Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
3 lata temu W Poroninie, na leszczynie wiszą "łachy" po Leninie.Wiatr kołysze w lewo, w prawo,A partyjni biją brawo.Tamto - to "tfurczość", teraz dwa fakty.W dawnym muzeum Lenina w Poroninie wystawiano m.in. recepty z czasu, gdy Lenin leczył się u miejscowego lekarza. W pewnym momencie - recepty "zniknięto": polscy współcześni lekarze uświadamiali turystów, że to recepty na środki p-wkiłowe. (NB Stalin "podpadł" Leninowi, gdyż wyraził się o Krupskiej - "ta syfilityczna dziwka"; syfilitykiem był Lenin i, wg Helen Rappaport - zmarł z powodu powikłań kiły).Fakt nieco wcześniejszy - gdy Lenin z Krakowa szedł pieszo do Poronina, i w okolicach Czorsztyna zatrzymał się na nocleg u któregoś z polskich gospodarzy. Wczesnym rankiem opuścił gościnny dom - zabierając (na pamiątkę?) nowe buty gospodarza. Swoje stare - pozostawił. Uczciwy (inaczej).Miejscowi gospodarze w Poroninie nie ufali Leninowi - swoje zastrzeżenia zgłaszali austriackiej policji, co przyczyniło się w znacznej mierze do aresztowania Lenina. Może też usłyszeli o "dokonaniu" Lenina w Czorsztynie. Ale wówczas interwencja Kasprowicza pomogła Leninowi wydostać się z opresji. Okazuje się, jak zwykle, że większymi realistami byli rolnicy, a nie intelektualista (on widział w Leninie tylko "dziennikarza").Pzdr,
4
Die Lokomotive
Obrazek użytkownika Pi-Roman
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
8 lat temu contessa Jan Bogatko ...żyjemy w ciekawych czasach, pozdrawiam,
0
Tusk powiela Goeringa
Obrazek użytkownika Pi-Roman
Obrazek użytkownika Anka1
8 lat temu "ZAGRANICA " z nas się śmieje? Ciekawa jestem, jak my śmialibyśmy się z "ZAGRANICY", gdyby im głosy w trakcie wyborów liczyły ruskie serwery.
0
Jesteśmy infantylnymi idiotami!
Obrazek użytkownika Pi-Roman
Obrazek użytkownika mukuzani
8 lat temu @gość z drogi Bardzo dziękuję :) Serdeczności.
-2
Oleg Zakirov - Obcy element.....
Obrazek użytkownika Pi-Roman
Obrazek użytkownika matka trzech córek
8 lat temu " Peony dziękczyne"? Nikt tu Żydom nie dziękuje. Proszę uważniej przeczytać tekst i komentarze. Rzecz dotyczy analogii pomiędzy losami naszymi i narodu żydowskiego, oraz sposobów na odwrócenie tych ciężkich doświadczeń. Metody, które pomogły Żydom przetrwać tysiąclecia tułaczki, poniewierki, zniewolenia i szykan, warte są poznania i ewentualnego powielenia. Pozycja, którą naród ten zajmuje obecnie, jest obiektem marzeń wielu nacji. Nie rozumiem, dlaczego nie chce Pan rozdzielić dwóch spraw. Czym innym jest docenianie wartości, a czym innym sprawiedliwe ocenianie całokształtu działalności i doświadczeń. Pozdrawiam:)
0
Żydowski projekt dla Polski
Obrazek użytkownika Pi-Roman
Obrazek użytkownika Chrust
8 lat temu @Sawicki Marek Imienniku! Nie martw się. "Jeszcze więcej optymizmu" jak pozwolę sobie zacytować bohatera "Rejsu" (choć wcale nie mojego bohatera - a wręcz przeciwnie). Polak poradzi sobie w pojedynkę, w każdej sytuacji, Żyd musi mieć wsparcie i pieniądze. Ponoć owczarek niemiecki jest taki agresywny, bo to największy tchórz wśród psów, ale ma fizyczne warunki. Podobnie jest z naszymi braćmi Żydami. Ich obawy, jak najbardziej uzasadnione, jeśli przyjrzeć się historii Europy, w stosunku do nas są raczej prewencją. Im jest u nas tak dobrze, że poskramiają naszą waleczność tępiąc nas samych. Nie rozumieją, że jest im u nas tak dobrze, dopóki My jesteśmy u siebie! A obrażanie, to rzecz wtórna. Jeżeli bohatera nazwiesz tchórzem, to On ma to w dupie. Bo On wie kim jest. Jego bohaterstwo wynika z innych pobudek, niż te którymi kieruje się łajdak. Jego bohaterstwo nie będzie trwać 5 minut, bo kacyk na plenum partyjnym powiedział, że to zdrajca. I po stu latach będzie wielki. Pozdrawiam
0
Żydowski projekt dla Polski
Obrazek użytkownika Pi-Roman
Obrazek użytkownika wicenigga
8 lat temu ...hmmm nie bardzo czuję się adresatem, więc niniejszym przekierowuję do autora :)
0
Żydowski projekt dla Polski
Obrazek użytkownika Pi-Roman
Obrazek użytkownika jwp
8 lat temu Gość z Drogi Witaj, tylko, jak ruszmy, to dojdziemy do zgliszcz Polski, a rachunek znowu na nasze konto. Każdy dzień, to straty co raz trudniejsze do odrobienia Pozdrawiam Serdecznie jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
0
Nakryć Polskę Cycem !
Obrazek użytkownika Pi-Roman
Obrazek użytkownika R.Zaleski
9 lat temu Re: R.Zaleski Teraz wojny wyglądają trochę inaczej. Po co komu mieć na głowie państwo,obywateli, system emerytalny itp. Teraz zdobywa się rynki, robi operacje finansowe itp - to bardziej efektywne.
0
Okoliczni bankruci
Obrazek użytkownika Pi-Roman
Obrazek użytkownika Mix
9 lat temu PIS bazą opozycyjną - bez zmiany w myśleniu i działaniu nie ma Mix na to szans. Posłowie PIS boją się nowych ludzi , nowych pomysłów, szerszego działania gdyż dla nich jest to pewnym zagrożeniem. A jak w tym ruchu bazie niepodległościowej znajdą się ludzie lepsi niż ja to nie zagram w reprezentacji.
0
Czy PiS nas zdradził?
Obrazek użytkownika Pi-Roman

Strony