Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jjr
3 lata temu Nie ma się czym zajmować!!! Czemu grzebiecie w tym szambie? On tylko na to czeka. Dostał raz w pysk i powinniśmy o jego istnieniu jak najszybciej zapomnieć. Więcej szacunku dla siebie.Wdepnięcie w psie odchody to przykra sprawa.. Trzeba omijać szerokim łukiem. Jak najdalej.
0
Michał Boni dał kolejny dowód, że zdradza Rzeczpospolitą!
Obrazek użytkownika lotos
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
7 lat temu roland Jan Bogatko ....moim zdaniem trafna opinia, nie zdajemy sobie sprawy z niebezpieczeństwa, pozdrawiam,
0
Czy Polsce grozi zamach stanu?
Obrazek użytkownika lotos
Obrazek użytkownika gość z drogi
7 lat temu Nie chodzi o kasę, ale o... tory pod samą chałupę, hehehe. gość z drogi :))) a jakie wąskie,czy szerokie ? bo wbrew pozorom ,to ważne...z uwagi na cenę za cysternę :))) serdecznosci z drogi.... :)
1
Z cyklu: „Od Mazowieckiego do Tuska” (11) – Antoni Macierewicz
Obrazek użytkownika lotos
Obrazek użytkownika synteticus
7 lat temu re tere-fere mają tyle samo wspólnego co człowiek z poczuciem humoru do smutasa. A dokładniej tyle co wegetarianizm i inne izmy z nauką. cui bono
0
Schabowy z kapustą
Obrazek użytkownika lotos
Obrazek użytkownika antysalon
8 lat temu gościu!,Kresy niemal 1/3 II RP już w 20 doznały tej przyjązni, więc znano sowieta, wiedziano do czego zdolny. ale ten Stalina w 39r. był jeszcze bardziej zwierzęcy niż Lenina. I nadal to trwa! pzdr
0
I nie tylko na Czerskiej czy Wiertniczej... miła dziś rocznica! Pańska Polska we krwi! 17 września w pamięci potomka kresowiaków
Obrazek użytkownika lotos
Obrazek użytkownika Anonymous
8 lat temu @Gadający Grzybie! - Dzisiaj gdyby wprowadzono... ... tak drastyczne w Polsce kary za korupcję i naruszenie niezawisłości sądów, to cały świat okrzyknąłby Polskę krajem buszmenów (z szacunkiem dla buszmenów). Nie ukrywam, iż optuję za takimi konsekwencjami, bo sędziowie mają bardzo dużo przywilejów, wszak decydują o losach innych ludzi w sposób bezpośredni.   Pozdrawiam, Satyr ______________________________________  "I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".   (ks.J.Popiełuszko)
0
Republika Bolanda
Obrazek użytkownika lotos
Obrazek użytkownika MD
9 lat temu Niech naród polski porówna wystąpienia Ś.P. Prezydenta i obecneg "Niech naród polski porówna wystąpienia Ś.P. Prezydenta i obecnego KOMOruskiego." Niech porówna...
0
Dzieło Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
Obrazek użytkownika lotos
Obrazek użytkownika rewelers
9 lat temu gdyby ta brzoza tam nie rosla to Forrest Komorowski musialby skladac kwiaty przy slupie wysokiego napiecia o ktory to podobno samolot zawadzil i byloby jeszcze glupiej .
0
Brzozie wdzięczny
Obrazek użytkownika lotos
Obrazek użytkownika Konserwa
9 lat temu A w Polsce? Po raz pierwszy  po "transformacji" Prezydentem został nie-agent (był Jaruzel, Wałęsa,Kwach). I co? Zginął. Wszak przeszkadzał. Trzeba być: a)głupcem b) agentem, kapusiem, synem/córką  tychże żeby tego nie widzieć. Albo nie chcieć zobaczyć. 50% głupców, 20% ustawionych komuchów bądź zdrajców, bądź ich sługusów  i 30% NAS.Może 40%??Tylko samodzielne zwycięstwo w wyborach może coś zmienić. Niestety, Donald Tusk - premier powiedział te słowa: ZROBIĘ WSZYSTKO, ŻEBY PiS NIE WYGRAŁO WYBORÓW.Zapamiętajcie: "WSZYSTKO". Początek i przedsmak już mamy. To nie żarty.  
0
PO kurs na zderzenie
Obrazek użytkownika lotos
Obrazek użytkownika poeta
9 lat temu Contesso, Oczywiście, że tak jest jak Mówisz. Moje słowa dotyczą tej rzeczywistości Poezji śpiewanej pięknie przez Polskiego Patriotę z Chicago. Jesteśmy od zawsze na Tej Drodze Kaczyńskiego, Naszej Drodze. SZLIŚMY NIĄ ALE ZATRZYMAŁ NAS NA NIEJ STRACH I PRZERAŻENIE. OŁTARZ OFIARNY PRZYJĄŁ SWĄ OFIARĘ Z ŻYCIA POLSKICH PATRIOTÓW. Ruszyliśmy dalej po tej Naszej Drodze ale Ona zaczęła być jakby Inna od tamtego Tragicznego Dnia. Jest Szersza, Piękniejsza, wciąż nas na niej więcej lecz niestety jest bardziej Bolesna. Pamięcią, która teraz bardziej boli i wyciska Łzy, ale Daje Siłę. Jak MÓWIĄ SŁOWA MĄDREJ KSIĘGI....PAN DA SIŁĘ SWOJEMU LUDOWI...NIE LĘKAJCIE SIĘ. TO Nasza Droga do IV RP. My dojdziemy. a im pozostał ...strach.
0
I Rocznica Tragedii Smoleńskiej - koniec czy początek?
Obrazek użytkownika lotos

Strony