Koniec BIOLOGII

Obrazek użytkownika Krispin

"Nie tylko kobniety moga zachodzic w ciążę". A wydawało sie, że "wspólne rodzenie" to taki dobry pomysł. Piękny obrazek, oboje rodzice razem w trakcie porodu. Tylko dlaczego nie zawsze rodzi się dwójka dzieci?

 

Dawno temu, w "ciemnych wiekach średniowiecza"[1], kiedy pewnej zakonnicy ubzdurało się, że jest kotem, zaczęła miałczeć. Inne zakonnice w tym klasztorze też zaczęły miałczeć razem z nią. I trwałoby to pewnie dłużej, gdyby władze nie zagroziły, że za takie rzaczy będzie... chłosta. Jak tak można? Przecież one naprawdę wierzyły, że sa kotami... lub kotkami.

 

Histeria ma to do siebie, że kiedy wszyscy ludzie zachowuja się jak szaleni, znika punkt odniesienia. I to nienormalne zachowanie wydaje się normalne. I nie ma znaczenia to, jak szalone jest w istocie. (Tucker Carlson)

 

A wydawało nam się, że kobiety... pardon, "ciała z waginą" to jedyne, które mogą rodzić dzieci. Byliśmy w błędzie... o'błędzie.

Obrazka nie można dodać (dziwne, ale w serwisie ostatnio dzieją się dziwne rzeczy), ale można kliknąć na link i obejrzeć>>> też nie można. A wiec link trzeba skopiować: ]]>https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/244314473_10210047221...]]>

 

[1] JESIEŃ ŚREDNIOWIECZA https://niepoprawni.pl/blog/krispin/jesien-sredniowiecza

[2] Weak-i-pedia: Histeria ]]>https://pl.wikipedia.org/wiki/Histeria]]>

5
Średnia: 5 (5 głosów)