Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Viktor_Swargo
2 lata temu owszem, nic z tego ale dlaczego? Niemcy robia co robia bo im na to pzwalaja. Szczegolna wina nalezy obarczyc polskie wladze po 1989 wlaczajac PiS i bezwolnosc wiekszosci Polakow, krorzy zbyt czesto lasza sie na ochlapy z panskich stolow a najblizszy stol to akurat panoe niemieckich.
2
Czy TVP Info przejmuje niemieckie standardy? Jest się czego wstydzić. Analiza sprawy Witolda Gadowskiego
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
2 lata temu Nie proszę Pana, Niemcy mają naprawdę sporo na sumieniu A nawet, gdyby zastosowali podaną przez Pana linię obrony, to pozostają zeznania świadków i filmy. Może nawet i dobrze, gdyby to spróbowali, bo może wielu się obudzi:"Abażur z ludzkiej skóry - opowieść o Ilse Koch"Mieszkanie miała udekorowane lampami wykonanymi z ludzkich kości i skór, a jadalnię zdobiły spreparowane czaszki więźniów obozu koncentracyjnego w Buchenwaldzie. Ilse Koch przez blisko 10 lat sprawowała tam niepodzielną władzę, stając się panią życia i śmierci tysięcy osób.https://kobieta.wp.pl/abazur-z-ludzkiej-skory-opowiesc-o-ilse-koch-5982759548367489a U Niemców to normalne. Najgorsze ideologie wychodziły z Niemiec: komunizm, nazizm (totalnie zdegenerowana odmiana faszyzmu, który sam w sobie jest nieprzyjemny), iluminaci bawarscy... Przecież większość "żydów" to Niemcy, którzy zmienili wiarę, by być narodem wybranym - narodem panów. 
7
Czy TVP Info przejmuje niemieckie standardy? Jest się czego wstydzić. Analiza sprawy Witolda Gadowskiego
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
2 lata temu Wolne żarty kard. Kazimierza Nycza Serwus TLMaxwell. Znany publicysta Tomasz Terlikowski w wywiadzie dla DoRzeczy.pl., powiedział o tym dość dosadnie: „Czy chodziło o kwestie przejmowanych za bezcen kamienic z lokatorami, wciąż niewybudowane metro, wspieranie marszów gejowskich, czy zwalnianie z pracy lekarza za sprzeciw wobec zabijania dzieci nienarodzonych? Doprawdy nie wiem, który z tych elementów miałby być dowodem na budowę Królestwa Bożego na ziemi. Trudno to ocenić inaczej, niż w kategorii żartu. A ja nie czuje się upoważniony do komentowania żartów kardynała. Natomiast jestem mocno zaskoczony faktem, że metropolita warszawski wybrał sobie Mszę i kazanie jako czas do żartów”. PozdrawiamCały wpis jest dostępny na stronie: http://www.pch24.pl/komentatorzy-zgorszeni-slowami-kardynala-nycza-na-temat-bylej-prezydent-stolicy,64424,i.html#ixzz5Y8Rf57Ub
2
Bez komentarza
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
2 lata temu Może i tak być, tylko czy to przypadkiem nie świadkowie holokaustu wylansowali takie hasło, że Niemcy ich przerabiali na mydło?
2
Czy TVP Info przejmuje niemieckie standardy? Jest się czego wstydzić. Analiza sprawy Witolda Gadowskiego
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Obrazek użytkownika Leszek1
3 lata temu Dziekuje za informacje. O JK wiem tyle, ze znakomicie opanowal sztuke rzadzenia za pomoca innych - sam pozostajac w cieniu. Dlatego zaskoczyla mnie informacja, ze to inni nim rzadza. Praktycznie, to przeciez on nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci za karygodne zaniedbania (spiskowcy oglaszajacy program obalenia rzadu przebywaja na wolnosci, najwieksza zlodziejka Warszawy kpi sobie ze sprawiedliwosci, nie skazano jeszcze nikogo z aferzystow - ze wymienie tylko jedna, bardzo niepelna plaszczyzne zaniedban). Jest sobie spokojnym Poslem w Sejmie, nie wadzi nikomu, a za wszystko jest odpowiedzialny i powinien ponosic konsekwencje Premier rzadu. Prawda? Teraz znowu okazuje sie ze to absolutnie nie on, ze to przeciez "zakon PC" podjal taka a nie inna decyzje. Mozliwe, ale trudne do uwierzenia, ze bez ich zgody nie podejmuje ZADNEJ decyzji.
0
Lepsze wrogiem dobrego, czyli Beata Szydło nie jest już premierem rządu RP.
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Obrazek użytkownika Leszek1
3 lata temu Odpowiedz nie na temat. Ogolnie zgadzam sie z Panem, jednak mysle, ze usiluje Pan przerzucic odpowiedzialnosc za odwolanie BS z Prezesa na jakis "Zakon". Prezes jest dyrygentem polityki polskiej i nie sadze, ze ktokolwiek z wymienionych przez Pana osob moglby nim dyrygowac. Mozliwe, ze jego dyrygent znajduje sie w zupelnie innym miejscu. Usuniecie czlowieka, ktory potrafil wielokrotnie i skutecznie bronic Polski, i to w momencie zmasowanego ataku swiatowych mediow na nasz kraj, uwazam za dywersje. Czy wyobraza Pan sobie jak bedzie bronil spraw i interesu polskiego pan Mateusz? Mam nadzieje, ze zna Pan, chociazby fragmentarycznie, jego zyciorys, doswiadczenie i osiagniecia.
-1
Lepsze wrogiem dobrego, czyli Beata Szydło nie jest już premierem rządu RP.
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Obrazek użytkownika Jeremi
3 lata temu A kiedyś nosiłem jego fotkę w portfelu Tak jak napisałeś, Włodek chciał normalnie zarobić, ale wtedy kaperował jednego z lepszych piłkarzy Lechii. Ja i moi koledzy, byliśmy normalnie na niego wściekli i tak mój idol zszedł u mnie z niebios na ziemię, a fotkę wywaliłem z portfela.Kontuzja Włodka w meczu z Anglią, po "brutalnym" wejściu MCFarlanda to też była jedna wielka ściema, jak to "obcięcie nogi". Sędzia nawet nie zagwizdał faulu. Fatalni wtedy lekarze, spartolili kilka operacji więzadeł i tak nasz wielki talent musiał skończyć w Polsce karierę. Po wyleczeniu kontuzji w Belgii, grał później jeszcze wiele lat, w I, II i III lidze (belgijskiej i francuskiej), do słusznego wieku 39 lat, a dżentelmenem to rzeczywiście był, chociaż nie za to, że przeskoczył kiedyś nad bramkarzem. Szukali czegoś, żeby przyznać mu ten tytuł i niczego lepszego nie znaleźli.
3
Włodzimierz Lubański – gentleman futbolu
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Obrazek użytkownika Dominik
7 lat temu pomysł z Komorowskim beznadziejny - tylko zdecydowane akcje której organizatorzy z góry zakładają, że oni sami nie chcą do władzy, traktuję z wielkim dystansem. ---------------------------------------------------- Ależ oczywiście. Zbyt długo żyję na tym łez padole aby wierzyć w takie zaklęcia. W Polsce przyjęło się, że nie wypada wprost mówić o tym co się zamierza robić i stąd takie zawracanie głowy. Liczę jednak - przyznaję jest w tym pewna doza naiwności - że ten ruch będzie PEWNYM (w całym tego słowa znaczeniu), zapleczem dla PiS. W tych okolicznościach Jarosław Kaczyński przyjął dobrą strategię nie wychodzenia przed szereg obecnych wydarzeń.
0
Oburzeni, Kukiz, Duda i może się uda!
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Obrazek użytkownika gość z drogi
8 lat temu cenzurują Panie Janie nie tylko Merkury...:) gość z drogi inne,też serd pozdr
0
Pucz Tuska, a rewolucji nie będzie!
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Obrazek użytkownika Gaja52
8 lat temu kowal_jan- przeczytaj mój komentarz PJN a Petelicki Bardzo Ci współczuję straty generała , ale proszę nie popadaj w paranoję. Żal mi człowieka, dzieci, rodziny ale pogrzeb katolicki , jeszcze nie czyni z generała świętego. Chcę przypomnieć ,że Pan Petelicki ujawnił SMS w kwietniu 2011 roku , więc pisanie o tym, , po roku, jak o przyczynie śmierci jest trochę, jakby to powiedzieć, nieprecyzyjne. Pozdrawiam
0
Generał Petelicki a medialne kruki i wrony
Obrazek użytkownika TLMaxwell

Strony