Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika n0str0m0
7 lat temu Nie martw się Tomku... Wszystko będzie dobrze.
1
"Seawolf" odszedł na wieczną wachtę
Obrazek użytkownika podlasianka
Obrazek użytkownika Anonymous
8 lat temu @mukuzani No!!! Żeby mi to ostatni raz było...
0
Mnie nawet mrówki kojarzą się z polityką.
Obrazek użytkownika podlasianka
Obrazek użytkownika Max
8 lat temu :)) To chyba ten potworny :)) To chyba ten potworny złośliwiec Twain powiedział: "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." Przyznaję, że snuło mi się to po głowie w trakcie pisania :)
0
Jak napisać głęboki tekst. Poradnik
Obrazek użytkownika podlasianka
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
8 lat temu Jan Bogatko ...przyjmuję, dziękuję. Wczoraj byłem dość zalatany, więc dziś odrabiam zaległości, pozdrawiam,
0
Donald (polskość to nienormalność) Tusk Mistrzem Europy
Obrazek użytkownika podlasianka
Obrazek użytkownika zuberegg
8 lat temu Re: Jeśli ruski marsz, manifestacja, demonstracja, Obecnie dopuszczalne jest wszystko byle obce było..
0
PO co Wam to?
Obrazek użytkownika podlasianka
Obrazek użytkownika Roland von Bagratuni Budapeszt
8 lat temu Hitler też budował tysiącletnią Rzeszę Oj Droga Matko trzech córek! Przy najgłębszym szacunku i ucałowaniu rączek, muszę pdkreślić: Adolf Schlickgruber (bandycki pseudonim "Hilter") był Żydem z urodzenia, tak jak Stalin i atatürk (ten ostatni na domiar wszystkiego był alkoholikiem, synem alkoholika, a islam już sam fakt picia alkoholu traktuje jako największe przestępstwo! Jest takie węgierskie przysłowie: "każda łata znajdzie swój worek"! I ci bardzo szybko pokumali się! Tysiącletnia Rzesza i konflikt Hitlera i stalina. Przecież i to zostało zakodowane! A poza tym bandyci zawsze pokłócą się o łup: ka1dy chce większą dolę! Były w historii imperia, ale te "same" rozpadły się pod wpływem negatywnych zjawisk społeczych, a sam rozpad trwał wieki, jak w przypadku Rzymu! A tu imperia tak szybko rozpadły się, jak powstały!!! Tak jak imperium Napoleona! Finansjera światowa to co innego! Jest węgierskie przysłowie: "pieniądz przemawia, a pies szczeka!" — za pieniądze (ogromne!) kupisz wszystko: honor, szlachectwo, władzę itd! I co widzimy: byli bożyszcza (i ich spadkobiercy) komuny dzisiaj są ...miliarderami. I pieją Międzynarodówkę! To nie żart, ale coś tu zabardzo nie gra! Co robią światowe banki? — łapią nas na lasso: dają kredyt, a my stajemy się ich niewolnikami! Szczęść Boże! redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów
1
Wstrząsające medytacje dziennikarzy-historyków w węgierskiej telewizji EchoTV o wolnomularzach
Obrazek użytkownika podlasianka
Obrazek użytkownika maruś
9 lat temu * Gość z Drogi *, jesteś wspaniała ! ... to Ty jesteś wspaniała ! Będziesz ? Pozdrawiam Marek
1
Druga Rocznica - 10 kwietnia 2012
Obrazek użytkownika podlasianka
Obrazek użytkownika maruś
9 lat temu Jestem inny, ale przecież nie gorszy :-)))) .... no Budyniu, wreszcie pokazałeś co ptraficz... Liczy się Twoja szczerość, Czy to prawda ,że zakładasz kapelę " BudynioKotki". Ponoć Januszek ma Stratocastera rocznik 69 AD. DOBRA JEŚLI MUSISZ TO IDŻ w ..... :-))) pozdrawiam ps. ...wysyłam Ci próbki Januszkowego talentu :
0
Moje przemówienie na zjazd Ruchu Młodych Palikota
Obrazek użytkownika podlasianka
Obrazek użytkownika Petronela
9 lat temu Re: kto ich zdegraduje, Petronelo??? Chwila, chwila, ale to my płacimy ich nadmuchane emerytury nie Rosjanie! Niby nie są polskimi oficerami, ale noszą polski mundur i nie wiem, jak to sie dzieje, że najwieksze ateusze chcą mieć uroczyste pochówki! Nie mozemy dopuścić, żeby te dwa dziadki leżały w trumnach w polskich mundurach!!! Wiesz, pomysł z petycją do Moskwy jest niegłupi! Moze by tak zrobic taką petycję - przynajmniej świat by sie zainteresował!!! Poza tym liczę, że posłowie PiS coś wymyślą. pzdr
0
No to siup, dziadku!
Obrazek użytkownika podlasianka
Obrazek użytkownika Kuki
9 lat temu skąd się biorą takie wpadki? czytam Czabańskiego w URz, a tam stoi gazociąg Jamalski zamiast Północny... sami się kompromitujemy?
0
Solidarni 2010 vs. Donald Tusk. Relacja z procesu
Obrazek użytkownika podlasianka

Strony