Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Rebeliantka
4 dni temu Kolejorzu, cała ta sprawa prezesa Banasia napawa głębokim smutkiem: wejście CBA do NIK, zabranie osobistego notatnika prezesa, wielka akcja przeszukiwawcza w 20 miejscach mimo braku jakichkolwiek zastrzeżeń do oświadczeń majątkowych i deklaracji podatkowych M. Banasia we wcześniejszych latach, itp., etc.Gdy porównać tą akcję z postępowaniami w sprawie "błędów" w deklaracjach podatkowych Adamowiczów, to nadziwić się nie można, jak różne "metody" zastosowano.Ciekawe, co CBA wynajdzie po tej wielkiej akcji poszukiwań? Nie mogę się doczekać wniosków.Jak również tej opinii, którą dysponuje marszałek Witek. Bo na razie jedyna opinia, którą opublikował Sejm (Biuro Analiz Sejmowych) w sprawie immunitetów to - z tego co mi wiadomo - to jest ta opinia z lipca 2014 r. autorstwa prof. Chmaja - "brzydkiego przeciwnika dezubekizacji".Chętnie - jako obywatel - poznam inną argumentację, ale ciągle jej nie ma.A poza tym zdumiewa mnie arogancja portalowych prawników. Im się wydaje, że z racji ukończenia studiów prawniczych mają prawo do kształtowania całej organizacji życia społecznego w Polsce. Ci mądrale to pewnie chcieliby, aby prawnicy byli jedyną kategorią zawodową w Sejmie.A to byłaby kląska dla społeczeństwa.
-1
Czy w Polsce szanowane są prawa człowieka?
Obrazek użytkownika Kolejorz
Obrazek użytkownika Rebeliantka
4 dni temu Kolejorzu, przecież zmian nie będzie.Za dużo tam dyspozycyjnych hejterów. Jeden z nich, Humpty Dumpty właśnie napisał kolejną notkę, w której wywodzi, iż z faktu zgłaszanych przeze mnie wątpliwości co do przeszukań na terenie NIK i w mieszkaniach rodziny Banasia wynika, iż ja twierdzę, że:Marian Banaś jest autorytetem konstytucyjnym (a gdzie ja to niby napisałam?; stwierdziłam za to, że Banaś bije na głowę "prawnika" Humpty Dumpty w kompetencjach wszelakich),z mojej notki ma wynikać, iż deprecjonuję PiS i urzędującego prezydenta.W mojej notce jest tylko jedno zdanie nt. PiS w następującym akapicie:W mojej - jednak - ocenie, RP jest państwem autorytarnym cały czas. Przełom 89 roku nie spowodował żadnych zmian. Także objęcie rządów przez PiS nic nie zmieniło.O prezydencie nie ma ani jednego słowa.No cóż - jak widać - hejter Humpty Dumpty chciałby, aby nie wolno było oceniać, iż w Polsce nie nastąpiły satysfakcjonujące zmiany w poziomie autorytaryzmu państwa. Nie zgadzam się z zakazem oceniania. Nadal twierdzę i będę twierdzić, że aparat przymusu w Polsce zbyt często łamie prawa człowieka.I żaden Humpty Dumpty mi tego nie zabroni. I nie będzie mi wciskał niewygłoszonych tez.
-2
Czy w Polsce szanowane są prawa człowieka?
Obrazek użytkownika Kolejorz
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 tydzień temu Dziękuję, Kolejorzu, za bardzo rzeczowy komentarz W pełni się zgadzam. Ja też się martwię o przyszłość Polski. Dodam tylko, że Polacy są bezwzględnie manipulowani w najważniejszych sprawach przez płatnych PR-owców. A sami - jak słusznie podkreśliłeś - na ogół nie weryfikują informacji.
-2
Spec od jaczejek - totalna kompromitacja
Obrazek użytkownika Kolejorz
Obrazek użytkownika Kolejorz
1 tydzień temu Cztery czerwone zarazy czy ormo w cywilu. Można wiedzieć od jakiej partii ? Duo, prawda w oczy kole.
-1
Spec od jaczejek - totalna kompromitacja
Obrazek użytkownika Kolejorz
Obrazek użytkownika panMarek
1 miesiąc temu Dorzucić wingla pod kocioł panie "Kolejorz"? Może z winglem dorzucić parę granatów dla lepszego efektu? ;-)
-2
Powrót do przeszłości
Obrazek użytkownika Kolejorz
Obrazek użytkownika panMarek
1 miesiąc temu każdy jeden zdrowo myślący Polak powinien Od dzisiaj każdy!, każdy jeden zdrowo myślący Polak powinien podjąć akcję uświadamiania i propagowania na prezydenta pana Krzysztofa Bosaka w swojej rodzinie i wśród swych znajomych. Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo ____________________________________________ I pamiętaj PiS-owszcziku o małym "minusiku" I pamiętaj zboku, o swej onucy w rozkroku. Wszak Dobra Zmian kasuje tego pana (Marka) Prawda w oczy kole PiSowski matole? Dalej przygłupie, daj mu po d....
-3
Afery
Obrazek użytkownika Kolejorz
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 miesiąc temu Kolejorzu, jestem pesymistką, bo tragedią byłby powrót do czasów PO czy koalicja PO-Lewica-PSL, ale obecna sytuacja nie jest dobra i nie wiadomo w jakim kierunku zmierza. Zarówno w poprzedniej jak i obecnej kadencji zbyt często byliśmy zaskakiwani różnymi "woltami", niezrozumiałymi do dzisiaj, a nawet tragicznymi (jak np. casus Szyszko i Puszczy Białowieskiej).Moim zdaniem należy organizować się, nie działać w pojedynkę i próbować rozliczać władzę z obietnic, a także jasno artykułować swoje oczekiwania.I dobrze wychowywać młodzież. To oni są przyszłością narodu.  
2
Afery
Obrazek użytkownika Kolejorz
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 miesiąc temu Zobacz, też, Kolejorzu, jak nisko jest punktowany ten tekst Gadowskiego.Szajka, która tutaj opanowała punktowanie, de facto zdyskwalifikowała tekst.Zamiast docenić zgromadzony przez dziennikarza materiał - bardzo ważny - dają wyraz swoim resentymentom, nie wiadomo komu służącym. Takich rozbijackich grup w Polsce jest mnóstwo. Właściwie to należałoby opuścić to gremium, bo w takich okolicznościach nic wartościowego nie powstanie. Szkoda czasu.  
2
Afery
Obrazek użytkownika Kolejorz
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
1 miesiąc temu Przejdź na Leonka. Tam znajdziesz ukojenie. I poziom odpowiedni byś wszystko rozumiał. ;)
0
Andrzej Duda przecenił inteligencję "prawdziwych" Polaków
Obrazek użytkownika Kolejorz
Obrazek użytkownika Husky
1 miesiąc temu @ "Mam odpowiedzialność osobistą, bo siedem lat byłem szefem Instytutu Yad Vashem. Wiem, że ta inicjatywa nie była ze strony Instytutu Yad Vashem. Powiem coś niedelikatnie, niech mi wybaczą. Tę konferencję zorganizował pan, który się nazywa Kantor. Przepraszam, on to zorganizował jak kantor, handel z historią. Tego się nie robi" - stwierdził był ambasador Izraela w Polsce. 
5
Prezydent nie jedzie do izraela
Obrazek użytkownika Kolejorz

Strony