Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
1 tydzień temu @Gawrion A jeżeli mam "zamkniętą postawę", gdyż trzymampod bluzką ładunek wybuchowy?Terroryzm może przynieść "pozytywny wpływ"na żulię, którą promuje Pan na swoim portalu.
-4
Siła słowa
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 tydzień temu To masz szczęście Nie pokrywa się to z doświadczeniami setek tysięcy ludzi.Zamieszczę na ten temat analizy statystyczne.
3
Pandemiczne sondaże
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika Verita
1 tydzień temu Bezczelna manipulacja Gawrion... ...w zdaniu "Każdy obserwator wie i widzi ,że działania rządu, jego staranność i szybkość itd..." NIE, nie każdy tak widzi rzeczywistość! Kłamiesz Gawrion! Mądrzy ludzie żądają natychmiastowego zatrzymania promocji masowych szczepień preparatami o charakterze eksperymentalnym. Pytają Ministra Zdrowia w sprawie bezpieczeństwa i skuteczności szczepień: 1.Dlaczego szczepi się masowo Polaków na SARS-CoV-2, kiedy wiadomo, że od zaprojektowania szczepionek wytworzyły się nowe mutacje wirusa, na które szczepionki nie są skuteczne? 2.Dlaczego dopuszcza się szczepionki na bazie mRNA, kiedy wiadomo, że białko kolcowe wirusa SARS-CoV-2 wytwarzane również poprzez mRNA podawane w szczepionkach prowadzi do znaczących zmian właściwości bariery krew-mózg? 3. Dlaczego w Polsce używa się powszechnie szczepionki AstraZeneca, która w wielu krajach podlega ograniczeniom wiekowym ze względu na ryzyko poszczepiennej immunologicznej małopłytkowości zakrzepowej (vaccine–induced immune thrombotic thrombocytopenia)? Czy Minister odpowie?...Zobaczymy. Prawdopodobnie zareaguje jak stary żyd i ty... złapany za rękę, odpowie to nie moja ręka. Nie ma innej odpowiedzi na te absurdy, absurdy, absurdy. http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=31073&Itemid=100 https://gloria.tv/post/NfJx4brkHG3N6ZpvoWehs7mJ9
1
Pandemiczne sondaże
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 tydzień temu Gawrionie, //Każdy członek mojej rodziny otrzymuje normalnie świadczenia zdrowotne//W formie teleporad?
3
Pandemiczne sondaże
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika elig
1 tydzień temu @Gawrion   Przemyślałam to bardzo poważnie.  Przyszło mi do głowy jedynie stare powiedzenie: "Nie należy się obrażać na fakty, bo ich to nic nie obchodzi.".
2
Pandemiczne sondaże
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
1 tydzień temu Obarczanie rządu... mały przykład Boże Narodzenie, w Wielkiej Brytanii panuje wariant brytyjski, przylatujący na święta mają dobrowolność w badaniu na koronowirusa, bada się ok. 10%https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/312229927-Iluzoryczna-kontrola-Na-testy-po-przylocie-z-Wielkiej-Brytanii-zglosil-sie-co-dziesiaty-podrozny.htmlWypowiedź Niedzielskiego marzec 2021"w Polsce mutacji brytyjskiej, która w Polsce stanowi 60-80 proc. wszystkich przypadków"https://cowzdrowiu.pl/aktualnosci/post/aniedzielski-wariant-brytyjski-to-nawet-80-proc-przypadkowWnioski zostawiam czytelnikowi.
0
Pandemiczne sondaże
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
1 tydzień temu @Gawrion Wskażę agenturę wpływu oraz dowiodę jej antypolskiejdziałalności przed Trybunałem Narodowym, kiedy doczekamwolnej Polski oraz przywrócenia legalnej Konstytucji RPz 23 kwietnia 1935 roku. Portal niepoprawni, bynajmniej nie jest odpowiednim forumdo rozliczenia zaprzańców, renegatów, zdrajców, pachołków,pożytecznych idiotów, targowiczan, kryminalistów, ani nawetzwykłych palantów.
-6
Siła słowa
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
1 tydzień temu @Gawrion Z fałszywej przesłanki – fałszywy wniosek. Fałszywą przesłanką jest, że rzeczone "stado", nazwaneswego czasu "polactwem", w ogóle poszukujejakiegokolwiek autorytetu. Co gorsza, "polactwo" z jednej strony zazjaciało,z drugiej zaś stało się leniwe. Oczekuje na cara, który zanich załatwi każdą, najdrobniejszą nawet sprawę.Niepodległość, granicę na Odrze, polski Śląsk,bezpieczeństwo, dopłaty unijne, wzrost PKB, pandemię,Fundusz odbudowy ...Byle samo nie musiało kiwnąć palcem w bucie.Stąd wniosek może być jedynie fałszywy – należyzabiegać o "akceptację".Car musi zabiegać o akceptację? Póki od głodu stadobardziej boi się cara, póty carowi wystarcza terror. Socjopata, czy nie – na pewno nie jestem "swój".Gdyby – hipotetycznie – nagle okazało się, że jestinaczej – wówczas natychmiast bym zwymiotował. Na pewno nie zabiegam o "akceptację" za wszelką cenę.Na pewno nie próbuję nikogo "zjednać".Albo jest po mojemu, albo w ogóle. Zawsze tak było.To jest mój świadomy modus operandi, świadomieprzyjęty algorytm. Nie wiem, czy to jest racjonalne,czy silniejsze ode mnie. Tak czy siak, nie jestemz tradycji politycznej, tylko z tradycji żołnierskiej.Polityk zabiega o "akceptację" i próbuje "zjednać".Żołnierz maszeruje lub szarżuje. Rani lub zabija.Wiem, że brzmi to śmiesznie. Cóż, trudno. https://www.youtube.com/watch?v=xO237JbLOLE Mam wszak poważną wadę – jestem szczery do bólu.Tu rzeczywiście tracę okrutnie przez całe życie.Ale na starość, zabrałem się za naukę kłamania.Idzie mi jak po grudzie. Ale mam ogromną motywację,gdyż szalenie zazdroszę potrafiącym kłamać jak z nut.I tu mogę solennie przysiądz, że tę zaległość nadrobię.
-1
Siła słowa
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
1 tydzień temu @Gawrion Agresja bierze się stąd, że na pozornie patriotycznym portalu,w przeddzień 100. rocznicy wybuchu III Powstania Śląskiego,wybija Pan "na pierwszą stronę" teksty autorstwa agenturywpływu, którą zwalczam od 1991 roku. Tłumaczyłem się już na tym portalu, że mnie nie interesują poglądy,a jedynie postawy. Nie dbam o to, kto się do czego zrazi.Ktoś wreszcie musi powiedzieć, że "król jest nagi". Tylko takda się zlikwidować tabu. Tak to już wypada w moim życiu, że tymkimś przychodzi być najczęściej mojej skromnej osobie. Ad rem: Śląsk będzie albo polski (polski nie śląski), albo niezostanie po nim kamień na kamieniu. Na pohybel RAŚ-istom, Związkowi Górnośląskiemu,Quasi-ślązakom, popłuczynom Stasi, płatnym pachołkom BND,przemalowanym KLD-owcom oraz pozostałym elementom lokalnejagentury wpływu Republiki Federalnej Niemiec, na samorządowych,a często też na rządowych posadach. Wersal niech sobie wyegzekwują od muzułmanów z Vaterlandu.Ode mnie mogą oczekiwać tylko pożogi. à propos: https://niepoprawni.pl/wiadomosc/stanowisko 
-4
Siła słowa
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski
1 tydzień temu @Gawrion W wieku przedszkolnym, lecz nie w przedszkolu, tylko w domu, także regularnie czytywałem gazety codzienne oraz czasopisma branżowe subskrybowane przez ojca. W języku polskim, rosyjskim, angielskim, niemieckim oraz farsi. Nawet do góry nagłówkami potrafiłem je czytać, a często nawet z pamięci na głos :) W przedszkolu, przede wszystkim nabywa się rozmaitych chorób somatycznych, nierzadko negatywnie rzutujących na późniejsze możliwości rozwoju potencjału intelektualnego, psychicznego oraz moralnego dziecka. Lecz – co najgorsze – w przedszkolu na ogół nabywa się nawyku stadnego myślenia i działania (owczy pęd), który jest obcy naszej cywilizacji. Właśnie w tym celu, w erze przemysłowej, wymyślono masowe przedszkola oraz powszechny obowiązek szkolny. Wymyślili to ludzie chciwi, zachłanni, materialistyczni, merkantylni i głupi. Bynajmniej nie dbający o los cywilizacji łacińskiej. Mają oni po dziś dzień swoich kontynuatorów w Europie, w Australii oraz w obu Amerykach. Ale można też mieć w dzieciństwie tę szczęśliwą sposobność, żeby w ogóle nie musieć chodzić do żadnego przedszkola, tylko wychowywać się w warunkach normalnych, naturalnych dla dziecka z cywilizacji łacińskiej, a nie np. chińskiej. ***Teoria gramatyki (jako warstwy językowej), istnieje m.in. w tym celu, żeby się do niej odnosić każdorazowo, gdy właśnie ktoś wykaże się brakiem umiejętności poprawnego użytkowania języka w mowie lub piśmie. Jak bez pomocy teorii, przyłożyć takiemu rózgą na portalu niepoprawni? ***Umiejętności społeczne mogą być rozmaitego rodzaju. Naprawdę nie każdy zabiega za wszelką cenę o towarzystwo. Nie dbają o to w ogóle introwertycy. O osobach autystycznych już nie wspominając. Naprawdę nie każdy zabiega za wszelką cenę o uznanie, bycie lubianym, czy w ogóle o czyjąkolwiek opinię. Niektórym wystarczy, że osobniki danego gatunku czują wobec nich wystarczający respekt, by trzymać się od nich na dystans. Również ten przestrzenny, jak dla przykładu w sytuacji epidemicznej. Z epidemiami nieuctwa, bezmyślności, stadności, chińskości, lemingostwa, tumiwisizmu, cywilnego tchórzostwa, oportunizmu, kolaboracji, lewactwa, ale także z kolei chciwości, prywaty, czy wręcz łotrostwa, możemy się zetknąć, nawet nie wychodząc z domu (poczta, telegraf, telefon, media tradycyjne i elektroniczne, domofon). Każda z tych epidemii może skłaniać do samoizolacji na modłę wręcz pustelniczą. Tak zrodził się buddyzm. Prawdziwego oświecenia przedszkole nie tylko nie gwarantuje, ale uniemożliwia najczęściej jakiekolwiek oświecenie już do końca życia nieszczęśnika. Stąd – za pośrednictwem Pańskiego portalu – pragnąłbym przekazać moje najszczersze wyrazy współczucia tym wszyskim, którzy swego czasu zmuszeni byli przechorować przedszkole oraz zapewnić ich, że przynajmniej niektórzy mają szansę od negatywnych skutków tej traumy trwale się uwolnić.
-2
Siła słowa
Obrazek użytkownika Gawrion

Strony