Od wielu już lat Polska i Polacy są obiektem wściekłej kampanii plugawienia, inspirowanej przez międzynarodowe środowiska żydowskie.

Obrazek użytkownika WIZJONER
Blog

Bardzo się ucieszyłem gdy znalazłem ten wspaniały wpis.  Z tym watro sie zapoznać. Taka wiedza wzmacnia i zdwaja nadzieje na lepsze jutro.

Gdy prezydentem zostanie pan Duda, premierem prezes Kaczyński a prokuratorem generalnym  Z. Ziobro to czas zapłaty za tyle lat cierpień stanie się faktem...

http://www.polishclub.org/2015/03/22/krzysztof-gorecki-zydowski-telefon-zaufania/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+PolishClubOnline+%28Polish+Club+Online%29

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:8)

Komentarze

Wpis z linku doskonaly ale twoje nadzieje raczej plonne jesli chodzi o tych co wyminiles,niestety swoj swojemu krzywdy raczej nie zrobi.Niby nic, ale Kaczynski i Ziobro maja pochodzenie zydowskie, a Duda ma tylko tescia Zyda.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1470818

Masz rację ten dwupartyjny system nic dobrego nam nie przynosi...a żydohazarska komuna i jej resortowe potomstwo rozpleniło si jakę szczury w podziemiach...mamy przejeb@ne na calego. Kiedy w Polsce do władzy dojdą Polacy?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1470853

Gdyby nie II Wojna Światowa, II Rzeczpospolita poradziłaby sobie z plagą Targowicy, która Polskę zawiodła w zaborcze okowy. A tak sowieci przywieźli tutaj na tankach setki tysięcy matrioszek, największych degeneratów i wykolejeńców spośród Rosjan, Żydów, Ukraińców, Białorusinów, Litwinów, Polaków i tak dalej. Stopniowo dołączyły do nich rzesze tubylców. Ich brudną antypolską robotę kontynują zaś w III RP resortowe pociechy, dlatego Targowica ma się świetnie! I trudno się nieraz rozeznać, kto jest kto w tym posowieckim bagnie.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1470860

nazywają nas antysemitami, to może oznaczać tylko fakt, że starsi i mądrzejsi nie otrzymali jeszcze tego, czego od lat się domagają w "zielonych". Jak Polska im zapłaci haracz, to będziemy filosemitami ale pewnie tylko do czasu, gdy znowu coś im do głowy nie przyjdzie.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Szpilka

#1470868