Pola Laska o poranku

Obrazek użytkownika Voltar
Blog

Wybrane fragmenty:

Str. 9 Pisdło, gwizdło, sykło, para buch… no i dopiero się zaczęło! …Spadając kość zmiotła i zgniotła konny tramwaj, do ceremonii pogrzebowych używany w miasteczku… Tramwaj konny, znów nie taki mały, przewoził dwie wielkie Wierzby Bliźniacze, gdyby jeszcze były to topole…

Str. 17 I ot, syn Tomasz samotny stoi. I patrzy na szczątki tramwaju… Tramwaj rozsypał się w promieniu wielu kilometrów. W kawałkach od milimetrów do metrów. Właściwie nie było co zbierać… Niektórzy krzyczeli: teraz kurwa my! Teraz nasze sny! Teraz spełnienie! Teraz boże narodzenie! Teraz dla nas prezenty niczym pod choinką! Odrodzenie. Czas zbierać szczątki i je ekshumować. Niech trafią do szaf tajnych, trzeba ich pilnować… Upadek Kości to znak! To Fakt! Niektórzy szczęśliwcy jednak przez przypadek znalezione szczątki pieczołowicie chowali w podręcznych sejfach, jakimi były ich kieszenie i inne zakamarki odzieży.

Str 26 Teraz, gdy Kość upadła nieopodal na łące i już się robi dochodzenie i już turyści jadą by sprawdzić jej pochodzenie i naukowców grupa i media i każdy swojego szczęścia szuka trzeba działać w sytuacji kryzysowej

str 47 Starczy na kaczki w parku spojrzeć czy to już sezon polowań czy jeszcze barwy ochronne.

str 53 ptak do autora: Nalej! Rzekł ptak. Bo i tak nikt nie uwierzy w te baje. Choćbyś nie chciał i tak byś się znalazł oskarżony o meduzę z lornetką literacką, pisarskie rozdwojenie jaźni, o osobowość literalnie wieloraką.

str 58 zebranie tych, którzy widzieli upadek kości: Tak, widziałem to wszystko i wam opowiem. A zatem. Katastrofa. Szczątki pozbierane. Kto też powie że to tramwaj nad tramwaje. Dwie czarne skrzynki wyjęto ze zgliszcza. Jedną większą, drugą mniejszą i obydwie piszczą... Wtedy ktoś nieśmiało stwierdził, że to nie był tramwaj tylko jakiś większy. Pojazd lub machina latająca. Lecz dla przemilczenia kwestii milczano do końca. [u]Pole zaorano razem z ludzkim ciałem[/u], Można się było zaplątać w świeże ludzkie trzewia. …Części metalowe na złom pirzgnięto, aż miło i zmiażdżono. By się nikt nie dowiedział o Pomo Pono. Przyczyn, by nie poznał nikt tej wiekowej katastrofy. Tak też zabroniono mówić o upadku Kości i ją to opiewają niniejsze strofy.

str 59 I do Lwicy Lew przytula się swej. Nawet my tu Lwy mamy w lutym.

str. 69 To sprawa honorowa. jedzie pani na bibkę do Marszałka z Komorowa? ...Kawa mowa trawa! Wchodzimy na wizję? Debaty, druga tura! Naturalnie!

str 75 Wchodzi przez sekretne drzwi na spotkaniu tych, co widzieli upadek Kości, wśród gości. I mruży oczy od światłości wiedzy ich z twarzy bijącej opozycji jak spod ziemi kret… To jest Sekret.

Str. 137. POla: Wiem, co zrobisz. Ale powiedzieć nie mogę. Ale jeśli to co wiem się potwierdzi to biada tobie. Bo wieści od Pytii mam zatrważające , informacje porażające…

Str. 284 Pomyślały obie sobie. Kto wie? Kto wie, że pisdło, gwizdało, sykło i para buch? Kto wie, że Kość uderzyła w konny pogrzebowy tramwaj Wodzów dwóch? Kto wie, że jeden drugiego zabił? I to jak bliźniaczo się zrodzili, tak tez w popiele szczątków katastrofy połączyli…

A potem przez wiele lat spokój był w miasteczku, w krainie. Nowe hasła na stare zamieniono… Ze WSI, z Grupy U Władzy Wiszącej Na Amen panowie, znów tworzyli nowe abecadła. Nowych pokoleń omamiali stadła.

Czy ta książką jest naprawdę o tym, o czym myślimy że jest? Czy Kość to machina latająca, Tu po LEW? Czy Wierzby Bliźniacze, Wodzowie dwaj, to bracia K.? A nowy wódz, mieszkający na WSI, to Marszałek z Komorowa?

Brak głosów

Komentarze

to że kość spadła na kondukt żałobny dwóch należy chyba odczytać ,że na Putina i Miedwiediewa. Trochę informacji na ten temat na stronie www.kavkazcenter.com dla angielskojęzycznych.
Swoją drogą ksiązka niesamowita, a co za nią stoi dowiemy się może kiedyś.

Vote up!
0
Vote down!
0

sintar

#83861

Od Smoleńska ruszyła lawina analiz " Poli Laski", poczynając od opinii, że książka rok wcześniej wydana jest masońskim uprzedzeniem o zamachu,wskazującym na autorstwo ( podobno ich reguła nakazuje wcześniej informować). Analizy szyfrowanych treści sugerują udział szyfranta Zielonki w tworzeniu zapisów. Dociekliwi nawet epizodem z różą się zajęli " nie ruszaj róży, bo kole", czy jakoś tam, wskazując, że róża to od Różokrzyżowców zły znak. Doszukano się również relacji między tym wpisem a faktem ( są wzmianki i zdjęcia prasowe o tym, jak Prezydenta Lecha Kaczyńskiego zaatakował pan w jarmułce z różą. Borowcy go powstrzymali, tłumaczył się, że zamierzał Prezydentowi wręczyć różę.
Podobno książka jest wielu autorów, główny zaś twórca zginął w katastrofie smoleńskiej.
Analizami steruje ów tajemniczy Alef Stern, kontynuując grę w szyfry na swojej stronie.
Byłabym za tym, żeby wycisnąć od niego, jak jest naprawdę i po co to wszystko.
Kto wiedział o planach zamachu, szyfrując ja w książce i palcem nie kiwnął, a żyje - jest z grona najgorszych bandziorów.
Analiz końca nie widać, bo z książki podobno wiadomo, co się w przyszłości wydarzy.
Temat poruszany u Pluszaczka i Konrada w Ndb,blog.

Vote up!
0
Vote down!
0

prowincjuszka

#83891

Może nie tyle masońskim, co czekistowskim (tj. UBeckim, WSIowym) przedstawionym z użyciem pewnych masońskich symboli.

Obwieścili o swoim zamiarze, wkładając to w usta gościa piszącego niezrozumiałym dla większości językiem, którego można uznać za chorego psychicznie.

Taka jest moja wstępna analiza.

Ciekawa dyskusja n/t "PL" tutaj: http://swkatowice.mojeforum.net/temat-vt9317.html?highlight=pola+laska

Vote up!
0
Vote down!
-1

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#83903

Dzięki za odpowiedź i adres. Przekonywująca Twoja analiza. Nie znam się na masonach, więc tylko powtórzyłam zapamiętane hipotezy.

Vote up!
0
Vote down!
0

prowincjuszka

#83913

Co do masonów - potwierdzone są jednak związki sowieciarzy z masonami, okultystami i satanistami, niemniej ten wątek bywa za bardzo eksploatowany przez wielu konspirologów.

P.S.
Czy Ty i prowincjałka z s24 to te same osoby ?

Vote up!
0
Vote down!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#83917

1/ nie te same. Tu tylko piszę,przyjazne miejsce dla nowych, bez etapu "kotów". Z początku - po Smoleńsku czytałam wszystko. jak leci. Z czasem ugrzęzłam w Niepoprawnych. Wg mnie tu najlepsze teksty i jeszcze polecanki...
2/a Polacy nie są powiązani? Polscy Żydzi "POLAN" ? abstrahując od POLILASKI.

Vote up!
0
Vote down!
0

prowincjuszka

#83977

Aaa...

Polacy - oczywiście że są powiązani. Polscy Żydzi też. Rosjanie - również. Ale nie ma korelacji bezpośredniej pomiędzy pochodzeniem etnicznym a należeniem do tego typu organizacji.

Vote up!
0
Vote down!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#84319

Skojarzenia w nazewnictwie :B'nai B'rith - polska loża - Polin. A loże to u wolnomularzy ( masonów) przecież.

Vote up!
0
Vote down!
0

prowincjuszka

#84342

Znam czytałem, rozmawiałem z autorem(lub kimś kto kontynuuje jego dzieło) mailowo.
Mam kilka typów co do autora.Na pewno nie jest to Urban.
Voltar na Salonie pisałeś, że to Dorn, dlaczego tak myslisz?

Vote up!
0
Vote down!
0
#84132

Proszę kontynuować, które to typy co do autora, jeśli to nie tajemnica. Kim jest młody człowiek z bródką w panamie przedstawiający się jako Alef Stern. Może wiadomo, jak odczytać jego fot. i komentarze do cz. Życie?

Vote up!
0
Vote down!
0

prowincjuszka

#84151

Witaj, nie mam pojęcia kim jest Alef, lub kto nim był.
Ja mam tylko swoje podejrzenia, a podejrzewam kilka osób.
Według mnie za tą książka stoi grupa osób, chociaż z drugiej strony prawdopodobne jest, że autorem jest jedna osoba.
Z Alefem może porozmawiać każdy, zawsze odpisuje, przynajmniej mi odpisywał :-)
Ponawiam dlaczego Dorn? ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#84189

Dzięki za odpowiedź. Zdecydowanie tu Ty wiesz najwięcej, drążysz tajemnicę na różne sposoby ( np. Tablica AS ?)Więcej teraz nam nie powiesz....
A jakby przycisnąć Alefa Sterna, tego w kapeluszu? Ja bym tak zrobiła. Nie jest nietykalny.
I właśnie, Dorn, autor proszony o wyjaśnienie.

Vote up!
0
Vote down!
0

prowincjuszka

#84214

1) Strona 2002 - "Wódz z Autorem dobrze się znali jeszcze z dzieciństwa i zawsze wszystko razem robili jak bliźniacza para..." Zastanawiające, nie?

Skoro Wódz to Jarosław to jedyną osobą która pasuje mi do tego opisuje jest Dorn, nazywany trzecim bliźniakiem.

2) Skoro 'Alef Stern' nawiązuje do prawdziwego nazwiska autora to L. Dorn brzmi podobnie

3) Alef Stern wskazuje na konotacje żydowskie, a Dorn był wyznania mojżeszowego

To były moje supozycje... Z drugiej strony, skoro niejaki A.Stern pojawia się na okładce wydania drugiego to taki problem go rozpoznać? Czy Stern to jego prawdziwe nazwisko? Dlaczego nigdzie nie ma na jego temat żadnego wpisu? Ujawnia swoją facjatę ale nie ujawnia personaliów?

Dla mnie facet w kapeluszu to pozorant, za którym kryje się / kryją się prawdziwi autorzy książki...

Z innych fragmentów wynika z kolei, że Autor to agent WSI czy CBA lub innej służby, który wie co ma się wydarzyć i z miłości dla Poli pragnie odejść ze służby...

Sporo było mówione o tym, że książkę napisał Zielonka, w to akurat wątpię... ale motyw z bilingami jest mocny. Czyżby Zielonka upozorował własną śmierć?

Vote up!
1
Vote down!
0
#84313

tak przy okazji, zapraszam wszystkich na moje forum prawda2.net, gdzie dyskutujemy nt. katastrofy smoleńskiej i osobny wątek poświęcony jest Poli Lasce; jeśli ktoś ma ochotę włączyć się do dyskusji to zapraszam :)

Vote up!
1
Vote down!
0
#84314

dzięki za odpowiedź, tak możliwe..hmm..

Osoba na zdjęciach/filmach to pozorant.To więcej niż pewne.
Zielonka mógł pomagać przy pisaniu książki.Wydaje mi się, że za książką stoi grupa osób.Alef Stern to główny auotor.. albo to ogólna nazwa wszystkich autorów.Zresztą to na prawdę nie ważne.
Ja zapraszam na Tablicę do Sterna-powinniśmy skupić się w jednym miejscu,czyli na Tablicy :-)
liczy się treść.

Vote up!
0
Vote down!
0
#84317

Chodzi o konkretne zdjęcia, http://www.alefstern.pl/zycie.html. Jak odczytać z tym komentarzykami do zdjęć?

Vote up!
0
Vote down!
0

prowincjuszka

#84345

Nie mam pojęcia, nawet nad tym nie myślałem :)
Nie można się zajmować wszystkim.

Vote up!
0
Vote down!
0
#84347

Ja mam tylko domysły :)
fakt faktem książka jest niezwykła.
Fakt drugi w książce nie chodzi o katastrofę Tu-154(tak jest ona opisana) ale o coś zupełnie innego.O zmianę siebie, o poznanie siebie, o zbliżenie się do bliskich, do rodziny.O działania, o zrobienie tego co tylko można dla dobra kraju, bliskich, i przede wszystkim siebie.
Nie potrafię tego niestety ułożyć w słowa, ale stałem się innym człowiekiem dzięki tej książce, pff dzięki autorowi tej książki :-)

Dla mnie nie jest ważne kto napisał tą książkę, jeżeli autor nadal żyje to lepiej dla niego, żeby się nie ujawniał.
Zresztą Ci którym zależy(mam na myśli ICH-służby/masoni/iluminaci-cokolwiek) już dawno wiedzą kim jest autor.Więc albo ma zabezpieczenie na wypadek swojej śmierci, albo ktoś kontynuuje jego dzieło.Wykluczam wstępnie by podszywał się pod niego jakiś jego przeciwnik, gdyby to robił to i tak mi pomógł :-)

Zapoznaj się z całą Tablicą na stronie alefstern.pl.
Chyba, że już ją znasz.
Przeczytaj książkę, jeżeli chcesz skontaktuj się z autorem.
Ja potrzebował czasu żeby to zrozumieć, to co autor do mnie pisał, teraz jestem mu bardzo wdzięczny.

Wszystko zależy od Ciebie, nikt niczego za Ciebie nie zrobi.
Świat leży u Twych stóp.Przede wszystkim zmiana siebie :-)
Reszta przyjdzie sama :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#84316

oglądam Tablicę Sterna.

Na 180 stron wpisów tylko 4 pochodzą sprzed katastrofy, ostatnie wpisy są zabawne:

Stern rusz dupe! Pewnie piszesz cos i czasu Ci brak? Napisz cos tutaj lub na blogu!
— kui Mon, 9 Nov 2009

strona umiera śmiercią naturalną. blog też. R.I.P.
— rozczarowany Mon, 5 Oct 2009

Po 10 kwietnia tablica pękła w szwach!

To tez jest ciekawe:

Książka jest instrukcją a nie przepowiednią.
— metatron Fri, 7 May 2010

"Alef" zaczyna pisać na tablicy dopiero 20 maja 2010! wraz z premierą drugiego wydania - przez prawie rok milczy a tu naraz zaczyna pisać....

Kolejna supozycja: książkę pisał Palikot :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#84330

Nie zamierzam pisać do Alefa. Z prostego powodu. Alef nie jest Autorem. A jesli nawet,jaki jest do niego kontakt?

Vote up!
0
Vote down!
0
#84331

Kontakt do Alefa jest na stronie alefstern.pl

Nawet jeżeli nie jest to autor(a wydaje mi się, że jednak jest) to jest to bardzo ciekawa postać, że tak to określę.
Bardzo inteligentny człowiek.Wiele mu zawdzięczam.

ps.Książki nie napisał Palikot, wydaje mi się, że Palikot tylko się teraz pod niego podszywa(jego blog).
Autor to bardzo ciepła osoba, inteligentna, w ogóle nie pasuje do Palikota.
Tak samo jak książki nie napisał Urban.
Dorn jest możliwy, ja mam jeszcze inny typ :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#84343

nie mogę ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#84944

korwin jeszcze bardziej nie pasuje :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#85965