Notka

Notka z dowolnego bloga.

Obraz: 
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Uczniowie 8-mego roku nauczania w Walthemstow Academy otrzymali w tym roku wydrukowaną książeczkę Pt: „Istotna Wiedza”, w której część dotycząca migracji sugerowała, że ​​polscy migranci przybyli do Wielkiej Brytanii po “bezpłatną opiekę zdrowotną” i “lepsze szkoły” oraz, że „kradną pracę”. 

Akademia Walthemstow, do której chodzą także polscy uczniowie została oskarżona przez rodziców o indoktrynowanie uczniów i sianie Brexitowej propagandy.

5
Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Gang, który wykorzystywał seksualnie młode dziewczyny w Huddersfield, West Yorkshire, został skazany na karę więzienia 220 lat łącznie. Najmłodsza dziewczynka wykorzystywana przez azjatycki gang miała 11 lat.
Podobnie jak w innych przypadkach w wielu innych brytyjskich miastach i miasteczkach, członkowie gangu wabili swoje ofiary alkoholem lub narkotykami aby przeprowadzać odrażające ataki seksualne.

Sąd podczas procesu sądowego wysłuchał zeznania piętnastu ofiar. Wiele z tych ofiar, jak powiedział sędzia, nigdy nie odzyska równowagi psychicznej.

5
Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika wilre
Notka

MOTTO:
"Nie ma mojej zgody na Warszawę multi-kulti"

15 X przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów odbędzie się manifestacja pod hasłem “Polacy przeciwko masowej imigracji”. Organizatorami są m.in. Ruch Narodowy i Młodzież Wszechpolska. Uczestnicy manifestacji będą protestować przeciw napływowi do Polski ludności spoza Europy, m.in. imigrantów z krajów muzułmańskich.

5
Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika wilre
Notka

OPIS wydarzeń + komentarze - pod linkiem:

https://twitter.com/styszka/status/1048208294005919744

Adam S‏ @AdamSternal 

W odpowiedzi do @styszka @JanGrabiec

Naprawdę szczęka mi opadła. Podniosłem i znów się zwaliła. Oto mizeria władzy: on przez lata wyznaczał standardy, reszta śmiała się z tych wynurzeń. Nikt mu nie powiedział, że przykleił się do lady, budki z piwem. Jak to leciało: "młodzi, wykształceni z dużych miast".Tyle

________________________________________

5
Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Notka

Nie była to niepełnosprawna zakonnica w ciąży ale reszta szpilu się zgadza, włącznie z tym, że nie przegrał.

5
Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Muzułmanie atakowali zwolenników EDL prostestujących przeciwko budowie meczetu. Przewrócili policjantkę i grozili policji ochraniającej protest pobiciem. Dwóch policjantów odniosło niegroźne rany.
Policjantka została powalona na ziemię, gdy maszerujący English Defence League ścierał się z przeciwnikami w proteście przeciwko budowie meczetu.

 

5
Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Marihuana może być wykorzystywana w leczeniu. Wielka Brytania zezwala na stosowanie leków opartych o ekstrakty z konopii indyjskich. Tysiące pacjentów, którym nie pomagają inne lekarstwa, będą mogli legalnie stosować te, które zawierają marihuanę.

5
Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika markowa
Notka

Kto może - niech przybywa!

3.65
Średnio: 3.7 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Coraz więcej aresztowań podejrzanych o terroryzm i coraz więcej dochodzeń wskazuje na zwiększoną aktywność terrorystów. Obecnie otwartych jest już 600 dochodzeń (w ubiegłym roku było 500) w sprawie terroryzmu. Choć dobrze to świadczy o policji, która zapobiega średnio jednemu atakowi terrorystycznemu miesięcznie, świadczy to także o dalszym wzroście zagrożenia.

5
Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Rewelacje w sprawie oskarżenia Rosji o użycie chemicznego środka bojowego Nowiczok i przedstawienia sposobu ustaleń z którego laboratorium trucizna pochodzi przedstawił w liście do NATO i Unii Europejskiej brytyjski Członek Parlamentu (MP) Mark Sedwill.

5
Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

23 marca 2018. Kolejny akt terrorystyczny w Europie. Tym razem ofiarami islamskiego terroryzmu był policjant (ranny), rzeźnik (zastrzelony), klient - zastrzelony, pasażer i kierowca skradzionego samochodu (jeden przeżył, drugi zastrzelony). Ludzie, którzy niczemu nie zawinili bo w żaden sposób nie związani ani z Islamem, ani Państwem Islamskim - w imieniu którego dokonano ataku ani nawet z ofiarą. Zwykły bandycki wyrok islamisty, któremu marzy się panowanie Islamu na świecie. Skąd wiemy, że winny jest Islam? Napastnik dokonując napadu wysławiał Allaha.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Nie minął tydzień od osadzenia Paula Goldinga w więzieniu a dwóch Muzułmanów złamało Goldingowi nos. Paul Golding uwięziony za prowadzenie anty-islamskiej polityki jest dowodem na to, że z Islamem walczyć się nie opłaca. On i jego asystentka Jayda Fransen zostali skazani prawomocnym wyrokiem a partię Britain First pozwano o odszkodowanie na rzecz Halal Food Autority za twierdzenie, że sponsoruje ona terroryzm. Muzułmanie z Halal Food Autority spodziewają się uzyskać od BF 100 tys funtów odszkodowania.

5
Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Apoloniusz
Notka

Pozwolenie na budowę gazociągu między Polską a Litwą (GIPL) spodziewane jest w maju br. - poinformował w środę w Sejmie Pełnomocnik Rządu do spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej Piotr Naimski.

Komentarz (Apoloniusz) : Ro się Rosjanie ze śmiechu nie powstrzymają, gdy im odpadnie kilka mln dolarów rocznie.

5
Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika patria
Notka

Maurizio Blondet          20 luty 2018         tłum. RAM

 

 

Autor: Robert Faurisson         28 kwiecień 1993

https://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Faurisson

 

 

Każdego roku, około 19 kwietnia mass media upamiętniają to, co określają jako "bunt", lub "rewolta", albo też "powstanie" w żydowskim getcie w Warszawie. W opowiadaniach dziennikarzy wydarzenie to przybiera cechy coraz to bardziej bohaterskie i symboliczne.

 

5
Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika contessa
Notka

(...)Ronen Bergman nie jest przypadkową postacią i nie znalazł się przypadkiem na konferencji w Monachium. Od lat jest obecny w wielu tytułach na całym świecie: New York Times, Wall Street Journal, Foreign Affairs, Newsweek, The Times, The Guardian, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Sueddeutsche Zeitung. Jest też stałym bywalcem kilku telewizji miedzy innymi BBC i co arcyciekawe, jako jeden z nielicznych Żydów, regularnie pojawia się w Al-Jazeera.

5
Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Paul Hellyer pracował jako minister obrony w kanadyjskim rządzie. Później przez wiele lat był związany z polityką i z rządem. Miał dostęp do wiedzy tajnej i to co ujawnia jest szokujące. Iluminaci rządzą światem i posiadają technologie pozwalające na odwrócenie zmian klimatycznych. Nie chcą jednak jej wykorzystać bo wspierają przemysł paliwowy. Paul Hellyer wypowiadał się też na temat "obcych". Jego kontrowersyjne wypowiedzi nie są aż tak nieprawdopodobne bo o zakonie Iluminatów można sporo dowiedzieć się z internetu.

5
Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

George Soros przekazał 400 000 GBP na wstrzymanie Brexit'u i pozostanie Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej. Miliarder nazywany tym co rozwalił Bank Anglii ingeruje w politykę Wielkiej Brytanii za pomocą pieniędzy przekazywanej fundacji "Best for Britain"

5
Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Rak prostaty jest większym zabójcą niż rak piersi i uśmierca jednego mężczyznę co 45 minut.
W Wielkiej Brytanii co roku umiera 11800 mężczyzn na raka prostaty. Rak piersi spadł pod względem śmiertelności na trzecią pozycję i uśmierca 11400 kobiet. Na pierwszym miejscu pod względem śmiertelności nadal jest rak płuc.

5
Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Kobieta cierpi z powodu choroby spowodowanej jak twierdzi szczepionką Gardasil, którą otrzymują młode Brytyjki przeciwko rakowi szyjki macicy. Kiedy miała 17 lat musiała przerwać naukę tańca bo została przykuta do łóżka na wiele dni, miesięcy. Po latach obserwacji lekarze wydali diagnozę rwy kulszowej. Kobieta twierdzi, że to nie ma sensu bo odkryła, że wszystkie jej objawy są takie jak u innych osób, którym podano Gardasil. Zniszczona kariera, zniszczone zdrowie. Kiedy chorujesz na raka nie masz wyboru - zachorujesz nawet gdybyś nie chciał.

5
Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Notka

Już drugą dekadę trwa system władzy tandemu Putin-Miedwiediew, w osnowie partii – „Jedyna Rosja”. To okres postępującej systemowej, wielopłaszczyznowej degradacji. Degradacji, zdaniem coraz większej liczby ludzi zatroskanych o swój kraj, – na skraju nieodwracalności.

5
Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Satyr
Notka

- Kto zaatakował?
- Komu szkodzi Pani Poseł Anna Sobecka swą działalnością poselską?

O tym w zakładce "Aktualności" na zalinkowanej stronie. Natomiast odnośnie osoby, która dopuściła się tego bandyckiego czynu - dowiemy się w najbliższych dniach, o czym oczywiście poinformuję naszą Niepoprawną Społeczność.

5
Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

W godzinach popołudniowych 1 października doszło do ataku na dwie kobiety w okolicach dworca w Marsylii (Francja). Dwie kobiety nie żyją wskutek wściekłego ataku islamisty. Jedna otrzymała cios w szyję druga w brzuch. Policja prowadzi dochodzenie pod kątem terroryzmu. Sprawca ataku był wściekły. Krzyczał "Allahu Akbar', groził, następnie zaatakował - twierdzą naoczni świadkowie. Ataku dokonano na oczach wielu osób w najbardziej ruchliwym miejscu Marsylii.

5
Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Ryanair może zostać ukarany za skandal przy odwołaniu 18 tysięcy lotów. Problemem są nie odwołania, ale, że nie poinformował klientów o przysługujących im prawach. Tylko pasażerowie pierwszych 50 tras odwołanych na początku września otrzymali pełny zwrot kosztów plus zwrot kosztów dodatkowych. Następnie treść maila zmieniono i nie ma mowy o żadnym pokrywaniu kosztów oprócz vouchera wartości 40 Euro (tego vouchera nie można wykorzystać w terminach 20 grudnia do 7 stycznia bo Ryanair nie potrzebuje się reklamować w tym terminie z uwagi na pełne obłożenie lotów w sezonie gwiazdkowym.

5
Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Dostawa samochodów diesel Volkswagena pod koniec września spotkała się z problemami przez protestujących, którzy powyjmowali kluczyki z samochodów i wymogli, że prom musiał zawrócić.

5
Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Ewakuowano katedrę Sagrada Familia w Barcelonie. Odcięto ulice, zabroniono turystom korzystania z kafejek i restauracji a tym co tam byli rozkazano uciekać. Potem powiedziano, że to fałszywy alarm. Możemy myśleć co chcemy ale trzy dni temu ogłoszono alarm bombowy w katedrze Notre Dame w Belgii - i ten alarm nie był fałszywy. Wczoraj we Frankfurcie ogłoszono alarm na lotnisku po ataku gazowym.

3.1
Średnio: 3.1 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

W sobotę 9 września ewakuowano Katerdę Notre Dame. Katedrę zamknięto.

5
Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

5-letniej Chrześcijance rodzice zastępczy zabrali krzyżyk, powiedzieli, że Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy są głupie. Głupie są też Europejki. Dziewczynka płakała i nie chciała wracać do przybranych rodziców w burkach i nikabach. Urząd wysłał ją z powrotem do innej rodziny radykalnych Muzułmanów. Nie znali angielskiego i chcieli ją uczyć języka arabskiego. 

3
Średnio: 3 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Atak samochodowy w Barcelonie spowodował trzynaście zgonów. Liczba rannych rośnie. W białym vanie, który wjechał w tłum ludzi znaleziono dowód osobisty z arabskim nazwiskiem.

5
Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Brytania
Notka

Nie jest do końca znana prawdziwa przyczyna ataku pieszych samochodem w Charlottesville. W internecie pojawiło sie nagranie obrazujące moment wjechania w tłum zrobione z drona. 

3.7
Średnio: 3.7 (głosów:3)

Strony