Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Verita
9 miesięcy temu Jak nazwać takich ludzi, którzy własny naród okradają... Wystarczy nazwać to PiS.W tym  pojęciu  zmieści  się  być może  paru  sprawiedliwych,  których  dyscyplina partyjna  zlinczuje ...ale  na  pewno większość  zaprzańców , kłamców i morderców,Kiedyś Naród polski był narodem wierzącym....a teraz stał się narodem niedowiarków...dlatego jest tak jak jest, dlatego ginie Polska, giną polskie rodziny  i kościół w Polsce...
-5
PiS vs PO - ankieta
Obrazek użytkownika Lionette
Obrazek użytkownika Gawrion
9 miesięcy temu Lionette Ankieta jest badaniem oceny dwóch partii które sprawowały rządy w ostatnich 15 latach. Innych partii nie włączyłem ponieważ w tym okresie nie rządziły. Dodatkowo - sondaże wskazują, że ewidentnie te 2 partie znowu podzielą się mandatami w parlamencie. Badanie więc ma swoje twarde, racjonalne uzasadnienie. Nie sposób jemu zaprzeczać i z tym dyskutować. A co będzie wynikiem? Pewna szczegółowa, statystyczna średnia, której każdy z nas by nie przewidział i po poznaniu wyników będziemy o tę szczegółową prawdę mądrzejsi. Czym ta ankieta nie jest? Ankieta nie jest badaniem preferencji! Dopiero po Poznaniu wyników obiektywnej oceny większości ludzi można sobie pewne, dodatkowe wnioski wyciągnąć. Np. - wyniki w sposób oczywisty obalają już twierdzenie różnych manipulatorów, że PiS i PO to to samo. Każdy niby to wie ale czasami oczywiste eksperymenty myślowe wymagają dla niedowiarków empirycznego potwierdzenia. 
4
PiS vs PO - ankieta
Obrazek użytkownika Lionette
Obrazek użytkownika Lionette
9 miesięcy temu Kontynuując, to ten rząd - partia, którą niby oceniamy wprowadziła dla milionowej rzeszy imigrantów zerowy PIT - zerowy PIT dla ludzi do 26 roku w Polsce - miało być dla Polaków, ale jest dla wszystkich, także dla imigrantów, cóż rząd rozdaje - my, obywatele płacimy! Czyli nie dość, że fundujemy imigrantom socjal, to jeszcze nie będą płacić w Polsce podatków, ale korzystają ze wszystkiego, co my polscy obywatele finansujemy z naszych niewielkich pensji! Jak zatem nazwać takich ludzi, którzy okradają własny naród? Jak - zdrajcy, zaprzańcy, no jak? - odpowiedzcie miłośnicy systemowych grabieżców, kłamców i manipulantów???
1
PiS vs PO - ankieta
Obrazek użytkownika Lionette
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
11 miesięcy temu Jaki prawicowy pis?! Socjalistyczne pisdy, żydowskie popychadła.
-1
Jakie książki czytacie lub czytaliście, jakie reportaże i wykłady byście polecali?
Obrazek użytkownika Lionette
Obrazek użytkownika zetjot
1 rok temu Ostrożnie z szerokim frontem, Ostrożnie z szerokim frontem, zbyt szeroki front, nawet poznawczy prowadzić może łatwo do porażki. Przypisywanie wszystkich nieszczęść Żydom jest jedną z form wymigiwania się od własnej nieodpowiedzialności.A co do Polski, to mam gotowy tekst na ten sam temat.
3
Jak wyprano mózgi ludziom na Zachodzie
Obrazek użytkownika Lionette
Obrazek użytkownika misio
1 rok temu Jaka rada Niestety nie ma dobrej rady.Można jedynie zauważyć, że wszystko to co do tej pory jakoś się udawało to były inicjatywy oddolne i obecnie to chyba jedyna metoda. Czyli działać i organizować się bez oglądania się na władze, a kto się ogląda będzie wyprowadzony na manowce (jak choćby zneutralizowany protest amerykańskiej Polonii w sprawie 447).Natomiast co do tych wszystkich "+", 500+ itd. to są one pomyślane i prawnie skonstruowane tak aby obejmować również przybywających do Polski imigrantów. Oficjalne reklamowanie ich jako wsparcie "polskich rodzin" to tylko tzw. półprawda. 
5
Budujemy Polskę multi-kulti i LGBT - szwedzka droga: socjal, tolerancja i migracja zarobkowa
Obrazek użytkownika Lionette
Obrazek użytkownika cisza
1 rok temu Lionette Niestety, tak się dzieje. Nihil novi... Tak jak wtedy, gdy niewygodny dla kapłanów żydowskich Jezus Zmartwychwstał a oni przekupstwem zafiksowali opisane w notce kłamstwo, tak i dziś bezczelnie posługują się kłamstwami dla zdobycia władzy.Prawda ich nie interesuje! Mają swoją hagadę. Oskarżają (nas) wbrew faktom a niestety sprawujący władzę w Polsce przypominają owych przekupionych strażników. Przykro mi to pisać; wkurzam się... 
3
Śmierć i Zmartwychwstanie Jezusa – przerażenie i kłamstwa Sanhedrynu – moje wielkanocne refleksje.
Obrazek użytkownika Lionette
Obrazek użytkownika limpio hombre
1 rok temu nie żal mi Bardzo liche tłumaczenie warszawiaków. Zobaczmy statystyki-wybory na prezydenta: Trzaskowski wygrywa w pierwszej turze 56,67%, Jaki 28,53%, czyli w Warszawie według Ciebie mieszka ponad 56% słoików?. Nie nie żal mi Warszawiaków, zwłaszcza jak Trzaskowski się deklaruje, że dla niego największym marzeniem jest dać ślub dwóm pedałom, nie zbudować więcej żłobków czy przedszkoli. Przecież to się nie mieści w głowie.
4
Dewianci atakują
Obrazek użytkownika Lionette
Obrazek użytkownika 35stan
1 rok temu "....wystarczy przypomnieć "....wystarczy przypomnieć ich "osiągnięcia", a wynikająca przede wszystkim z ich konsekwentnej i bezpardonowej postawy wobec innych!!!"Różnica ma cywilizacyjne podstawy; Polacy wychowywani, kształtowani na Ewangelii (cywilizacja łacińska) a oni na Talmudzie(cywilizacja żydowska).Etyka jest pochodną cywilizacji i obowiązujących w niej zasad.W cywilizacji łacińskiej źródłem prawa jest prawo naturalne(Boże) i prawo stanowione nie może być z nim sprzeczne a w cywilizacji żydowskiej opartej na Talmudzie i jego wielowiekowych interpretacjach, źródłem prawa jest prawo stanowione przez Żydów i zmienne wraz ze zmieniającymi się warunkami i okolicznościami ich życia i ze zmieniającym się ich interesem.
11
Irytujący aspekt postawy antyżydowskiej i jego konsekwencje
Obrazek użytkownika Lionette
Obrazek użytkownika zetjot
1 rok temu Mam pytanie - czy czytał Pan Mam pytanie - czy czytał Pan/Pani księzkę "Pułapki umysłu" amerykańskiego/żydowskiego psychologa, laureata nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii behawioralnej,Daniela Kahnemana, który obalił tezy o racjonalności tez tradycyjnych ekonomistów?Czy jest w niej jakikolwiek ślad lewactwa ? Chyba wrećz przeciwnie.Radzę poczytać i prześledzić jakie są pułapki umysłowe, w które wpadają co poniektórzy komentatorzy w tej dyskusji.. Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie zmienić nazwę portalu naPOPRAWNI POLITYCZNIE, NIEPOPRAWNI MERYTORYCZNIE
0
Irytujący aspekt postawy antyżydowskiej i jego konsekwencje
Obrazek użytkownika Lionette

Strony