Śpij Seawolfie! A w tym grobie / Niech się Polska przyśni Tobie!

Obrazek użytkownika hekabe
Kraj

Brakuje nam Ciebie, Seawolfie - ale będziemy pamiętać, dopóki nie dołączymy do Ciebie.

Zawiadamiam wszystkich Niepoprawnych, że 17 maja (piątek) w Kościele św. Anny w Łodzi (al. Marsz. Śmigłego-Rydza) o godz. 18.00, odprawiona będzie Msza św. za duszę naszego ulubionego blogera, publicysty portalu niepoprawni.pl, wilka morskiego, Seawolfa - Tomasza Mierzwińskiego.

oryginalna data publikacji 2013-05-11 12:34:38 (B78)

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Pisał fantastyczny blog, prawdziwy talent literacki. Jestem w szoku. Taki młody człowiek. Nie znam przyczyny jego śmierci...

Vote up!
0
Vote down!
0
#356812

jak my wszyscy, chyba chorował, od 7.03 już nic nie napisał... a zwykle pisywał codziennie... osobiście też nie mogę sobie z tym poradzić, niepoprawna blogosfera już nigdy nie będzie taka sama, tego miejsca nikt nie zapełni - chociaż mamy jeszcze na szczęście wielu wspaniałych następców, którzy mają niezwykłe talenty a także siłę i energię, by z nami być - dziękuję wszystkim blogerom!

Vote up!
0
Vote down!
0
#356920

Jak powiedział w TV Republika Lech Makowiecki, pan Tomasz Mierzwiński chorował na chorobę nowotworową, ale nie chciał, żeby o tym mówiono (pewnie dlatego, że "choroba to nie powód do współczucia").

Vote up!
0
Vote down!
0

Muldi

#356926

Taki jaki wirtualnie wzniosłem i wypiłem z Naszym @Doboszem pod Jego notą o pogrzebie @Morskiego Wilka i pragnąłbym by ten Nasz toast wypełnił się w każdym calu i w każdym szczególe.
Czyli byśmy wypili i posadzili Nasze dęby na Nasze trumny z trzystuletnich dębów.

A tak zostało mi tylko podziękować za Mszę Świętą za duszę Naszego @Seawolfa - Tomasza Mierzwińskiego.

Bóg zapłać Dobry Człowieku i niech Dobry Bóg ma Ciebie i osoby Ciebie w tym wspomagające zawsze i ciągle w opiece.

Kłaniam się nisko.

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#356927

O Wilku napisano tak wiele, że trudno coś dodać, pozostała pustka po Nim, ktoś na pewno ją wypełni ale to nie będzie to samo.
Ktoś taki jak SEAWOLF jest jedyny i niepowtarzalny we wszystkim co robił.
W pamięci pozostanie na zawsze i w modlitwie aby dobry Bóg był dla niego łaskawy.
To ya.

Vote up!
0
Vote down!
0

To ya.

#356985

Wilk Morski końca Tuska,takie życie.Mam nadzieję,ze obserwuje wszystko z góry.

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>waldimeola</p>

#357009

Dziękuję.

Serdeczności.Ursa Minor

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#357070

Dziękuję.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#357169

 "Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie". Tak kończę moje krótkie, codzienne, poranne modlitwy za bliskich, którzy odeszli.

Od  maja 2013, jest w tych  słowach, wypowiadanych w myślach, także miejsce na  pamięć o Tomaszu Mierzwińskim, Seawolfie.

Cześć Jego pamięci!

Vote up!
0
Vote down!
0
#357170

http://www.youtube.com/watch?v=K2NKrbXPvDc&feature=youtu.be

Vote up!
0
Vote down!
0
#357428

Właśnie otrzymałam przesyłkę. Nie tak miało być Seawolfie, miałam się zaśmiewać, a czytam przez łzy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#357818

Zdążyłam się jeszcze zaśmiewać. Teraz stoi na półce i nie mam odwagi po niego sięgnąć. ...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#357819

Panie Kapitanie - powodzenia i spokoju na wiecznej wachcie, jestem dumny że Pan jako przedstawiciel Ludzi Morza do których należę - pokazał czym jest patriotyzm. Mało kto wie ilu nas zwykłych marynarzy, rybaków zmuszonych jest szukać chleba na wodach świata, tęskni za Prawdziwą Polską, za Prawdziwą Biało Czerwoną Banderą zlikwidowaną i zdeptaną przez panujący nam rząd. Gospodarka morska w Polsce to mit... Pamiętam jak jeszcze w istniejącej Polskiej firmie chłopaki na pokładzie własnoręcznie malowali koronę dla orła na banderze bo nie było jeszcze nowych z jaką dumą się ją podnosiło na rufie, teraz....teraz to prawie jej nie ma...
Dziękuję Seawolfie za to że tu zaistniałeś.

Vote up!
0
Vote down!
0

ardawl

#358016

Byłam na tej piątkowej Mszy. Szkoda, że ksiądz, który tak pięknie mówił w homilii o patriotyzmie, nie poświecił choć jednego zdania Seawolfowi, za duszę którego (m.in.) to nabożeństwo odprawiał. Przecież miał właśnie na tacy podany przykład wielkiego patrioty, piórem walczącego o powrót wartości bliskich również Kościołowi. Szkoda, ale i tak jestem Ci bardzo wdzięczna, hekabe, że mogłam uczestniczyć w tej Mszy św. Do Gdyni trochę za daleko, a wierzę, że w tym łódzkim kościele było choć paru niepoprawnych, których modlitwy za "oszołoma, jaskiniowego antykomucha" Pan Bóg ze wzruszeniem wysłuchał.Dziękuje Ci, hekabe...

Vote up!
0
Vote down!
0
#358530