Dobrze nam tak polak mądry po szkodzie

Obrazek użytkownika Urszulica
Blog

Zyję na tym świecie prawie 60 lat,to co oglądam jest ,paranoją niemożliwe staje się możliwe ,głupota ogarnęła cały kraj,czy my polacy ,jesteśmy takimi durniami od zarania,czy telewizja ogłupiająca zrobiła z nas durni,trudno w to uwierzyć.Słucham opinie moich sąsiadów i aż dziw zagląda w moje szare komórki ,co się stało z narodem,czy ja głupia ,czy oni głupi,już w rodzinie są podziały, w co ta panna nieposażna ,brzydka panna "S /jak powiedział niedouczony bez magistra profesor bartoszewski /z nami gra . Kto myśli już wie ,ale jak przekonać tych ,którzy nie myślą,tylko słuchają wiadomości tvn ,polsat tvn-24 itp.Tak Polak musi dostać w dupę aby się obudzić,najwyższa pora ,jak go brzdęknąć po kieszenie może zrozumie ,ale przecież premier dzisiaj przeprosił ,czy naród to zrozumie ,wydaje mi się że tak , bo każdy chce mieć święty spokój. Tak przekonali naród do niechęci przeciw kaczorom,tak ich opluli i znależli wroga /bo przecież bez tego wroga byliby niczym/,że chyba nic już się nie zmieni.Tak myślę.Dla mnie osobiście to jest dramat,ale z urodzenia jestem optymistką ,ponieważ jestem wodnikiem to mój znak zodiaku i nigdy nie mówię nigdy,jak i nigdy nie poddaję się to mam nadzieję.Mówią nadzieja jest ostatnim ogniwem i ja jej powierzam naszą Ojczyznę i naszych rodaków i niech nas obroni przed następną zawieruchą ,niech opatrzność nad nami czuwa.

Brak głosów

Komentarze

Nie trać nadziei bo są ludzie młodsi którzy na to nie pozwolą.
Jednak boje się jednego grupy BILDBERG - bo to jest globalny plan który mam wrażenie przewidział ruchy społeczeństwa.
I tu rodzi się pytanie czy aby wszystko nie zmierza do unicestwienia ludzkości do populacji 10% według polityki grupy Bildberg?

Vote up!
0
Vote down!
0
#77091

Nie poczuwam się do winy.
Głupich jest zawsze statystycznie więcej niż niegłupich.
Znacznie łatwiej być głupim, to prawie nic nie kosztuje.
Niegłupi często cierpią za głupich ale nie są winni, że głupota istnieje.

Nie czuję się winny istnienia ani zawstydzony takim rządem, takim prezydentem i takim autorytetami, tak samo jak nie poczuwam się do odpowiedzialności za pijaka, który zlał się w spodnie i zasnął na ławce.

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#77097

No widzisz a ja mam tak coś ok połowy 60tki i trochę mniej optymizmu. tzn nadzieje mam ale patrząc na młodzież to trudno zachować optymizm. Nie jest to takie proste, brak autorytetów, z ludzi, którzy jeszcze mają coś mądrego do powiedzenia robi się wariatów i oszołomów. Trzymają mnie słowa Jezusa :" Jeżeli znajdę dziesięciu sprawiedliwych nie zniszczę" ale czy znajdzie się tych dziesięciu?
Zaryzykowałabym stwierdzenie że Polak i przed i po szkodzie głupi. Wielu już widzi nieco i nie umie się przyznać trwa przy swoim żeby się nie skompromitować i poi się wiedza tV a ta wiedza go wspiera. Jest jeszcze inna kwestia.
Pozwolę sobie skopiować mój komentarz dany Tobie zresztą:

Dziwi mnie dlaczego ludzie nawet ci tzw opamiętani wciąż uważają się za Bogów. Mówią : " Boże my wierzymy w ciebie, my walczymy o krzyż przed Pałacem , my mamy hasło Bóg Honor Ojczyzna, my chodzimy co niedziela do kościoła itp ale nie przesadzaj Panie Boże trochę nie masz racji, my wiemy lepiej co robić i jak robić, nie przesadzaj z tymi intronizacjami, z tymi nawróceniami, nie przesadzaj co mamy się tylko modlić a nie działać???? my mamy swoje mózgi i wiemy Panie Boże co robić nie fatyguj się. Ty sobie tam siedź a my tu będziemy w twoim imieniu działać ale ty nam pomagaj koniecznie bo bez ciebie to my nie damy rady, przecież dla kogo to wszystko robimy???"
Coś w tym stylu. Błędna droga.
A potem będzie tak " Panie , Panie przecież wołaliśmy do Ciebie, przecież wyganialiśmy złe duchy w twoim imieniu......" i usłyszymy :" NIE ZNAM WAS" ! " KTO MA USZY NIECHAJ SŁUCHA"

Vote up!
0
Vote down!
0

kaczoorek

#77117