwać i wmawiać kłamstwa.

A teraz do Tezeusza, pokaż człowieku gdzie napisałem że jestem przeciw szczepieniom? Jak mnie obsmarowałeś kłamstwami na tym portalu i nie tylko tymi.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1668005

Gdy widzisz, że nie ma szans na stworzenie płaszczyzny porozumienia z kimś, to nie ma sensu próbować tworzyć tę płaszczyznę. I nie ma sensu się przejmować. Nigdy nie zrobisz tak, aby wszyscy Cię lubili czy szanowali.

Niektórzy żywią się złymi emocjami, złą atmosferą, wysysają energię jak wampiry. Ja - gdy widzę, że ktoś może zmarnować choćby kilkanaście minut mojego życia - staram się ignorować takich ludzi. 

Jeśli dobrze się przypatrzysz, to zauważysz, że jest sporo użytkowników, którzy próbują mnie prowokować, obrażać, wyprowadzać z równowagi, ale przecież nie każdy ma zdolność honorową. Ignoruję do tego stopnia, że nawet nie czytam, a co dopiero odpowiadać :D  Nie ma sensu kopać się z koniem czy uprawiać zapasy ze świnią, w błocie. To kompletnie mija się z celem :)

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1668018

... mnie nie muszą lubić, ale niech mnie nie obrzucają obornikiem kłamstw i pomówień w swojej hipokryzji, wiedzą że zawsze coś się przyklei, gdy rzucasz obornikiem w kogoś.

Takiego portalu chcesz, gdzie ludzie prawi i patrioci, muszą stać się wasalami dla Tezeusza, HD, Kontrika, bo w innym przypadku długo tu na NP nie popiszą bo ich zgnoją punktami, aż delikwent sam odejdzie.

Zanim się zdecydowałem wstąpić na twój portal NP, to długo obserwowałem i ten wariant wykonaniu tych panów, działa już od prawie roku.

Jak mam tu funkcjonować, skoro grupa wydała już wyrok, ukamieniować aż do ostatniego punktu.

Czy w takim razie jest sens tu pisania? Tylko po to by być gnojonym, nawet za patriotyczne treści.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1668032

Halo tu Ziemia! Nie bardzo rozumiem o czym piszesz. Ty masz prawie 10 tysięcy punktów, Tezeusz ma niecałe 2 tysiące.

Celem pisania bloga czy komentarzy nie jest to aby zgadzał się z tym Tezeusz, HD czy Kontrik. Piszemy artykuły głównie dla czytelników, a nie komentatorów. Z komentatorem możesz sobie podyskutować, jeśli masz na to ochotę.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1668038

Za bardzo jesteś inteligentny by tego nie zrozumieć, co Ci napisałem.

Każdy byt na tym portalu, nie do Ciebie należy, a do tych co są purpuratami i to oni jak Cezar, albo kciuk do góry i żyjesz, albo kciuk go dołu i marnie kończysz i nie ważne co piszesz, na mnie wystarczyło tylko mój wpis modlitwy i od tego czasu pała pałę goni.

Zobacz dzisiejszej nocy moją punktacje i dywanowy nalot na mnie i czego nie rozumiesz? Że powstała spółdzielnia do pałowania niepokornych.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1668044

Lwie,

mógłbyś się łaskawie odkacapić ode mnie? nawet tu dwukrotnie mnie pomawiasz, bez dowodów i wbrew wszelkim faktom. jesteś na tyle bezczelny, że robisz to publicznie, za plecami i wobec admina. inaczej mówiąc, kłamiesz, obsrywasz i prowokujesz konflikt, prezentując się jako ofiara. to chore i bezczelne.

czy jesteś w stanie wykazać moje kłamstwa i pomówienia godzące w twoją godność? to twoje słowa. tak się składa, że nie komentuję twoich słów a twoich tekstów nawet nie czytam. mam zacząć? a może od razu wypisywać pierdoły o tobie?

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1668039

To lubię, kawę na ławę.

Choćby twoje zachowania do Aliny, Rebeliantki, Kryspina, o tym pisałem, wręcz uwłaczające jak poniżałeś panią Rebeliantkę, wtórując razem z HD i Tezeuszem i ty mi wciskasz mowę o etyce i zachowaniu.

Pokaż gdzie ja tak Ciebie poniżałem, ja tylko wykazałem jak działacie tu na portalu NP

A pała to nie moja zasługa.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1668040

czy jesteś w stanie wykazać moje kłamstwa i pomówienia, godzące również w twoją godność? zarzucasz tak wiele absurdalnych rzeczy z moim udziałem: grupa nie pozwala ci pisać, chce utrzymać hegemonię, by pisać pod dyktando, chce wywrzeć poniżenie, bezpodstawnie opluwa i wmawia kłamstwa, chce wasalizmu bo jak nie to zgnoi punktami, już wydała wyrok ukamieniować, czy jest sens pisać skoro gnoją za patriotyzm.

bardzo interesujące, że zamiast odnieść się rzeczowo, wolisz obsrywać i skarżyć za plecami, to wskazuje jasno na brak argumentów. tak się składa, że nie komentuję twoich słów a twoich tekstów nawet nie czytam. mam zacząć? a może od razu wypisywać pierdoły o tobie? zaznaczam, że to kilku niepokornych tu się piętnuje i zapałowuje z furią, istnieje sfanatyzowana grupa 7-10 przeciwników a nie ci pojedynczy w liczbie aż trzech, którzy ani nie działają wspólnie a za to narażają ujawniając szkodliwe brednie. to kolejna żałosna próba nagonki za to, że paru myślących odbiega poziomem i ma czelność się odezwać.

napisz wprost, że przeszkadza ci samo istnienie osób z innymi poglądami, że nie możesz się odnieść rzeczowo, jesteś za cienki by nawet wystartować więc tylko obsrywasz na boku i marzysz o wywaleniu. beż żadnego wstydu i bez żadnej obawy, że to ty będziesz za to zapałowany. sam pałujesz cichcem wraz z tą swoją bandą antyszczepów, myślisz że nigdy nie widziałem? tacy właśnie jesteście.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1668042

... jest mowa, gdyż ja wiem, Admin wie, Kacapia także wie. Nie piję do Ciebie, więc się przestań mazgaić, a weź się za pisanie jak radzi Gawrion. Jeśli się do Ciebie przytranżala Tezeusz to takie jego prawo, więc namów starszego brata i Tezeuszowi spuści manto i po kłopocie, zamiast się skarżyć Pani.

Tu na Niepoprawnych kilka razy w roku jest akcja "burzenia się krwi", więc Szanowny Adminie: rób swoje! 

Niepoprawni wcale nie pętają się w rankingach gdzieś tam w ogonie (jakby chciał Niebieski, a przeciwnie są na topie, czego najlepszym dowodem jest zalew Kacapii no i częste wizyty Niebieskiego, który zawsze mnie podnosi na duchu, ze innym jest gorzej.

Zosieńko Ukochana, bez Ciebie "Niepoprawni" byliby "Nieistotni", więc bądź nam i trwaj, tak długo jak nasz Portal.

Pozdrowienia!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

Apoloniusz

#1668023

Kpisz czy o drogę pytasz?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

------------------------------------------
Dotknij Panie mego serca i oczyść je.
Niech Twój Święty Duch ogarnie mnie.

#1668025

:-)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Apoloniusz

#1668031

dzięki,ale nie zasłuzyłam na tak piękne słowa, jestem tylko "gościem z drogi" ,który na chwilę usiadł na progu tego Domu i tak jakoś zleciało kilka lat :)

a tymczasem działy sie sprawy rózne i straszne też ,

razem płakalismy 10 Kwietnia 2010 ,razem szukaliśmy przyczyn tej tragedii i razem żegnalismy naszych cudownych Niepoprawnych Przyjaciół 

to łączy ,to zostawia Ślad na całe Życie

Niepoprawny Swiat,to nasz Świat,to właśnie ta Nasza ukochana Polska,Polska ,ktorej troski i bóle są naszymi Troskami 

serdeczności z dróg i ścieżek  dla Ciebie ,dla Kierownictwa i dla całej Rodziny :)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1668047

11 lat przeleciało niczym mgnienie oka,a TY mój Portalu trwaj dalej ku dobru Naszej Drogiej Ojczyzny i Polski

Niech Dobrzy Aniołowie nadal czuwają nad naszym Miejscem w internecie a Przyjaciele z drugiej strony Życia mogą spać spokojnie .bo my czuwamy i Trwamy

serdeczne pozdrowienia dla Kochajacych Naszą Polske i Jej Wartości 

Dobrego dnia drodzy Niepoprawni i wiecej kochani empatii a mniej złych emocji

,bo czas w którym żyjemy jest czasem bardzo trudnym,dziś jesteśmy a jutro ? kto wie ?

trzymajcie się zdrowo tak w sercu jak i na klawiaturze 

Zofia

właśnie zajrzało Słonko i tak od razu zrobiło się jaśniej w Sercu ,czego i Wam życzę,

doceniajmy ,każdą chwilę, kazdy Dzien

by jak pisze jeden z naszych Blogerów,  by zostawić po sobie Dobry ślad :)

/ "Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad..."/

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1668006

Czuwamy, czuwamy, choć sytuacja w Polsce zdaje się być opanowana. Ale pamiętajmy, że wystarczy aby dobro na chwilę odpoczęło w walce ze złem, świętując sukcesy, a zło jak feniks, jak hydra, odradza się i trzeba walczyć na nowo. Nie można spoczywać na laurach :)

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1668019

masz Rację ,raz pod górkę ,innym RAZem z górki na pazurki :) i tak Niepoprawni przez wiele,wiele lat stworzyły w internecie Miejsce ,gdzie patrioci mają miejsce do rozmyślan i dzielenia się swoimi doswiadczeniami z innymi 

To takie nasze Polskie Forum ,byle tylko nie ranić samych siebie,bo przecież tam po drugiej stronie ekranu siedzi Ktoś,kto moze bardzo boleśnie odczuć słowa ,które bola ,...długo,długo

Żyjemy w czasach pandemi,strachu o bliskich

i słusznie dzielisz się z nami apelem,byśmy panowali nad klawiaturą ,bo zadany komuś ból,moze długo,długo się nie zabliżniać

dzięki Tobie i Redakcji RAZ jeszcze za stworzenie tego Miejsca w sieci :)

dzięki za Wasz Trud i cierpliwość

                       bo dokąd Życie trwa,trwa również i walka, TAK 

ot chociażby z pandemią 

Tu właśnie na tym tak patriotycznym Miejscu powstał plan ,jak zatrzymać lekarzy i służbę zdrowia/pielegniarki itd/ w Kraju

To ważny temat ,

dzisiaj w Dniu Służby Zdrowia kłaniam się nisko Lekarzom, pielegniarkom i każdemu,kto walczy o nasze zdrowie 

ale mało Ich ,bardzo Mało ,co będzie jak odmówią im siły ?

przykre ale prawdziwe,... ale  nas nie bedzie 

 a więc  ,... dużo pracy przed nami

serd pozdrowienia z dróg i ścieżek Życia 

Kochani RAZ jeszcze Zdrowia ,zdrowia i te kilka 

słów  na koniec

 z Myśli Sw Augustyna:

"Człowiek dobry jest wolny nawet w kajdanach, podczas gdy zły jest niewolnikiem, choćby siedział  na tronie, gdyż ma 

tylu panów, ile ma namiętności "

/tak jakoś przyszedł mi na myśl pewien "władca ze wschodniej granicy " /

serd pozdrowienia z Trójkąta 3 cesarzy :)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

gość z drogi

#1668053

13.23 - w punkt. Obserwowałem kilka miasteczek, niemałych, gdzie patrioci rządzili. I w widoczny sposób spoczęli na laurach, umościli się, wydawało im się, że władzę zawdzięczają tylko "swoim talentom" a rządzić będą zawsze, przecież ze swoją partią rządzącą. Partia rządząca wygrała a oni zaskoczeni poprzegrywali. Trochę uśpienia, odrobina pychy, ciut lekceważenia dla przeciwników. Recepta na porażkę. Oni dali sobie radę, jako upartyjnieni coś tam dostali z rozdzielnika. Ich rodziny dały sobie radę. Zadbano o nich. Ci co ich popierali, nieupartyjnieni, zostali powycinani w pień. Całe rodziny traciły pracę, nawet kilkudziesięcioletnią ,a to prowincja. Polityka to brutalna panna a w rękach złych ludzi podwójnie.

Tak się nie robi. Kompletny brak odpowiedzialności. A pośrednio odpowiada się za tych, którzy nas popierają, nawet jak ja sam z kilkoma kolegami "sobie poradzę".  Ci na dole, bezinteresowni i szczerzy w działaniu,  zawsze wychodzą na tym najgorzej. A nie piszę tu bynajmniej o sobie, ale o tym co obserwuję. Mamy wojnę ze smokiem o siedmiu głowach. Trzeba nawet spać z oczami otwartymi, lecz nieczęsto to widzę. Bardzo trafne, "czuwamy, czuwamy", ludzie nie rozumieją, że być Polakiem, to z konieczności albo walka albo "czuwanie". I odpowiedzialność za innych.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1668060

Dziękuję serdecznie za miłe słowo. :) Z jedną uwagą - "divide et impera" polegało na skłócaniu stron, które mogły stanowić dla stosującego tę technikę zagrożenie. Ja tu nie chcę nikogo skłócać. Wręcz przeciwnie. Nawet jeśli czymś się wszyscy różnimy, to jestem za tym, aby szukać wspólnych celów, wspólnych wartości i ideałów. O pierdoły możemy się pokłócić, gdy osiągniemy te wspólne i ważniejsze cele :)

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1668016

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Gawrionie, dałeś schronienie wszystkim, co z polskich portali zostali wyrzuceni, dałeś i uprawnienia ale przecież z portali wylecieli nie bez przyczyny, Ile dni od ostatniej kary wytrzymał Tezeusz? 4? Z Neon24 wylatywał 4 razy tak się tam pchał raz jako kobieta raz jako mężczyzna. Wyleciał z S24. Teraz się dziwisz, że robią z Twojego portalu bagienko? Że z portalu poodchodzili ludzie wartościowi. Wszelkie próby podpowiedzenia ci, patrz komentarz GPS65, traktujesz jako atak na siebie, na portal. Porównaj sobie sam jaki jest stosunek komentarzy merytorycznych do pyskówek, wycieczek osobistych, Tu niektórzy wchodzą tylko by  sobie dać upust swoich frustracji wyzywając innych od ruskich czy co im tam na myśl przyjdzie. Ja nic nie podpowiadam, administratorem tego portalu jesteś ty. Ale przemyśl sprawę co trzeba zrobić, by portal ten znów zaczął rosnąć a nie jak teraz pikować w dół w rankingu portali polskich.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-15

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1668009

rady i porady

 

życzliwe rady i porady

antypolskie dają gady

 

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1668010

Ta narracja, mówiąca o tym że z portalu poodchodzili już ludzie wartościowi, że portal upada i pikuje w dół, jest stosowana przez pewnych, różnych "użytkowników", już ponad dekadę. Ile można? :D Wymyślcie coś nowego, bo ta technika już jest dawno skompromitowana i całkowicie się wypaliła.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1668021

by obniżać wartość Twojego portalu. Jestem na tym portalu, choć ostatnio tylko jako czytelnik/obserwator co wpada raz na jakiś czas, od ponad 2 lat i obserwacje swoje mam, dodatkowo znam ranking stron, ale to nie ważne, nie chcę tego rozdmuchiwać, propagować. Nie chcę wskazywać które strony są lepsze, które bardziej patriotyczne. Ja ci wskazuję, co moim zdaniem jest bolączką tego portalu ale to Ty  oceń czy mam rację czy też się mylę. Myślę, że oba portale mają ten sam problem, grupkę ludzi, którzy wzięli sobie za cel niszczyć polskie portale, przy czym dla niepoprawni.pl występują jako wilki w owczej skórze dla nas jako wrogowie, bo zostali z portalu wyproszeni za mniej więcej to samo za co nadałeś im rangę karanych. Ale sam wyciągnij wnioski. Obaj wiemy, że awantury między komentatorami, że podjazdy osobiste nie służą portalowi. Odstręczają czytelników i blogerów od portalu. Wskazuje na to dzisiejsza twoja decyzja.

Mnie zależy na jednym, by było jak najwięcej polskich portali, niezależnych od jakiejkolwiek partii, czy siły działającej w Polsce, bo masowe media przejęte są przez obce Polakom siły. Portale to jedyne miejsce gdzie Polak może się wypowiedzieć swobodnie a nie być poddawany praniu mózgów. I gdzie komentator może zweryfikować myśli piszącego, poddać je krytyce.

Naprawdę dobrze życzę temu portalowi, ale kierownica w Twoich rękach i jego przyszłość tylko od Ciebie zależy.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-11

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1668033

Nieustannie dziękuję dobremu Bogu, że taki portał powstał w sieci, że jest kuźnią polskiej myśli poltycznej, że promuje polską kulturę, że jest motorem naszych dzałań na niemal każdym polu pracy. Nie potrafię powiedzieć ile już dobrego wnieśli Gawrion, Mała Mi , cała redakcja i wszyscy blogerzy i blogerki choćby dla sprawy Kresowian, dla żywej pamięci  omęczennikach Wołynia i Kresów. To wspaniałe dzieło, jak dobre ziarno rodzi dobre owoce przez świat, jak szeroki i długi. A cóż dopiero powiedzieć o bogactwie z innych dziedzin, tematów, zainteresowań, bo przecież niemal każdy z nas wnosi, niemal codziennie, to co ma najlepszego. To jest nie do ocenienia! Tylko ludzie źli i ślepi (przez swoje czyny) nie są w stanie widzieć i rozumieć, tego ogromu dobra, które rodzi się od wielu lat na tym b. pożytecznym portalu. Jestem szczęśliwy, że mogłem osobiście rozpocząć wiele bloków tematycznych na swoim blogu, z których nawet sam osobiście b. często korzystam, porządkują bowiem moje zanteresowania, rozwijają moje możliwości i talenta. Gawrionie wielkie dzięki raz jszcze. Tak trzymać! Nota absolutnie najwyższa. Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1668014

Kolejne miłe słowa :) I to wiosenne słońce za oknem - jak to zauważył Gość z drogi :)

Ja daję głównie zaplecze techniczne i dozór. To Wy Tworzycie to miejsce. To dzięki Wam tętni tu od ponad dekady codzienne życie. Dziękuję!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1668024

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1668059

prawdy trupy

 

ogłoszeniowe słupy

na nich prawdy trupy

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1668061

A oto naprawdę subtelna uwaga:
Krytyka nie jest tym samym, co kłamstwo albo chamstwo. Nasz polski język ostatnimi czasy robi się płaski jak rozgnieciony naleśnik. Znika różnica między krytyką, której prawdziwa cnota się nie boi, a chamskim napadem. Żadne wyzwisko, żadna najbardziej wymyślne kłamstwo nie jest krytyką.

Popatrz na moją dyskusję z Aliną i Tobą właśnie przy okazji covidowej dyskusji pod felietonem "Powiedz temu misiu - czyli świąteczne słowo do opozycji". Czy w mojej dyskusji znajdziesz choc jedno słowo zniewagi lub niczym nie skrępowanej pogardy?
Wiem o co się staram pisząc odpowiedzi. Chodzi mi o to, by nie urazić ani tym bardziej nie znieważyć rozmówców, przecież Oni maja prawo mieć takie poglądy jakie mają i dopóki uważam, że ich myśli i poglądy są prezentowane w dobrej wierze, zawsze mogą być dyskutowane, co niekiedy jest trudne, wobec szczupłości miejsca w blogowej przestrzeni. 

Ale spojrzyj na to co tam pisałem w dyskusji, chyba widać, że kosztowało mnie to sporo pracy, by uważnie przeczytać, zastanowić się, poszukać właściwych źródeł - zależy mi po prostu na tym, by okazując szacunek do rozmówcy, jednak nawiązać kontakt. Patrząc na tamtą dyskusję osiągam przynajmniej jeden efekt - z mojej strony nie pojawiają się żadne obelgi, których wtedy jest radykalnie mniej po drugiej stronie.

aaa  A może zacznij od siebie - dlaczego mówisz o "covidiotach" dotykając ludzi, o których piszesz? 

Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem. Ja wiem, że ten wirus istnieje, wiem sporo o jego istnieniu i właściwościach, sporo tez wiem o tej chorobie, nie tylko dlatego, że jestem ozdrowieńcem mimo chorób współistniejących, spora grupa najbliższych mi osób umarła w wyniku zakażenia tym wirusem. Dlaczego zwracasz się do mnie słowem covidiota?

Zwracaj się do ludzi grzecznie i z szacunkiem, wtedy masz szansę na coś podobnego. Jeśli spokojnie przyjrzysz się temu co przed sekundą napisałaś, to przy nawet najdalej posuniętej empatii czuję chłodny powiew aroganckiej wyższości, na granicy pogardy, czuć, że nie starasz się o zrozumienie, o przekonanie kogoś do czegoś, po prostu wiesz lepiej i okazujesz swoją wyższość. 

  • Sławek na strunach gitarowych pnie się na wyżyny niebieskie a NP uważa za kuźnię polskiej myśli politycznej. O tempora, O mores!

O piękna pani! Czy można lepiej wyrazić królewską wyższość nad motłochem kłębiącym się przed pani majestatem. A przecież piszący tutaj blogerzy to tylko blogujący amatorzy, gdzież im do waszej dostojności. Tak w pierwszym zdaniu jednej wypowiedzi można pokazać wszystko, za wyjątkiem szacunku do rozmówcy i chyba dobrego wychowania.

I oto tylko w tym wszystkim chodzi. 

Żadna obelga nie zastąpi ani krytyki ani najsłabszego nawet argumentu.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

michael

#1668078

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1668022

spalasz się w nienawiści...

 

spalasz się w nienawiści

pochodnio złego

rozpal w sobie kefasie

coś dobrego!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1668027

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1668034

Co chcesz Janowi przylać, że kiepsko o Tobie napisał? A jak mianowicie miał napisać, że jesteś chwatem, skoro wychodzisz z założenia, że wystarczy opluć każdego kto zbyt blisko Ciebie akurat się znalazł? No bój się Boga.

Usiądź, napisz co Ci leży na sercu i wówczas podyskutujemy, sprawdzimy gdzie Twoje racje. Co zbyt dużo wymagam? Przecież masz uprawnienia Blogera, pisać jak widać potrafisz, a może się boisz, że Ciebie oplują? Sprawdzimy.

Kiedyś, gdzieś tak rok temu nazad, był tu na Niepoprawnych taki sensowny człowiek - naprawdę - o takiej samej ksywce, ale to chyba zbieżność ksywek.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Apoloniusz

#1668035

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1668036

faszystowska władza

 

antypolski grajdołek

czarna pokrywa sadza

prawo w nim pięści

faszystowska władza

 

PS  Sam o sobie, kefasie, dajesz świadectwo, lokując się na samym dnie antypolskiego szamba (jeśli nie niżej), skoro w odpowiedzi na mój wierszyk, tak jak bolszewicy i im podobni, sięgasz po wypróbowany "argument" - faszysta!   

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1668037

Witaj

Tak to już jest, że nieraz emocje zwyciężają. Mnie się to nie podoba, ale rozumiem blogerów i komentatorów. Dlatego też osobiście bardzo rzadko oceniam dane komentarze czy też teksty blogerskie. Może faktycznie powinienem robić to częściej? Nie lubię raczej oceniać i pozostawiam komentarze takie jakie są. Jeżeli są mierne i atakujące ad personam to niech sobie zostają: świadczą tylko o danym człowieku. Ja staram się takich komentarzy nie publikować, choć nieraz i mnie "krew zalewa". 

Teraz mamy sytuację szczególną. Jest pandemia, wobec której w naszym prawicowym środowisku są dwie narracje: pandemia jest i trzeba obostrzeń i szczepień oraz ta pandemia jest wyssana z palca i nas zniewala poprzez obostrzenia i niesprawdzone szczepionki. Gdzie tkwi prawda? Chyba jak zwykle: po środku. 

Nasz rząd i tak jest ok jeśli chodzi o obostrzenia. W innych krajach są gorsze, ale to nie przemawia do ludzi negujących w ogóle pandemię a takich po naszej stronie jest coraz więcej. Ja sam mam też mam wiele pytań i wątpliwości, choć tego, że wirus jest nie neguję. Sam mam w rodzinie osobę, która na ten Covid zmarła. 

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze już jawny spór (wojna?) Morawiecki/Kaczyński vs. Ziobro, który może doprowadzić do przedwczesnych wyborów a tego bym nie chciał. Lubię i szanuję Z. Ziobrę, ale nie może on stawiać na szali możliwość objęcia władzy przez zdrajców. Gdyby tak się stało to raczej nie zapisze się dobrze na kartach naszej historii. 

Ja bym raczej w ogóle stawiał na umiar we wszelkiej krytyce obecnych władz. Owszem, trzeba wskazywać błędy, ale musi to wynikać z troski o naszą Ojczyznę a nie o jakieś "wojenki" pod dywanem. 

My, jako blogerzy musimy teraz robić wszystko, aby koalicja trwała, mimo naszych zastrzeżeń. Na dzień dzisiejszy to jest polska  racja stanu. 

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1668045

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika gps65 został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

&qt;pndm jst trzb bstrzń szczpń rz t pndm jst wyssn z plc ns znwl pprzz bstrzn nsprwdzn szczpnk.&qt;

N. N m tkch nrrcj. Są dw nn. Jdn twrdz, ż kncznym spsbm wlk z pndmą jst lckdwn bwązkw msczk, czyl zmrdystyczn dzłn rżm pltyczng, c nszczy gspdrkę węz spłczn, drg  strn twrdz, ż t mtdy wlk z pndmą są kmpltn nsktczn, wręcz szkdlw. Spry t, czy pdmę zrzy trchę wyższj śmrtlnśc nż gryp mżn nzwć pndmą, czy n, są drgrzędn n mją żdng mrytryczng znczn. Strn zmrdystyczn p prst wmw drgj strn, ż ngj pndm, psłgj sę nsyncjm, stsj tk nczcwy chwyty rystyczn, b n m rgmntów mrytrycznych. Jst jż dż bdń nkwych pkzjących szkdlwść lckdwn nszn msczk. Gdy Tkss znósł t wszystk głp przpsy, t lczb zrżnych zgnów zczęły mlć.

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1668068

Pandemia i szczepionki oddzieliły nas normalnych ludzi od donosicieli, socjopatów i klamców

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1668077

Po pierwsze. Jako bloger i komentator wyjątkowo wyważony i merytoryczny musisz oceniać! Władza to nie przywilej, to odpowiedzialność. Negatywna ocena dla zachowania niepożądanego, nieakceptowanego na portalu to sygnał dla autora takiego zachowania, że powinien zachowanie zmienić. A jeśli nie zmieni, to przestanie się tu liczyć. Więc jeśli nie oceniasz, to nie wychowujesz i nie dajesz ludziom szansy na poprawę, a w skrajnych przypadkach powodujesz, że liczy się tu ktoś, kto liczyć się nie powinien - i to liczy się bez konsekwencji, bezkarnie i tą bezkarnością rozzuchwalony. Oczywiście oceny muszą być obiektywne i sprawiedliwe - nie autorów, a zachowań. Myślę że potrafisz to z łatwością!

Co do prawdy. Nigdy nie zgadzałem się z tym, że jest po środku. Prawda jest tam, gdzie jest. Nie po środku, a tak mocno oddalona od kłamstwa, jak kłamstwo oddalone od niej. Raz bliżej, raz dalej. Szukając prawdy musimy kierować się i rozumem (logiką, porządkiem rozumowania), i sercem. Rozum i logika dlatego, że jeśli pomieszamy pojęcia, logikę i zmysły to skończymy jak budowniczowie wieży Babel. Sercem dlatego, że ono nam podpowiada co dobre, a co złe. Dziś w polemikach brakuje i rozumu i serca. Bo jak można pisać, że pandemia została ogłoszona? Pandemia może być stwierdzona, ale nie ogłoszona. Jak można twierdzić, że izolacja chorych na wysoce zakaźną chorobę nic nie daje, albo że sprzyja zarażeniom? Jak można pisać, twierdzić, że maseczki zwiększają ilość zakażeń? Albo jak można pisać że wirusa nie ma bo jest wymyślony? Gdzie tu rozum? Albo nawet gdyby brakło tego rozumu to mamy oczy i serce - i wszyscy widzimy ile osób dookoła umiera. Jak to jest że nagła śmierć 100 osób powoduje w nas szok i żałobę, a rozłożona w czasie śmierć kilku milionów ludzi na całym świecie nie powoduje żadnych przemyśleń? Gdzie tu serce? Chyba takie serce jak u Stalina, który mawiał, że śmierć jednostki to tragedia, a śmierć milionów to statystyka...

Brońmy rozumów i serc. 

A obecna władza. Pomimo wielu ludzkich wad jest przepaść pomiędzy tym, co mamy teraz, a tym co było za Tuska, Kopacz i Komorowskiego. Komu jak komu, ale takim politycznym wyjadaczom nie trzeba tego tłumaczyć. To są pierwsze od dziesięcioleci nasze władze. Szanujmy to, bo to nie będzie trwało wiecznie... Życzliwa krytyka to pomoc.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1668073

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1668097

Cześć Gawrionie

Powstało nowe zjawisko, którego niestety, stworzony przez Ciebie system nie obejmuje.

To grafomański wysyp natchnionych, zazwyczaj zakręconych, którzy seriami atakują portal, racząc nas 3 - 4 wpisami w serii. Albo łajzy, co ten swój tekst potrafią powtórzyć dwukrotnie, a skasować nie potrafią. To wprowadza pewien bałagan, bo spycha interesujące teksty na dno, ponieważ próżny koleś zajmuje kilka miejsc powyżej.

Z tym też musisz coś zrobić. Ja bym proponował algorytm zabezpieczający, aby poważny bloger nie umieszczał więcej tekstów niż jeden dziennie. Miłośnicy bieżączki, śledzący z zapartym tchem panią Spurek, czy różańce rebeliantki, powinni zostać jakoś pohamowani.

Ja widzę problem. A Ty, mam nadzieję się z nim zmierzysz.

 

Pozdrawiam

 

 

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1668074

Też widzę ten sam problem. Na razie rozwiązaniem jest moja częstsza obecność na portalu i szybsze reagowanie.

Algorytmy - można jakoś napisać, stworzyć taką logikę, co by tego automatem pilnowała, ale w niektórych przypadkach algorytm rozbije się o nieostre kryteria. To zbyt angażujące programistycznie.

Inna sprawa - ten Drupal jest już stary, wolny. Nie chcę więcej inwestować, wiedząc że niedługo z niego zrezygnuję. Powoli przymierzam się do nowszego serwera i nowszego kodu źródłowego, autorskiego i pisanego od zera, aby wycisnąć maksymalną wydajność i nie ograniczać się w kreatywności. Myślę że to perspektywa kilku lat.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1668079

- duble komentarzy czy blogów-tematów nie zawsze są wynikiem złej woli.

Zdarza się tak też przy "zapchanym" serwerze który nie nadąży z obsługą danych lub z wolnego, przeciążonego łącza internetowego
- wtedy niecierpliwy komentator oczekując na potwierdzenie opublikowania na forum swojego działania "klika" > ENTER < powtórnie lub nawet kilkukrotnie i wtedy są publikowane klony komentarza.
Mnie się tak zdarzyło ze trzy razy.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1668129

To tylko tyle i aż tyle!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1668115

Albo będziemy Niepoprawną Prawicą , albo zlepkiem osobistych ambicji i odrębnych przekonań. Czasami ambicje albo przekonania trzeba schować do kieszeni dla dobra wspólnego

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1668120

nie ma wyboru,

tylko Polska  i tylko TO się liczy a "ambicje,ambicyjki " w kąt ,

dla dobraPolski 

pozdr czwartkowe

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

gość z drogi

#1668128

Po ostrej awanturze z Igorem via jego pryszczaci cenzorzy, zwący się moderatorami!, Alga czyli Iwona Jarecka ( plus Jacek Jarecki oraz inni gnębieni jak ja na ...szalom 24!) zarekomendowali mnie na NP!
Po okresie wyczekiwania, czyli czegoś w rodzaju stażu dopiero mogłem wrzucać teksty.
I trwam do dzisiaj!

pzdr

p.s. rezygnuję z nostalgicznego westchnienia, jaki to był kiedyś NP!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1668167

Wtedy nie było Niezależnej, Wpolityce, praktycznie nie było żadnych komercyjnych, prawicowych mediów elektronicznych! Ludzie mieli do dyspozycji komentarze onetu czy wp, interii i salon24, inne komercyjne blogowiska dopiero powstawały. Pamiętasz akcje desantowe prawicy na jedno z takich miejsc - już nie pamiętam jak się nazywało? Z racji braku reprezentacji prawicy w necie mieliśmy bardzo dużą popularność i poczytność. Struktura rynku się pozmieniała - to fakt - ale ja nadal czuję się tu jak u siebie i doskonale, że każdy z cenzorów może mi wskoczyć. Mam nadzieję że też się dobrze tu czujecie :) ?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1668289