Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika contessa
5 lat temu Jackers_ea - hehehe ! Tabletów kilka na 100% kupi z sejmowej przeceny. 3 jako wicepremier, 3 jako szef partii i po 1-2 za resztę zajmowanych funkcji i w zależności od świadczonych świadczeń. Własny komis będzie mógł otworzyć. :D:D:D Ale nie radzę tam kupować bo wszystko zawirusowane przez oglądanie podczas posiedzeń  gołych bab... Pozdrawiam.
1
Po co BrĄkowi kombajn-niszczarka "Pod Blachą"...?
Obrazek użytkownika jackers_ea
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
5 lat temu Jedenej mendy zydowskiej co okradala i niszczyla Polske mniej Kulczyk dostal od SBeka tatusia milion na rozruch interesow w Polsce po czym dzieki postPRLowskiemu ukladowi czyli sluzbom doszedl do takiej fortuny. Oczywiscie nie sam, pomagali mu wszyscy jego ziomale w tym z ciocia Suchocka na czele . Ale Kulczyk byl tylko trybikiem w ukladzie,pieniadze ktore mu pozwalano zarabiac nie byly tylko jego, a w zasadzie malo bylo jego. To sa pieniadze rzadzacej polska mafi,ktora dalej robi z Polska co chce jak ze swoim prywatnym folwarkiem. Kulczyk byl ich slupem, ktoremu sie welbie przekrecilo i chcial cos robic na wlasna reke,amial duzo niebezpiecznej wiedzy, a zapomnial o dlugu wdziecznosci i palec Bozy go dosiegnal w tym wypadku najprawdopodobniej z Moskwy. Mam nadzieje ze reszta zlodzieji kalibru Balcerowicza i mniejszego kalibru tez pojdzie jego sladem. A o pieniadze Kulczyka sie nie ma co martwic dalej beda sluzyc w utrzymywaniu wladzy przez tych co ja caly czas sprawuja za plecow PObolszewi.
0
Dziwna to śmierć dla mnie...
Obrazek użytkownika jackers_ea
Obrazek użytkownika zimny
5 lat temu Ukraiński punkt widzenia ..."Nie staniemy przed Bogiem bez winy jeśli przebaczymy to, co miało być ukarane"... Św. Augustyn.
3
Oświadczenie LOS ws. gloryfikacji ukraińskich nacjonalistów
Obrazek użytkownika jackers_ea
Obrazek użytkownika cyborg
5 lat temu @ jackers_ea Człowieku ! Ja jem ! Szanuj moją klawiaturę. To jest własnie TO co mnie NIE interesuje. To ich prywatna sprawa.
0
Konstytucja, Biedroń, ruch gejowski, Kataryna
Obrazek użytkownika jackers_ea
Obrazek użytkownika maruś
6 lat temu @jackers_ea - 28 Marca, 2015 - 16:28 .... napisałeś :   //To wielkie szczęście , ze mamy w Polsce takiego Człowieka jak Pan Antoni ..... // ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tak, to prawda ,co napisałeś. Kompletny brak lęku przed grasujacym samobójcą i ogromna inteligencja . Wielka szkoda, że tak mało dziennikarzy , .... nie chce - lub boi się -  GO  wesprzeć .      
7
Po co ta konferencja? Po co ten cyrk?
Obrazek użytkownika jackers_ea
Obrazek użytkownika jazgdyni
6 lat temu @jackers_ea To święta prawda, jestem pewien, że historia nada Macierewiczowi tytuł Świętego Inkwizytora albo świętego Jerzego walczącego ze smokiem kacapskiej sfory.   Pozdrawiam
5
Po co ta konferencja? Po co ten cyrk?
Obrazek użytkownika jackers_ea
Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
6 lat temu Stenogram dla pałkownika Laska Stenogram jest zatem po to, by zatrudniony nadal płk Lasek (wraz z jego „komisją” (za pieniądze, które wam się śnią po nocach) przez Komitet Prezesa Rady Ministrów, czyli dr Ewę mógł – wyrażać teraz przypuszczenie, że nieżyjący już technik pokładowy Jaka 40 Remigiusz Muś mógł słabo znać jęz. rosyjski. Bo przecież „piedziesiat mietrow” brzmi tak samo jak „sto mietrow” w języku, który płk Lasek zna od dziecka. Ś.p. Remigiusz Muś już się nie obroni, a plk Lasek może go spokojnie atakować. Stenogram jest zatem pałką, którą płk Lasek może walić w niewierzących w teoretyczne państwo, które zdało egzamin w Smoleńsku i co oczywiste - także w nieżyjącego technika pokładowego Musia. To jest perfekcja teoretycznego państwa i jego Prokuratury. Choć także i perfidia…
6
Wzruszenie, duma i satysfakcja…
Obrazek użytkownika jackers_ea
Obrazek użytkownika jackers_ea
6 lat temu znaczenie "śp" Czy sądzicie Panowie , że np przy nazwisku Stalina , Dzierżynskiego , Hitlera należy stawiać znak :śp: ? Używam już tak drastycznych przykładów bo widzę ,że nike mozecie wyjść z "dołka". śp czy nie śp
1
"Sensacja" w programie Pospieszalskiego
Obrazek użytkownika jackers_ea
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
6 lat temu Ten Wrzodak (wrzodek?) czy nie-Lotna A ja myślałam, że to RRK (dla nieświadomych czy naiwnych - Renata Rudecka Kalinowska). No więc czemuż którekolwiek z tych "katonów" nie zgłosiło interpelacji poselskiej? Bo na razie  to się nazywa OBMOWA. Jeśli ktoś bezkrytycznie uwierzy w te wszystkie rewelacje Wrzodaka-Lotnej - to mamy na przykład Tzw, który przed czterema laty żywił na temat Kaczyńskich całkiem odmienną postawę. Swoją drogą - dlaczego  np.Bagsika-Gąsiorowskiego miałby ostrzegać Kaczyński a nie Buzek. Przecież luteranie zawsze współdziałają ze sobą, a Gąsiorowski to Luteranin (tatuś - nawet pastor luterański). Czemu wreszcie Bagsik (przecież ostrzeżony) - podjął ryzyko powrotu (naraził się na ekstradycję).Te wszelkie "rewelację" wrzodakowe - grubymi nićmi są szyte (cyrk dla ubogich, albo programowe znięchęcanie wyborców do jakiejkolwiek polityki - bo to "brudna rzecz" i nikt nie jest  tam prawy ani sprawiedliwy).
2
To ostatnia niedziela...
Obrazek użytkownika jackers_ea
Obrazek użytkownika contessa
6 lat temu jackers_ea - zwyczajnie czuć contessą, nie Michałkiewiczem ! Bronkowi lewatywa nie pomoże bo jemu nic nie pomoże - nauka jest bezsilna w takich przypadkach, a używanie przez niego pod adresem obywateli takich zwrotów jak lewatywa, odmęty szaleństwa, automatycznie go dyskwalifikuje i daje im prawo uważać i traktować go jak chama, gbura i buraka.
4
W odmętach lewatywy
Obrazek użytkownika jackers_ea

Strony