Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
1 rok temu Alexola Widocznie Kukiz nie ma drygu i nie nadaje się do polityki. Pzdr
3
PiS jako "choroba" dla III RP
Obrazek użytkownika Alexola
Obrazek użytkownika JSC
3 lata temu Skoro to nie była czerwona linia... ani zbombardowanie rosyjskiej bazy w Syrii, to może nie być nią inwazja na przysłowiowy Gdańsk.
-5
Trump nie zgodził się pomóc Merkel obalić Kaczyńskiego ?
Obrazek użytkownika Alexola
Obrazek użytkownika trybeus
4 lata temu taaa //W Polsce wszyscy jezdzą okropnie// taaaa...a w Ameryce biją murzynów:)) ciekawe jakbyś się czuła, gdybyś to ty była uczestnikem groziłoby ci 3 lata wiezienia...   "jesli się skręca w prawo czy w lewo nalezy przychamowac pokręcić łbem czy na kogos się nie wjedzie"...kiedy borowiki jadą nie da nic nawet "przychamowanie":))), a wprost przeciwnie:))
-2
PiS to stan umysłu...czyli "zamachowiec" w seicencie...
Obrazek użytkownika Alexola
Obrazek użytkownika contessa
6 lat temu Alexola 28 Lipiec, 2014 - 17:35 Oby, oby ! U mnie jest takie powiedzenie - "z twoich ust w boże uszy"... Dr Nowaczyk wybrnie z tego impasu, który mu POlszewickie kanalie zgotowały. Nie wiem tylko jak one wybrną. Tusk wytacza coraz cięższe działa... Ta gendera-Fuszera czy jak jej tam, podlizuje się policji i znów obiecuje, że "państwo polskie"  czyli to, które "zdało egzamin" - hehehe - o niej nie zapomni. I tym razem chyba wywiąże się z obietnicy. Och, daj Panie Boże widzieć jak utytłanych w dziegciu i wytarzanych w pierzu, z ogolonymi łbami gnają ich po polskich ulicach... Wszystkiego dobrego, Alexola !
0
Cios zza oceanu w przywódców teoretycznego państwa…
Obrazek użytkownika Alexola
Obrazek użytkownika contessa
6 lat temu Alexola - oczywiście, że nie pójdzie na marne ! Jedni się śmiali, inni nie zasypywali gruszek w popiele i zobaczymy kto się będzie śmiał w rezultacie. Myślę, że niektórym już nie jest do śmiechu. Zupełnie. Pisałam o tym wczoraj w "Krwawy Donald". A będzie jeszcze gorzej bo ci, którzy opluwali Smoleńsk, opluwali ZP, opluwali tą część społeczeństwa, która wciąż domaga się rzetelnego śledztwa, w te kilka dni po tragedii malezyjskiego samolotu, skompromitowali się i zdyskredytowali na amen. Dlaczego dziś kompletnie ich nie ma w mediach ? Nie posądzam ich o wstyd. Strach - tylko tak można wyjaśnić tę nagłą ciszę. Przyczaili się i czekają na rozwój wypadków. Bo nie wiedzą co robić, jak reagować. Bardzo dobrze, że rodziny smoleńskie wystosowały list do władz Holandii. Mnie też kiełkował taki pomysł, rzuciłam go tu by internauci takie coś zrobili i myślałam, że dobrze by było gdyby właśnie rodziny to zrobiły. Na szczęście zrobiły. Dziś świat znów mówi o Smoleńsku, nawet więcej i częściej niż po samej tragedii. I niech tak będzie. Tak powinno być. Szkoda tylko i serce się kraje, że za taką cenę... Pozdrowienia dla Ciebie i Rodaków za oceanem.
4
Cios zza oceanu w przywódców teoretycznego państwa…
Obrazek użytkownika Alexola
Obrazek użytkownika poeta
6 lat temu JAK URWAĆ ŁEB ?!!! Alexola Jest tylko jedno wyjaśnienie tego syfu, tego co czyni ta banda komotuskich łajdaków, którzy obsiedli wszystkie urzędy, stołki , wszędzie a szczególnie w Warszawie. W Stolicy. To jest agentura. sowiecka. krasna armia, trzystutysięczna co od 44 siedziała w Polsce, po wyjścu w 89, czym tak chwali się agent, TW Bolek, ta armia sowiecka zostawiła za sobą ogon. ogon w postaci kilku tysięcy sowieckich agentów, zalegendowanych, zamaskowanych. okopanych. "polskojęzycznych". ich dziełem jest to wszystko co stało się i wszystko to co dzieje się. Jak urwać łeb komotuskiej hydrze ?   I to byłoby na tyle.
1
Katastrofa na zamówienie! Życzenie śmierci polskiemu prezydentowi?! 2-3 maja wywieśmy flagi narodowe z kirem. Bojkot gadzinówek!
Obrazek użytkownika Alexola
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
7 lat temu markowa Jan Bogatko ...tak, to byłaby logiczna konsekwencja, pozdrawiam,
0
Wyrok do kasacji? Rząd do kasacji!
Obrazek użytkownika Alexola
Obrazek użytkownika Anonymous
8 lat temu @Satyr Bardzo Ci dziękuję za to cenne uzupełnienie i sympatyczne, osobiste wspomnienie :-). Przy okazji zagadka: Czy wiesz jak Stański "obchodził" swoje 24 urodziny ;-)? Pozdrawiam PS. O, przepraszam. Sprawdziłem link. Ty wiesz. Napisz o tym Czytelnikom, bardzo proszę...
0
Polski Latający Tygrys
Obrazek użytkownika Alexola
Obrazek użytkownika Anonymous
8 lat temu @Kuki Odmowa walki = dezercja z pola walki.
0
O ku...stwie, przyrodzie i historii
Obrazek użytkownika Alexola
Obrazek użytkownika torpeda.wulkaniczna
8 lat temu Ok, zatem jakiś projekt jest, do dopracowania jutro. Jesteś tu chyba o wiele dłużej, niż ja zatem - co dalej? Prosimy adminów o rozpowszechnienie? Jeśli znasz, ściągnij jakiegoś humanistę niech dopracuje. Za polityczną poprawnością nie jestem, ale niech się mądrzejsi wysłowią. Podobnie nie jestem za tym, żeby wyciągać retrospekcje z przeszłości Żydów, wściek na antysemityzm w Polsce etc. Ale - jak już pisałem - niech się wypowiedzą lepsi w szarych i w piórze. Contesso, gdzie jesteś?  U Rosemanna? My tu międlimy Twój pomysł, wracaj.
0
Media o chamstwie kibiców Izraela
Obrazek użytkownika Alexola

Strony