Kto to jest?

Obrazek użytkownika Mateusz555
Kraj

Dzwoni w sprawie sondażu,na temat tolerancji dla innych nacji.Przedstawia się jako pracownica TV trwam,ale na zlecenie Uniwersytetu Wrocławskiego Instytutu Socjologi ma zlecenie na zrobienie sondażu w w/w sprawie.

A pytania były tendencyjne i ukierunkowana na moje zdanie dotyczące Żydów,oczywiście wmieszani byli w to Niemcy,Rosjanie,Cyganie.Jak w kawałach.

Były takie.

Czy w twoim mieście nie przeszkadzały by nazwy ulic po hebrajsku i polskie?

Czy przeciwny byś był nauce języka hebrajskiego w szkołach?

Ilu żydów może mieszkać na twojej ulicy i czy by ci to przeszkadzało?

I tak w tej tonacji ponad godzina rozmowy

Moja odp była na powyższe pyt.

Czy w Jerozolimie są polskie nazwy ulic?

Moja ulica ma 3km dł.Jeden to za wiele,ale jak musi niech mieszka

Zdecydowanie przeciw nauce jezyka hebrajskiego w szkołach.

Na koniec pytam.kto jej to zlecił imiennie jaki profesor?

grupa prof.z UW (wrocka).Nie odpuszczam.po kilku dniach dzwonie do Instytutu Socjologi we Wrocławiu,i pytam czy oni prowadzą takie badania.w sekretariacie nic nie wiedzą.po drugie takie badania zlecają tylko studentom z wydz.który robi takie badania.nie ma możliwości dawania zleceń "obcym"

dzwonie do p. Elżbiety K,kto zlecił.ta jak mantra"grupa profesorów"a jedno nazwisko-nie pamięta żadnego.

Wiem że środowiska ruchu Narodowego były bardzo przez tą panią przepytane.Akurat ja nie jestem w jakimkolwiek środowisku politycznym,społecznym itp.AAA w PZBS(Polski Związek Brydża sportowego):-))))....

Głupi nie jestem,chyba nie.Ale stawiam pytanie kto zlecił tym prof.badania POLAKÓW czy są tolerancyjni czy antysemici.Pytania na poziomie 2m mułu intelektualnego.Chyba że prof. Hartman je sklecił.Wszak socjolog i filozof.

KTO to zlecił?????Mosad?Masoneria?

Grilowanie społeczeństwa idzie pełną parą.Łapanie w każdej formie antysemitów trwa. 

Na koniec jej oświadczyłem że zadzwoniła do antysemity,ale nie anty żydem.Każdy Chasyd ma szanse być moim znajomym i na pewno nie zazna ode mnie krzywdy.A od kogo ma mój nr tel?"Z wyobrażni"odpowiedziała.

Ot tak odważyłem się podzielić w zacnym i zaufanym gronie,rozmowa telefoniczną z p.Elżbietą z TV Trwam.(Na pewno z tej TV nie była).

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)