Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
6 lat temu Conteso na twoje pytanie kto wyslal odpiedz znamy dokladnie to ten sam ktory zabronil odwierania trumien smolenskich .to ten sam kto wystawil na odstrzal naszego Prezydenta, to ten sam co zorganizowal zamach stanu i obsadzenie stanowiska prezydenta po zamchu smolenskim. To ten sam co kazal postawic pomnik bandytom i oprawcom moskalkim w Osowie ,ten sam zorganizowal wczasie legalnbej manifestacji policyjna prowokacje,ten sam patryjotow polskich kazal nazywac faszytami itd i itd. Pytanie powinno brzmiec jak z nim walczyc i jak go pokonac.
2
ZDRADA !!! ZDRADA !!! Za to powinna być "czapa" !!!
Obrazek użytkownika hope
Obrazek użytkownika Adam
6 lat temu RE Kazek..   Jak bedzie trzeba to przyjedziemy. Pozdrawiam  
0
Czy Dolny Śląsk obudzi Polskę całą?
Obrazek użytkownika hope
Obrazek użytkownika Adam
6 lat temu RE Kazek..   Jak bedzie trzeba to przyjedziemy. Pozdrawiam  
0
Czy Dolny Śląsk obudzi Polskę całą?
Obrazek użytkownika hope
Obrazek użytkownika ossala
6 lat temu kryska: w szeregach "rycerzy" byłam tylko i w wyłącznie zaledwie twoim zdaniem, wg zaledwie twojej tylko oceny. Mnie nic do tego. Nie muszę się zdagdzać z twoimi wymysłami. Tyle mojego. A ty sobie umieszczaj mnie (i innych, którzy się ośmielają nie zgadzać z twoim zdaniem) tam gdzie chcesz. Miłej zabawy. Beze mnie.
0
TV Republika - dla kogo?
Obrazek użytkownika hope
Obrazek użytkownika gość z drogi
6 lat temu @Markowa,dzięki :) gość z drogi nie ma to jak sam mistrz....:) i jaka różnica w poziome,klasie i jej braku...i jeszcze ta "maska pośmiertna Kory " :) Panie Janie  ukłony... a paniusi ....wstyd...żenada.. serdeczności... "może bociany wracające go gniazda..." może walce Fryderyka " 10 :)
0
Dla omszałych starców i starych dewotek
Obrazek użytkownika hope
Obrazek użytkownika AdamDee
6 lat temu @ro [quote=ro]Dlaczego akurat kryzys finansowy wywołać (pod Kaczyńskim)?[/quote] Dlatego, że u nas nie da się wysadzić w powietrze bloków mieszkalnych i powiedzieć, że to Czeczeni. [quote=ro]Czyżby w podświadomości tkwiło jako zbitka myślowa "Kaczyński - nie zna się na gospodarce"?[/quote] No niestety tak - wbrew faktom taki obraz da się wygenerować w oczach mniej zorientowanej większości społeczeństwa. Pamiętasz jaka Kukiza zagiął Mazurek, gdy ten się cieszył, że za peło zapłacił mniejsze podatki, a nie wiedział, że to w wyniku posunięć rządu PiS ? ;) Głupie ale prawdziwe. [quote=ro]Ja mam trochę inne wspomnienia, związane z rządami PiS: 1. Spory wzrost gospodarczy w Polsce. 2. Wiele inwestycji, w tym także produkcyjnych, w moim mieście. 3. Największe obroty (i dochody) w mojej własnej firmie.[/quote] Pamiętam dokładnie to samo. Przeciwnicy powiedzą - ale wtedy była inna koniunktura - to prawda, ale też inne były nastroje, co widać było np. w urzędach. Szczególny kontrast wobec lat SLD. Teraz jest jeszcze gorzej niż za SLD. [quote=ro]Tak, wiem, palenisko z kryzysem chłopaki mogą odpalić pod każdym rządem, ale jeśli miałbym komuś ufać, że sobie z kryzysem poradzi lepiej niż inni, to właśnie Kaczyńskiemu.   [/quote] Zgadzam się, tyle, że ten kryzys spełniałby zupełnie inne zadanie - miałby być bolesną przykrywką do zabiegu chirurgicznego bez znieczulenia. Jak ludzie nie mają co jeść, a na karku kolejka windykatorów, to nie będą sobie zawracać głowy jakąś tam polityką. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart
0
Gowin szefem PiS. Czy to niemożliwe?
Obrazek użytkownika hope
Obrazek użytkownika Anonymous
6 lat temu @trutututu, - o co Ci chodzi? Nie rób takich "wrzutek" w komentarze, bo takie charakteryzują... trolli. Nawet nick masz... jakiś taki trollowski lub lemingowaty. Odnoszę wrażenie, że jesteś mało poważny. Może lepiej będzie, jak przerzucisz swoje komentarze z Niepoprawnych.pl na... Onet.pl. Satyr    ________________________  "I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".   (ks.J.Popiełuszko)
-1
W obronie sądu i niewinności Beaty Sawickiej
Obrazek użytkownika hope
Obrazek użytkownika Anonymous
6 lat temu @trutututu, - o co Ci chodzi? Kto kogo nie może wyrzucić? I co chcesz reaktywować? Satyr    ________________________  "I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".   (ks.J.Popiełuszko)
-1
W obronie sądu i niewinności Beaty Sawickiej
Obrazek użytkownika hope
Obrazek użytkownika Leniwiec Seed
7 lat temu All10101 W czerwcu zostałem obsłużony operacyjnie na niezbyt groźną przypadłość. Do dziś nie doszedłem "do siebie", a ból jest nieporównanie większy. Wniosek przychodzi do głowy jeden. Następnym razem znieczulić się czystym, i sięgnąć po książki Słodowego... Pozdrawiam
0
Pękają kolejne granice
Obrazek użytkownika hope
Obrazek użytkownika Gaja52
7 lat temu Wykorzystywanie tragicznej sytuacji naszego kraju dla serwowania takich tez, to już przegięcie. Tłumaczy Cię jedynie fakt kilkudziesięcioletniej emigracji - jak sam o sobie napisałeś. Tusk, jak uzależniony od hazardu, sprzedaje resztki sreber rodowych,zaś za Kwaśniewskiego, przez dwie kadencje wyprzedano główne banki polskie ,zrobiono wielkie przekręty, jak chociażby NFI czy Eureko,zniszczono polskie cukrownie etc. Obaj są siebie warci, za nic mają nas Polaków i nasze sprawy. A Kwaśniewski dobrze wiedział co robi,tylko niewiele go obchodziło poza własnym interesem, wiec go nie broń.I też jak Tusk liczył na synekurę, tyle że w strukturach NATO. Dla Kapitana jak zawsze 10 za świetny artykuł.Powinno się go szeroko rozesłać , gdyż ludzie mają bardzo krótką pamięć. Ja co prawda już nie wierzę, że to w co nas pakuje ten rząd i przy tej maszynce do głosowania , da się zatrzymać. Chciałabym tylko, aby bezwolni obywatele naszego, biednego kraju, wreszcie zrozumieli co nas czeka, między innymi z powodu ich zaniechania. Pozdrawiam
1
Czy Tusk właśnie sprzedał Polskę ?
Obrazek użytkownika hope

Strony