Co nam zostało

Obrazek użytkownika Urszulica
Blog

Myślę ,że tylko modlitwa do Pana Boga naszego,ale rozum podpowiada mi ,że ludzkość nie ma już szans ,zagłada jest u drzwi ,to wszystko jest zaplanowane przez tych którzy rządzą tym światem.Chcą nas wszystkich skłócić ,zagotować w tym kotle diabelskim,to jest jakiś plan.Wracam pamięcią do naszego papieża Jana Pawła II ,chciał ocalić ten świat,ale już się o tym nie dowie,że wszystko poszło na marne.Bo poszło, to jest oczywista ,oczywistość.Co możemy zrobić ,chyba tylko się modlić i nic więcej,bo żadne nawracanie nie pomoże.Ten cielec stajni audiasza już się obnażył ,fałsz kłamstwo,obłuda wzięły górę.Tragedia Smoleńska nigdy nie ujrzy światła dziennego ,zakopią to w swoich lochach.Ludzkość zawsze dążyła do prawdy ,ale ona nigdy nie znalazła światła dziennego,dlatego że to nie zależy od nas ,tylko od rządzących tym światem.Co musi się stać aby ludzie się opamiętali,chyba wielki kataklizm,to jest już nieuniknione.Tego debilizmu nie mogę znieść.Wszystkie wojny ,tragedie naszego świata to zaplanowane działania i teraz też tak będzie.Wszystko do tego prowadzi.Tylko wiara może nas uratować ,bo to w człowieku jest fundamentem człowieczeństwa ,wiara w prawdę i sprawiedliwość boską.

Brak głosów

Komentarze

Pani Urszulico!

Coś jest na rzeczy, Pani ma silną kobiecą intuicję, Pani obawy są już dość wyraźnie zwerbalizowane i przelane na papier przez wybitnych myślicieli, polecam gorąco krótką książeczkę Oliveiry, był to m.in. doradca Jana Pawła II, tytuł książeczki "Rewolucja i konrtrewolucja". Wydawnictwo Arcana - to samo wydawnictwo, które wojuje o prawdę na wielu frontach ideowych, więc warto je wesprzeć, a książeczka niedroga (przepraszam za reklamę). Autor jest raczej pesymistą i nie wróży zwycięstwa na tym świecie, rewolucja atakuje skokami, albo pełza, ale zawsze idzie do przodu.

Widać silna wiara, jak u Pani, sprawia, że człowiek może dojść do tych samych wniosków co wielcy myśliciele.

Ale walczyć trzeba. Bóg zsyła zwycięstwo.

Ukłony!

Vote up!
0
Vote down!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#79640

Pewnie że tak jest. Ale my mamy coś czego oni nie mają: Boga. Nie maja szans:)
W tym życiu czy w przyszłym i tak jesteśmy wygrani.
A już tak bardziej pesymistycznie: już dawno przestałam wierzyć w siłę ludzkości. To co się dzieje nie da się znieść buntem kilku czy kilkudziesięciu tyś Polaków, prędzej nas wytłuką. Ale wielką nadzieję dała mi Rozalia Celakówna i to co Jezus do niej mówił. Modlę się codziennie w tej Intencji i jeśli ktoś może to też proszę. jeszcze nie wszystko stracone :
JEŚLI BÓG Z NAMI KTÓŻ PRZECIWKO NAM

Vote up!
0
Vote down!
0

kaczoorek

#79740