Konserwatyści chcą referendum ws. traktatu lizbońskiego

Obrazek użytkownika Bacz
Notka

http://korwin-mikke.pl/artykuly/zobacz/konserwatysci_chca_referendum_ws_...
Komentarz mój
Demokracja w WB jednak działa. Lejburzystowski rząd wbrew woli większości przyjął traktat, to była jedna z przyczyn jego klęski, sytuacja zmierza do wypełnienia woli większości.
Bacz

Ocena polecanki: 
Brak głosów

Komentarze

Nie pozostaje nam Polakom nic innego jak wziąć przykład z angielskich konserwatystów. Moim zdaniem my również w sprawie traktatu lizbońskiego powinniśmy ogłosić referendum, a przede wszystkim powinniśmy do tego dążyć jako naród, aby w Polsce ogłosić ogólnopolskie referendum w sprawie przystąpienia Polski do traktatu lizbońskiego, w zasadzie powinniśmy go w naszej sytuacji ponownie ratyfikować. Prezydent Rzeczypospolitej powinien ogłosić takie referendum, powinien swoje prawo, które mu przysługuje w tym względzie scedować na naród polski, który jest w tym przypadku jego suwerenem.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#405783

W Polsce odrzucenie traktatu lesbońskiego jest malo prawdopodobne bo u nas nie ma demokracji tylko jest mafiokracja. Aby zmienić mafiokrację na demokrację należy ordynację proporcjonalną, która nie pozwala aby ktoś spoza mafij został posłem, zmienić na jednomandatowe okręgi wyborcze (JOW).
Pozdrawiam. Bacz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam. Bacz

#405784

mafio i mediokracja, co zresztą wychodzi chyba na jedno ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#405792