() autorzy tej „nowoczesnej technologii” poszli o krok dalej niż dotychczasowi producenci GMO.

Obrazek użytkownika wilre
Nazwa serwisu: 
[EKSPEDYT.ORG]
Cytat: 

SZCZEPIENIA  w  #3rp

(  ) autorzy tej „nowoczesnej technologii” poszli o krok dalej niż dotychczasowi producenci GMO.

(  ) 

Tak więc, odpowiadając na Pani pytanie, odpowiedź nasuwa się taka: osoby zaszczepione na SARS-CoV-2 nie uchronią się przed zakażeniem  koronawirusem, a nawet mogą mieć poważniejsze objawy COVID-19, a co za tym idzie, będą rozsadnikiem tego wirusa.

Dzisiaj ofiarą psychopatycznych działań padło całe społeczeństwo, któremu wmówiono, że przeziębienie to zabójczy wirus, a jedynym sposobem ochrony jest całkowita eksterminacja społeczeństwa. Jasna koncepcja: nie będzie ludzi, nie będzie wirusa. Tzw. obostrzenia to nic innego niż zarządzenia kapo z obozu pracy, których jedynym celem jest upodlenie, złamanie kręgosłupa, zniszczenie woli walki i stworzenie z człowieka „zombie”, który nie myśli i nie czuje.

Taka osoba staje się marionetką, z którą można zrobić wszystko. Nakazy noszenia maseczek utrudniających oddychanie i stanowiących wylęgarnię mikroorganizmów, zakaz spacerów, śpiewu, tańców, spotkań w połączeniu z przymuszaniem do niechcianych terapii i straszeniem szczepionkami to bezprecedensowa przemoc prowadząca de facto do uśmiercenia znacznej części populacji. Może być ona jedynie porównana z podobnymi praktykami, które miały miejsce w czasie II wojny światowej, szczególnie w stosunku do określonych grup ludności lub z działaniem sekt zniewalających ludzi.

Przemoc

Ta bezprecedensowa przemoc spotyka się z akceptacją większości społeczeństwa, które potulnie dostosowuje się do bezmiaru okrucieństwa serwowanego przez zdrajców. Społeczeństwo zachowuje się tak jakby doszło do zbiorowego syndromu sztokholmskiego. Nie tylko zgadza się na bezprawie narzucane przez warszawskich oprawców, ale niczym ofiary omawianego syndromu zdaje się z tymi sprawcami współdziałać prowadząc do jeszcze większych strat w ludziach.

Gdzie są naukowcy, profesorowie, którzy zawsze mieli usta pełne frazesów, a teraz milczą w obliczu zagłady? Dlaczego milczą medycy, biolodzy, psycholodzy, socjolodzy? Dlaczego głosy rozsądku nie są powszechne?

Na własne życzenie, wielu zamiast leczyć przeziębienie domowymi sposobami, odda się w ręce Marsjan, którzy zamkną ich za kolczastymi drutami i poddadzą eksperymentom z niesprawdzonymi terapiami. Część się podda, bo spanikuje. Inni, gdyż przeziębienie nieco dłużej potrwa, nieco silniejsze będą objawy nie wykluczając ostrych ze względu na drastyczne obniżenie odporności całego społeczeństwa.

Osoby 70+ już są poddawane powolnej eutanazji ze względu na zakaz wychodzenia z domu, który przeszedł bez echa. W końcu kogoś trzeba poświęcić, przy okazji ratując ZUS. Czy to się różni od segregacji na rampie? Genialny pomysł psychopaty.

etc  etc  etc 

Ocena wiadomości: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (głosów:2)

Komentarze

Czy ekspedyt to portal ru? "...ofiarą psychopatycznych działań padło całe społeczeństwo, któremu wmówiono, że przeziębienie to zabójczy wirus..."

W najbliższej mojej rodzinie chorowało kilka osób. Spośród nich kilkoro (młodych) udało się leczyć "domowymi sposobami", jedna osoba starsza - leczona szpitalnie, bez respiratora, skutecznie. Ale - nie było to "przeziębienie".

Ironią losu jest śmierć ex-posła, Janusza Sanockiego, który wypowiadał się w podobnym do ekspedyta stylu - na temat zakażenia Covid-19. Nie będę komentowała tej historii, nie mniej - była to najwyższa cena lekkomyślności.

Nie mamy doświadczenia z obecną chorobą, zdobywamy je na własnej skórze, musimy przy tym pamiętać, że brak miejsca na głupotę i lekkomyślność.

Uczmy się lepiej na cudzych, nie na własnych błędach!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1657733

Wszak do czasu umieszczenia jej w szpitalu dla umysłowo chorych największą gwiazdą była tam blogerka c. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1657734

ale póżniej całkowicie oddano stery aktywistom michalkiewiczowsko-korwinowym, szybko pokazali swoją oszołomską, sekciarską i prorosyjską twarz, dziś to rozsadnik oszołomstwa, swoją droga rzekome ultrakatole legitymujący się promowaniem cypriana polaka to wariactwo i zanęta dla podobnych

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657815

nie tylko było ale to oszołomstwo z oszołomskiego i sekciarskiego portalu, napędzanego hejtem wobec rządu i cudownymi objawieniami, np. do niedawna oszusta cypriana polaka. żednego wstydu czy poczucia odpowiedzialności? żadnego skonfrontowania z prawdą? a nie, to wilre, on tak lubi

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1657814

Wirus stał się medialnym straszakiem, a jakoś dziwnie współgra z nim całkowity niemal brak zapadalności społeczeństwa na grypę - dziwne?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1657894