List Kai Godek w sprawie zakazu aborcji eugenicznej i postawy posłów Konfederacji.

Obrazek użytkownika Bogdan Czajkowski
Kraj

Zacznę od wstrząsającego, ale przepięknego i niezwykle wzruszającego filmu (bo obejrzałem go ze łzami w oczach), który wklejam poniżej, prosząc wszystkich o jego obejrzenie, bo trwa zaledwie 4 minuty!

W dalszej zaś kolejności wklejam (kursywą; po gwiazdkach i zieloną czcionką) list otrzymany od p. Kai Godek, w sprawie postawy posłów Konfederacji, w stosunku do zakazu aborcji eugenicznej, o który walczy p. K. Godek od wielu lat i zdołała zebrać ponad milion podpisów Polaków (wrzuconych do "niszczarki" - przez PiS - w poprzedniej kadencji), a także powtórnie – niewiele mniej tych podpisów.

W uzupełnieniu dodam od razu, że także w sprawie obywatelskiego projektu ustawy #STOP447 Konfederacja mogłaby wykorzystać swoje głosy w Sejmie – dokładnie w ten sam sposób, który wskazała w liście K. Godek - do przymuszenia PiS-u, aby wycofał także ten projekt z „zamrażarki” i uchwalił ustawę. [Mogę też stwierdzić – jako aktywny działacz Rot Niepodległości – że Konfederacja, jako formacja (poza odosobnionymi, ale indywidualnymi przypadkami) nie pomogła nam w zbieraniu podpisów pod obywatelskim projektem tej ustawy. Choć jej działacze b. ochoczo o tym - tj. w sprawie obydwu ustaw - wypowiadają się w mediach; zwłaszcza internetowych.]

A oto ów bardzo smutny list p. Kai Godek, w tej najważniejszej - jak sądzę - sprawie, dla przyszłości naszej Ojczyzny. Który to list wspieram jeszcze mottem, zaczerpniętym z Jana Pawła II: „Naród który zabija własne dzieci, staje się Narodem bez przyszłości!”

                                         *****

W ostatnią niedzielę (10. maja 2020 r.) w naszej Ojczyźnie miała miejsce sytuacja bez precedensu. Tego dnia miały odbyć się wybory prezydenckie, ale mimo iż nie zostały oficjalnie odwołane, nie odbyły się ani drogą tradycyjną, ani korespondencyjną!

To kolejna odsłona destabilizacji i postępującego rozstroju państwa, spowodowanego odrzuceniem podstawowych wartości, na których powinien oprzeć się mocny i trwały organizm państwowy. Dziś widzimy, że tolerowanie zabijania dzieci – sytuacji jawnie sprzecznej z Konstytucją - prowadzi do dalszej destrukcji państwa.

Obecnie panuje przekonanie, że w najbliższym czasie, pod pretekstem pandemii nie będą zbierać się sejmowe komisje, także te, do których trafił projekt #ZATRZYMAJABORCJĘ. Obserwujemy zatem, jak bardzo posłowie dbają o swoje życie. Przykładają ogromną wagę do tego, aby nie narazić się na jego utratę. Nie przeszkadza im jednak, że w tym samym czasie w polskich szpitalach w okrutnych męczarniach giną kolejne dzieci!

Drogi Panie!

Właśnie w tych dniach był wprost idealny moment, aby doprowadzić do uchwalenia #ZATRZYMAJABORCJĘ.

Jarosław Kaczyński szukał w Sejmie posłów, przy pomocy których mógłby przeprowadzić wybory według swojej wizji. [O poszukiwaniu tych głosów poparcia - i telefonach do nich - "przechwalali się" wielokrotnie sami posłowie Konfederacji! - przyp. B. Cz.] To doskonała okazja szczególnie dla Konfederacji, która mimo iż nie ma większości w parlamencie, to jednak dysponuje 11 głosami i w sytuacji, gdy każdy głos się liczy, ma możliwość zrobić coś dobrego. W zamian za zagłosowanie za takimi wyborami, jakich chce kierownictwo PiS, mogła zażądać uprzedniego uchwalenia #ZatrzymajAborcję lub odblokowania orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie eugeniki. Różne opcje polityczne rzadko chcą z sobą współpracować, jednak w tej jednej sprawie współpraca jest wskazana! Wiadomo także, że posłowie Konfederacji byli kuszeni do głosowania propozycjami osobistych korzyści, np. oferowaniem stanowisk. Oferty te słusznie odrzucili, jednak równocześnie nie wykorzystali nadarzającej się okazji, do zażądania od kierownictwa PiS ochrony życia.

Przez kilka tygodni trwały polityczne targi o to, w jakim terminie miałyby się odbyć wybory prezydenckie, jaką miałyby mieć formę – korespondencyjną czy poprzez głosowanie osobiste, padają pomysły głosowania w internecie. Frakcje w Sejmie kłóciły się między sobą publicznie i w kuluarach o rzeczy absolutnie drugorzędne. Polityczna wojna na górze angażowała wszystkie stronnictwa, obecne w parlamencie, tymczasem zabrakło spojrzenia na to, co naprawdę ważne.

Zapewne zgodzi się Pan, że jeśli politycy pozwalają na zabijanie małych niewinnych dzieci, to mogą się już potem zgodzić na wszystko. Nic dziwnego, że to właśnie ci, którzy od lat utrzymują w prawie możliwość aborcji, doprowadzili obecnie do niespotykanego paraliżu państwa i jego instytucji.

W tej sytuacji staje się jasne to, o czym w Fundacji mówimy już od dawna: naprawę państwa należy zacząć od fundamentu. Najważniejsze jest uchwalenie prawnej ochrony życia polskich obywateli, a następnie porządkowanie kolejnych obszarów polskiej polityki.

Dlatego już w zeszłym tygodniu z Zarządu Fundacji Życie i Rodzina pisaliśmy do Konfederacji o zadziałanie w tej sprawie; tak, by deklaracje wizerunkowe zamienić na faktyczną polityczną presję na PiS. Liderzy tej formacji nie byli jednak zainteresowani ratowaniem życia dzieci, w zamian za odstąpienie od bieżących politycznych sporów. Koło poselskie zdecydowało o niepodjęciu sprawy. W poniedziałek, podczas konferencji prasowej przed Sejmem RP, ponownie upomnieliśmy się o konkretne działania, aby uzdrawianie państwa zacząć od zniesienia dyskryminacji i zabijania chorych dzieci.

Media zamieściły relacje z konferencji, pod linkiem może Pan zapoznać się z jedną z nich:

https://www.niedziela.pl/artykul/53060/Kaja-Godek-naprawa-panstwa-powinna-zaczac

Tegoroczne wybory, niezależnie od tego, kiedy i w jakiej formie się odbędą, z pewnością będą inne od wszystkich, jakie odbywały się do tej pory. Dlatego jeśliby zagłosowanie za wariantem, na którym zależy Jarosławowi Kaczyńskiemu, miało przynieść uchwalenie #ZATRZYMAJABORCJĘ, to zysk byłby w tym przypadku niewspółmiernie większy, od politycznej ceny. Wobec konieczności ratowania życia dzieci forma wyborów to sprawa drugorzędna!

Był zatem idealny moment, aby politycy zażegnali wieloletni proaborcyjny pat w polskim Sejmie.

Szanowny Panie!

Czy wyobraża sobie Pan, jak pięknym krajem stałaby się Polska, w której nie zabija się niepełnosprawnych dzieci? Gdzie każde maleństwo przychodzi na świat otoczone troską, a jego życie trwa dokładnie tyle, ile jest mu dane, a nie tyle, ile zdecydują aborterzy? Gdzie medycyna nie zamienia się w selekcję i zabijanie ludzi, a personel medyczny zajmuje się ratowaniem życia, a nie jego odbieraniem?

W Fundacji Życie i Rodzina wiemy, że zdecydowane działania dla życia, o ile zostaną podjęte, doprowadzą w końcu naszą Ojczyznę do tego etapu. Mobilizujemy do działania polityków różnych opcji i informujemy opinię publiczną, kto staje zdecydowanie w obronie życia, a kto jedynie składa puste deklaracje.

Dlatego będziemy podejmować kolejne akcje na rzecz uchwalenia projektu; przede wszystkim poprzez informowanie o politykach, którzy nie robią nic, aby #ZatrzymajAborcję wreszcie weszło w życie. Wierzymy, że prawo do informacji jest warunkiem do podejmowania przez Polaków świadomych decyzji wyborczych.

Fundacja Życie i Rodzina nie ustaje w naciskach na posłów. Stale przypominamy, że milion sygnatariuszy #ZATRZYMAJABORCJĘ wciąż czeka, by ich żądanie ochrony życia zostało potraktowane serio. Obserwujmy uważnie poczynania polityków i wyciągajmy wnioski na przyszłość; zwłaszcza przed każdymi kolejnymi wyborami. Bądźmy świadomymi obywatelami, którzy ponad sympatie polityczne postawią zdroworozsądkową ocenę określonych działań – z priorytetem w postaci obrony życia najbardziej bezbronnych pośród nas – nienarodzonych dzieci.

Serdecznie Pana pozdrawiam!

                                           *****

Nie wiem jak ów powyższy list ocenią Czytelnicy, ale ja podpisuję się pod nim obiema rękami!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:8)

Komentarze

Stwierdzenie:
"Liderzy tej formacji (konfederacji - przyp. moje) nie byli jednak zainteresowani ratowaniem życia dzieci, w zamian za odstąpienie od bieżących politycznych sporów. Koło poselskie zdecydowało o niepodjęciu sprawy." sugeruje negatywny stosunek do działań Pani Godek.

Jeśli rzeczywiście tak było, jest to plama na honorze Konfederacji i okres kampanii wyborczej oraz związana z tym zimna kalkulacja nie ma nic do rzeczy.
Mogło być też tak, że Konfederacja, zgodnie ze swym sumieniem podjęła temat, o czym Pani Godek nawet nie wie. Prawdopodobny odpór za strony PiS mógł w przedbiegach uziemić taki deal.
Stwierdzenie Pani Godek jest jej stwierdzeniem, nie przytoczyła jakiejkolwiek artykułowanej odpowiedzi od Konfederacji. Ja takiej nigdzie nie znalazłem. Źle szukałem?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1630811

No cóż, nie da się ukryć, że p. Godek żadnych dowodów nie powołała/wskazała. Z drugiej jednak strony nie sądzę, aby p. Godek posiadała aż taki tupet, aby to wszystko zmyślić..?! Mam do niej zaufanie, a pamiętam także, w jak nieelegancki sposób Konfederacja wykluczyła ją (i jej Fundację) ze swoich szeregów, a ta akurat informacja była dostępna w domenie publicznej. [Gdyby więc ta niechęć Konfederacji - do p. Godek - miała zadecydować o postawie posłów Konfederacji w sprawie zakazu aborcji, to i tak świadczyło by to bardzo na niekorzyść Konfederacji; skoro rzecz dotyczy najważniejszej - moi zdaniem - sprawy dla Polski, za którą - co więcej - werbalnie deklarują się wszyscy posłowie Konfederacji!]

Ponadto - można tu zauważyć jeszcze inne i nawet ważniejsze okoliczności; a mianowicie:

1. List p. Godek jest obecny w domenie publicznej od tygodnia i - jak dotąd - nie odnotowałem żadnej publicznej wypowiedzi Konfederacji, która by zaprzeczała twierdzeniom p. Godek.

2. Skoro posłowie Konfederacji (np. K. Bosak i R. Winnicki) wielokrotnie "przechwalali się" w mediach o telefonach do nich i podejmowanych próbach ich "przekupienia", to pojawia się pytanie, dlaczego nie poinformowali - przy okazji - że odrzucili próby przekupstwa stanowiskami, proponując jednak PiS-owi - w zamian - uchwalenie ustawy #ZatrzymajAborcję (gdyby im na niej faktycznie b. zależało i rzeczywiście złożyli taką propozycją PiS-owi)?! Co - ponadto - bardzo uwiarygodniłoby Konfederację; i to nie tylko w moich oczach. [Skądinąd - do tego niepotrzebne byłyby nawet zabiegi p. Godek, bo chyba posłom Konfederacji starcza inteligencji na to, aby samemu wpaść na taki pomysł; czyż nie?] Co więcej - Konfederacja sama zapowiadała, że będzie starała się (mimo niewielkiej liczby mandatów) grać rolę "języczka u wagi", aby - dzięki temu (coś za coś) - "przepychać" w Sejmie prawa ważne dla Polski! Zaś sposób głosowania w wyborach prezydenckich, był sprawą trzeciorzędną; ekscytującą - do propagandowych przepychanek - tylko dwa główne gangi polityczne! Więc cena takiego "dealu" (dla  Konfederacji) byłaby nieomal "darmowa"! A jakże wielka korzyść dla Polski, gdyby się udało zatrzymać tę haniebną aborcję! I jednocześnie - sukces i wielka zasługa dla Konfederacji!

3. Cóż więc uczyniła Konfederacją z tą niebywałą okazją do zawarcia "dealu" z PiS-em? Wszystko wskazuje na to, że absolutnie nic! Ograniczyli się wyłącznie do małostkowych - w gruncie rzeczy - medialnych "popisów" na temat tego, "jacy to są ważni, bo PiS próbuje ich przekupić posadami"! Taką postawę uznaję za małostkową, a nawet... żenującą! Bo w rzeczywistości Konfederacja została z... "fiutem w garści"; jak niedawno zażartował sobie ze mnie St. Michalkiewicz (ale w innej sprawie, czyli - "konkursu na... Kurskiego").

4. Wszystkie powyższe uwagi można by odnieść do ewentualnej próby "zahandlowania" (z PiS-em) projektem ustawy #STOP447; choć tu - zapewne - byłoby znacznie trudniej "zahandlować"; jak sądzę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Bogdan Czajkowski

#1630890

Jak sobie taki jednorazowy handel Pan wyobraża? Przecież sposób głosowania musiałby być przegłosowany niemal natychmiast, a głosowanie w sprawie aborcji czy 447 nie mogłoby być teraz (z tego co wiem), bo jest w komisjach. Więc więc nawet jakby się dogadali, to głosowanie w sprawie aborcji itp. byłoby po wyborach Prezydenckich, a wtedy PiS mógłby się wypiąć na Konfederację - pamiętajmy, że PiS już podobne porozumienia robił z lewactwem i jak go poparli w jednej z ustaw, tak potem dali im stanowisko przewodniczącej komisji ds. rodziny (lewaczka została przewodnicząca komisji ds rodziny). A więc PiS wywiązał sie z układu ale jak sie o tym zrobiło głosno, to zdjęli (słusznie) tą lewaczkę z tego stanowiska. Wynika z tego, ze PiS la swoih celów nie zawacha się współpracy nawet z szatanem ale teżi potem nie zawacha się nie dotrzymywania umowy.

Reasumujac takie "porozumienia" w partiach często są zdradzane i Konfederacja nie mogłaby mieć pewności, ze PiS dotrzyma słowa.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1630977

Pojawiła się propozycja pn "Nowy Porządek". Myślę, że będzie ta publikacja odpowiedzią na Pańskie wątpliwości.

W mojej ocenie to bardzo dobra, dopracowana i korzystna dla Polski propozycja.

Oto ona: https://bosak2020.pl/wp-content/uploads/Bosak2020_NowyPorzadek.pdf

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1631110

Twierdzi Pan, ze poslowie Konfederacji wielokrotnie "przechwalali sie", ze PiS usilowala ich skorumpowac.

Ja uwazam, ze przekazujac publicznie ta informacje, nie przechwalali sie, tylko wyrazali swoj wstret i oburzenie co do metod PiSu. 

W glownym przeslaniu swojego artykulu, wyraza Pan zal do Konfederatow, ze nie dali sie sprostytuowac, za okreslona cene.

Za poparcie chwalebnych, a nieskutecznych staran pani Godek.

Osobiscie, moglbym tez miec do nich pretensje, ze nie dali zrobic z siebie platnych najemnikow, za cene zrobienia np. prawdziwej weryfikacji sadow i uznania komunizmu za zbrodnie.

Jednak, w przeciwienstwie do Pana, pochwalam ich decyzje odrzucenia oferty przekupstwa.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1630999

Chyba nie zrozumieliśmy się, albo nie doczytał Pan notki lub mojego komentarza?

Nigdzie bowiem nie pochwalałem przekupstwa (za posady), a pisałem wyłącznie o swego rodzaju "handlu" (choć to brzmi niesympatycznie), polegającym na tym, że Konfederacja praktycznie "za darmo"! - bo sposób głosowania w wyborach prezydenckich był sprawą trzecio- lub nawet czwartorzędną! - wymusiłaby wielki sukces dla Polski, w postaci zakazu tej haniebnej aborcji eugenicznej!

Nie twierdzę, że to musiałoby się udać, ale należało próbować; tym bardziej, że w retoryce Konfederacja podkreśla przywiązanie do uregulowania (zakazu) w tej sprawie! [Zaś ów "języczek u wagi" - o którym napisałem, bo o nim mówiła sama Konfederacja - tak właśnie działa, czyli za pomocą  takiego "handlu"...] A także i dlatego, że w samym PiS-ie było kilkudziesięciu posłów (ok. 60?), którzy głosowali za wnioskiem o bezzwłoczne przejście do drugiego czytania tej ustawy! Czyli - nie chcieli oni odesłania projektu do "zamrażarki"/komisji (ale jej uchwalenia); odwrotnie do zdyscyplinowanej większości PiS-u.

Reasumując, innymi słowy - opisana wyżej próba wymuszenia (na PiS-ie) nie miałaby nic wspólnego z przekupstwem! [To przecież zgodne z elementarną logiką - bo brak tu jakichkolwiek korzyści osobistych, a jedyną motywacją takiej postawy byłaby niezłomna wola ratowania mordowanych wciąż niewinnych dzieci!]

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Bogdan Czajkowski

#1631022

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Leszek1 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Chyba rzeczywiscie mamy troche inne wyobrazenie na temat etyki, dotyczacej kupowania, czy tez sprzedawania sie ludzi.

Ale mniejsza z tym, poniewaz glownym tematem jest "niezłomna wola ratowania mordowanych wciąż niewinnych dzieci!]" Pozwoli wiec Pan, ze zajme sie tym problemem.

Nie bardzo rozumiem w jakim celu, ktos (t.zn. rozne dziwne "Fundacje") cyklicznie rozpetuje wielka burze w szklance wody. 

Osobiscie nie jestem zwolennikiem sluchania roznych panienek opetanych szalenczymi ideami w rodzaju Grety Thunberg, czy Kai Godek, a tym bardziej podazania wytyczonymi przez nie sciezkami. O Grecie nie trzeba sie wypowiadac. Natomiast co do Kai.

Polskie prawo przewiduje mozliwosc legalnego zabojstwa malego czlowieka tylko w trzech przypadkach.

1. Kiedy ciaza jest zagrozeniem dla zycia, lub zdrowia matki. Np. ciaza pozamaciczna. Stan zagrozenia zycia matki musi stwierdzic lekarz.   Czy szanowna Kaja chce ZMUSIC matki, by mimo zagrozenia swojego zycia, rodzily ewentualnie przyszle sieroty?

2. Kiedy istnieja umotywowane przez lekarza przeslanki na istnienie ciezkich nieodwracalnych uposledzen plodu, lub innych chorob zagrazajacych jego zyciu.   Czy szanowna Kaja pragnie ZMUSIC matki, by przezywaly gehenne wychowania debilnego dziecka?

3. Kiedy ciaza jest efektem gwaltu - co musi stwierdzic prokurator.    I czy w tym przypadku, kiedy np. murzyn zgwalci nastolatke, szanowna Kaja bedzie  ZMUSZALA juz dostatecznie skrzywdzona osobe, by cierpiala dalej, wychowujac to nie chciane, cudze dziecko?

Trzeba dodac, ze w Polsce nielegalne zabojstwo nienarodzonego czlowieka podlega karze. 

Do 3 lat wiezienia dla ciezarnej, ktora sie godzi na morderstwo swojego dziecka. Taka sama kara jest przewidziana dla osoby ktora jej w tym pomogla.

Jezeli plod osiagnal zdolnosc do samodzielnego zycja, poza lonem kobiety,  kara wynosi do 8 lat pozbawienia wolnosci, a w niektorych wypadkach nawet do 10 lat.

Czy to jest malo?

Trzeba byc niespelna rozumu, by przymuszac kobiety do rodzenia dzieci w wypadku zaistnienia ktoregos z trzech wymienionych wyzej przypadkow.

W tym wzgledzie moze istniec tylko i wylacznie - wolna i nieprzymuszona zgoda matki na porod.

A juz nigdy, nastepny przymus administracyjny.

Pozdrawiam.

P.S.

W kazdym razie, najwazniejsze jest to - w ocenie pani Kai Grodek, ze Konfederacja ponosi odpowiedzialnosc, za nielegalne mordowanie dzieci przez wyrodne matki. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1631149

Leszek-morderca...
Ratowanie niewinnych dzieci...nazywa burzą w szklance wody.
O tempora, o mores !
Herod zabiera się wyjaśnianie tej sprawy. ...i tłumaczy :” w Polsce nielegalne zabojstwo nienarodzonego czlowieka podlega karze” ...a legalne zabójstwo to już nie podlega karze...bo zalegalizowane....mentalność jak u Hitlera !
Istotnie, trzeba byc niespelna rozumu, by...pisać takie barbarzyńskie wypowiedzi...czy raczej ....ech...szkoda słów.
O tempora, o mores !

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1631199

Leszek-morderca...
Ratowanie niewinnych dzieci...nazywa burzą w szklance wody.
O tempora, o mores !
Herod zabiera się wyjaśnianie tej sprawy. ...i tłumaczy :” w Polsce nielegalne zabojstwo nienarodzonego czlowieka podlega karze” ...a legalne zabójstwo to już nie podlega karze...bo zalegalizowane....mentalność jak u Hitlera !
Istotnie, trzeba byc niespelna rozumu, by...pisać takie barbarzyńskie wypowiedzi...czy raczej ....ech...szkoda słów.
O tempora, o mores !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1631200

Leszek-morderca...
Ratowanie niewinnych dzieci...nazywa burzą w szklance wody.
O tempora, o mores !
Herod zabiera się wyjaśnianie tej sprawy. ...i tłumaczy :” w Polsce nielegalne zabojstwo nienarodzonego czlowieka podlega karze” ...a legalne zabójstwo to już nie podlega karze...bo zalegalizowane....mentalność jak u Hitlera !
Istotnie, trzeba byc niespelna rozumu, by...pisać takie barbarzyńskie wypowiedzi...czy raczej ....ech...szkoda słów.
O tempora, o mores !

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1631201

Cóż to? Klawiatura Ci czkawki dostała?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1631207

A nie powinno. Prawo to zezwala na mordowanie. Przyzwala na chemiczną aborcję i rozwiązuje problemy istot płci żeńskiej (nie kobiet) do uśmiercania dzieci nie narodzonych.

Na jednej z grup dyskusyjnych należących do aborcjonistów pośredniczących w handlu nielegalnymi pigułkami poronnymi pojawiło się świadectwo kobiety, w przypadku której pigułka nie zadziałała. W konsekwencji, urodziła ciężko niepełnosprawną córkę po czym porzuciła ją w szpitalu. O sprawie informuje Fundacja Pro-Prawo do życia.

Powyższe, wytłuszczone jest wstępem do artykułu o skutkach stosowania tabletek wczesnoporonnych.

źródło: http://www.pch24.pl/a-powinno-urodzic-sie-zdrowe-dziecko--dramatyczne-swiadectwa-o-biznesie-smierci,76118,i.html

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1631206

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Leszek1 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Chyba nie zwrociles uwagi na to, ze polskie prawo przewiduje bardzo surowe kary, za morderstwa niepoczetych dzieci.

Te trzy wyjatki odnosza sie do bardzo konkretnych i bardzo szkodliwych dla zdrowia psychicznego lub fizycznego przypadkow,

Dajac kobiecie wolny wybor - czy podjac ryzyko, i umrzec przy porodzie, lub meczyc sie cale zycie wychowujac debilne, lub nie chciane dziecko - czy tez rozstrzygnac ten problem od reki.

Z cala pewnoscia ten problem wiaze sie z aspektem moralnym i etycznym SWIADOMEGO WYBORU kobiety.

Jednak podkreslam jeszcze raz, ze ten swiadomy wybor powinien nalezec do przyszlej matki, a nie do organow administracji panstwowej, ktore  i tak dostatecznie gleboko penetruja nasze zycie rodzinne.

Spytaj sie swojej Matki, siostry, dziewczyny, lub zony, a nawet jakiejkolwiek normalnej kobiety, ktore rozwiazanie by wybrala w tych trzech konkretnych wypadkach. 

Bo dla mnie, najrozniejsze pozarzadowe FUNDACJE, czy tez  idee stuknietych panienek, nie sa powaznym argumentem.

Pozdrawiam.

 

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1631252

Przeczytałeś artykuł? W poprzedniej wypowiedzi umieściłem link.

Mając w rezerwie możliwość pozbycia się "problemu" kobiety stosują chemiczną aborcję. Ta jeśli nie zadziała i nowe życie nabędzie wad rozwojowych, ratują się przywołanym przez ciebie punktem 2-gim.

Tak przy okazji - cytując twoje słowa: "Czy szanowna Kaja pragnie ZMUSIC matki, by przezywaly gehenne wychowania debilnego dziecka?". Zastanowiłeś się choć przez chwilę, zanim klepnąłeś tę głupotę w klawiaturę? Taktem nie grzeszysz a empatią to już na pewno. Wyrodna matka, zamiast zabijać ma możliwość oddać niechciane dziecko do adopcji lub w oknie życia.

Wychowuję niepełnosprawne dziecko i nie wyobrażam sobie, bym mógł pozbawić je życia na jakimkolwiek etapie rozwoju.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1631256

Przyrównany zostałeś przez chodzącą świętość, czyli Veritę, do Hitlera. To i tak nie najgorzej, bo przecież według  niej Józef Piłsudski był znacznie gorszy zarówno od Hitlera, jak i Stalina!

  

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1631264

Sluszna racja! 

Wyzwiska ruskiego trolla nobilituja.

Dziekuje i pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1631365

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Leszek1 został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1631253

Przeczytałeś artykuł? W poprzedniej wypowiedzi umieściłem link.

Mając w rezerwie możliwość pozbycia się "problemu" kobiety stosują chemiczną aborcję. Ta jeśli nie zadziała i nowe życie nabędzie wad rozwojowych, ratują się przywołanym przez ciebie punktem 2-gim.

Tak przy okazji - cytując twoje słowa: "Czy szanowna Kaja pragnie ZMUSIC matki, by przezywaly gehenne wychowania debilnego dziecka?". Zastanowiłeś się choć przez chwilę, zanim klepnąłeś tę głupotę w klawiaturę? Taktem nie grzeszysz a empatią to już na pewno. Wyrodna matka, zamiast zabijać ma możliwość oddać niechciane dziecko do adopcji lub w oknie życia.

Wychowuję niepełnosprawne dziecko i nie wyobrażam sobie, bym mógł pozbawić je życia na jakimkolwiek etapie rozwoju.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1631257

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Leszek1 został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1631275

Resztę pozostawiam bez komentarza.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1631282