Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kupidynek
2 lata temu 1066 to Hastings wszystko jest pięknie zrekonstruowane na ręcznie haftowanej tkaninie z Bayeux.
0
Rekonstrukcja czy destrukcja?
Obrazek użytkownika richo
Obrazek użytkownika Anonymous
2 lata temu "richo"... Dopuszczam też trzecią możliwość... Jarosław, jak też wielu innych "oddanych Polsce" polityków z dzisiejszej opcji, to chłopcy i "starsi" i "mądrzejsi"... Wiele na to wskazuje, niestety... Wystarczy tylko uważnie obserwować ich działania i skojarzyć wiele faktów i decyzji politycznych ostatnich lat, które ewidentnie negatywnie wpłynęły na kondycję Polski i Polaków... a jednocześnie pozwalają na niewyobrażalny wpływ i panoszenie się po naszej ojczyźnie "chłopców w myckach"...
4
Rekonstrukcja czy destrukcja?
Obrazek użytkownika richo
Obrazek użytkownika Leopold
2 lata temu Nowa sytuacja Kaczyński mówił, że "po 24 lipca działamy w nowej sytuacji politycznej". Nie da się rządzić wbrew "strażnikowi żyrandola", który ma ogromną władzę (może zawetować ustawy, mianuje ambasadorów, sędziów, profesorów, generałów, a także żołnierzy na pierwszy stopień oficerski). Michalkiewicz mówił, że Kaczyński "wystrugał sobie z banana prezydenta", ale teraz musi spełniać wszystkie żądania swojego produktu mającego dobrych doradców - chłopców koziejowców z BBN.
1
Rekonstrukcja czy destrukcja?
Obrazek użytkownika richo
Obrazek użytkownika Anonymous
2 lata temu "richo"... Przepraszam, ale to nie ja powinienem dokopywać się informacji o Panu Kogucie, to główne media powinny o tym informować... . A tak między nami, co stworzył Pan Kogut ?.
1
Histeryczna reakcja władz PiS na głosowanie w Senacie RP
Obrazek użytkownika richo
Obrazek użytkownika Verita
3 lata temu Komoruski? Właśnie słucham Niepoprawnego Radia i uwikłania Komoruskiego w zabójstwo Leppera. Ale nawet Sumliński nie wyobraża sobie aresztowania Tuska czy Komorowskiego...i innych tuzów z aneksu i zbioru zastrzeżonego w obecnej sytuacji. Agent mediolański? Potrzebny aby zamknąć śledztwo. Czy jakiś polski prokurator był przy sekcji zwłok zastrzelonego Polaka?....Czy znowu ramię w ramię........przyleci w zakniętej trumnie? Czy rodzina zastrzelonego Polaka dostała jakieś odszkodowanie....bo wyrazów współczucia ani od Merkel ani od Szydło nie słyszałam ?
-2
"Zamachy", "zamachowcy" i dokumenty "zamachowców"...czyli zarządzanie chaosem...
Obrazek użytkownika richo
Obrazek użytkownika Roman z USA
3 lata temu Do richo Szkoda, że do tej pory niczego dobrego nie zauważyłeś.
1
"Towarzysz Generał idzie na wojnę" - jutro w TVP1
Obrazek użytkownika richo
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
3 lata temu Módlmy się do Boga O takich kapłanów jak ks Natanek czy ks Jacek Międlar i im podobnym dla Polski. A dla zagubionych kapłanów, którzy zeszli z drogi do Boga, o ponowny powrót na łono kościoła .
5
APEL ŚRODOWISK PATRIOTYCZNYCH W OBRONIE KS. JACKA MIĘDLARA
Obrazek użytkownika richo
Obrazek użytkownika omilka
4 lata temu Nie wiem też, dlaczego Nie wiem też, dlaczego obowiązuje ustawa zezwalająca 15-latkom na uzycie środków wczesnoporonnych i to bez wiedzy rodziców, a także dlaczego prezydent Duda pospisal ustawę o przymusowym szczepieniu dziewcząt na brodawczaka. Według informacji znajomej studiującej pielęgniarstwo w Holandii, środek ten bardziej szkodzi kobietom niż aborcja. Natomiast brodawczak zgraża  wyłacznie kobietom prowadzącym życie seksualne z wieloma partnerami. Ogładałam film o duńskich dziewczętach, które miały komplikacje po szczepieniu, ich życie nigdy nie będzie już normalne.
2
Już czas na demonstrację siły
Obrazek użytkownika richo
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
4 lata temu PO, PSL, Nowoczesna To pachołkowie i wasale i zdrajcy, pracujący za srebrniki judaszowe, dla Niemców, Rosji, żydów i masonów, za niszczenie Polski. Zdrajcy to zdrajcy, i tak trzeba ich traktować.
4
O utrąceniu kandydatury Wojciechowskiego do ETO i PO-wskiej mentalności Wschodu
Obrazek użytkownika richo
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
4 lata temu Owsiak to najwiekszy przekret charytatywny na swiecie sponsorowany i ochraniany przez panstwo. Na sierotakch,chorych i staruszkach najczesciej chieny robily kase bo ludzie o dbrym sercu bezmyslnie dawali kase niedopuszczajc mysli ze z tych pieniedzy tylko maly procent idzie na wyzsze cele. Za pomoca Owsiaka firmy panstwowe mogly zafakturowac ukradzione lub zmarnowane pieniadze. Na kazdej imprezie Owsiaka uruchomiane byly duzo wieksze pieniadze niz byla wartosc kupionego sprzetu. Owsiak to legalny zlodziej dzieki polskiemu sytemowi i chroniacemu go rzadowi. Zloedziej owsiak otwarcie mowi ze pieniadze powstale z pieniedzy ze zbiorek naleza do niego. Chodzi o procenty z zebranych darowizn ktore umieszczal na kontach na dluzszy czas i czerpal z nich zyski,zamiast zaraz za te pieniadze kupic sprzet. Oczywiscie te procenty to tylko jeden z dochodow Owsiaka drugim dochodem to sa lapowki za sprzet ktory dawala mu firma produkujaca ten sprzet badz tym sprztem handlujaca. Owsiak utrzymywal w tajemnicy ceny jakie placil z sprzet. Konflikt interesow w calej tej zlodziejskiej ORKIETRZE wystepuje na kazdym kroku. Na obsluge dzialnosci charytatywnej ma wylacznosc tylko firma Owsiaka i sam Owsiaka sobie dyktuje wysokosc wynagrodzenia i sam Owsiak sobie wyplaca. Owsiak to najwiekszy demoralizator mlodziezy haslo ROBTA CO CHCETA to maly pikus z caloksztaltem jego dzialalnosci. Zadziwia mnie poparcie dla dzialnosci zlodzieja Owsika prezydenta Dudy,czyzby to bylo by poparcie tych samych koczowniczych etnikow,ktorym zapalil Duda menore w Palacu Prezydenckim czym obrazil Polakow.
1
WOŚP
Obrazek użytkownika richo

Strony