Pani Profesor Krystyna Pawłowicz w Berlinie

Obrazek użytkownika Polak_w _Berlinie
Blog

W dniu 10.02.2013 Klub "Gazety Polskiej" Berlin zorganizował kolejne bardzo udane spotkanie dla mieszkających w tym mieście Polaków. Gościem spotkania była posłanka PiS, pani prof. Krystyna Pawłowicz (w latach 2007-20011 sędzia Trybunalu Stanu).

Sala w domku przy polskim Kościele wypełniona była po brzegi a część przybyłych gosci, mimo braku miejsc siedzących, wysłuchała na stojąco wykładu z mottem: "Jaka Polska w jakiej Europie”.

Pani prof. K. Pawłowicz w przejrzysty i czytelny dla odbiorców sposób naświetliła zagrożenia dla społeczeństwa polskiego, wynikające z integracji Polski ze strukturami Unii Europejskiej.
Zebrani na spotkaniu z ogromnym zainteresowaniem śledzili prelekcję pani profesor i z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w dyskusji na wspomniane zagadnienia. Wystąpieniu pani Poseł towarzyszyło zaniepokojenie przyszłym losem Ojczyzny i rozwijajacymi sie w tym kierunku negatywnymi tendencjami, zmierzającymi do upadku gospodarczego, moralnego oraz utraty suwerenności.
Końcowym akordem tego spotkania było wspólne odmówienie modlitwy w intencji Ojczyzny, zainicjowanej przez Koło Przyjaciół Radia Maryja.
Przed odjazdem do Warszawy pani Poseł została zaproszona, wraz z osobą jej towarzyszącą, na wspólny obiad z członkami Klubu Gazety Polskiej.

Brak głosów