Unia Europejska czy Arabski Eurokołchoz?

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Nie do takiej Unii wstępowaliśmy. Przed referendum akcesyjnym w dniach 7-8 czerwca 2003 roku nikt Polakom nie mówił, że ceną za wejście do Unii będzie wyzbycie się własnej suwerenności, zniszczenie polskiej tradycji, a nawet wiary – poprzez obowiązkową relokację arabskich emigrantów. Nikt nie mówił Polakom – a zwłaszcza już działający nadal w parlamencie europejskim posłowie Platformy Obywatelskiej – że ceną za wejście do Unii będzie ostateczne zniszczenie własnego przemysłu, w tym likwidacja takich przedsiębiorstw jak stocznie czy kopalnie. Nikt nam nie mówił, że nie będziemy mogli samodzielnie zreformować sądów, gdyż w przeciwnym przypadku jakiś brukselski urzędniczyna zagrozi Polsce sankcjami….

Gdyby to nam wtedy – przed referendum w czerwcu 2003 roku powiedzieli ci, którzy dziś jeżdżą na skargi do Brukseli i Berlina i straszą Polaków izolacją, że gdy Polacy będą się domagać reparacji za II wojnę światową – Polacy odrzucili by referendum akcesyjne! Bo Polacy – wbrew lewackim elitom – bardzo sobie cenią własną niepodległość i suwerenność, za którą pokolenia walczyły – a wielu Polaków straciło swoje życie w obronie Ojczyzny.

Dziś ci zdrajcy, folksdojcze i marionetkowi politycy o mentalności sługusów Katarzyny II – te bandy resortowych dzieci, skupione w antypolskich mediach – nadal nas straszą niewyobrażalnymi sankcjami, za odrzucenie „europejskich wartości” przez rząd PIS. Jest to nowy etap walki z polskością, po latach opowiadania bajek o wolności, wolnym handlu i jasnej przyszłości Polski, gdy staniemy się częścią obozu europejskiego – po wyjściu z obozu socjalistycznego. Bo ta wolna Europa stała się restrykcyjnym obozem europejskim – jak obóz socjalistyczny z którego udało nam się wyrwać. Ten obóz ma już w swoim ręku tylko pejcz i sankcje na te kraje, które nie podporządkują władcom Europy, czyli de facto Niemcom. Mówi się nawet o użyciu wobec Polski "bomby atomowej" - czyli gigantycznych sankcji!

Obóz socjalistyczny nie miał pieniędzy – ale miał czołgi. Tak więc dzisiaj pieniędzmi – a w istocie ich odebraniem – grozi się Polsce, by bronić „europejskich wartości”. Czyli podobnie, gdy czołgami przywracano socjalizm w Polsce, na Węgrzech i w Czechosłowacji. Paradoksalnie więc – po 27 latach wolnej Polski, Czech, Słowacji i Węgier powróciliśmy do punktu wyjścia. Opornym europejskiemu socjalizmowi krajom stawia się ultimatum, grozi i szantażuje, a jakiś marionetkowy polityk – wybrany przez kanclerza Niemiec – co chwila urządza debaty na temat rzekomego nieprzestrzegania praworządności w Polsce !

Nikt jednak w Europie nie rozpocznie debaty na temat gwałtów, zbrodni i zamachów islamskich i afrykańskich przybyszy – terroryzujących Europę i zajmujących całe miasta Europy! Czy taką właśnie Europę chcemy mieć także w Polsce ? Czy takich „wartości” chcemy przestrzegać, jako kraj europejski?

Przypomnę więc, że gdyby Polska odzyskała reparacje wojenne od Niemiec, gdyby uczestniczyła w planie Marshalla – dziś bylibyśmy potęgą w Europie. Ale i dziś mamy niespotykaną szansę by stać się europejską potęgą – o ile odrzucimy owe „europejskie wartości” i nadal walczyć będziemy o niepodległość i suwerenność Polski! Z tego właśnie powodu jest takie oburzenie, taki skowyt ideologów arabskiej Europy i polskich zdrajców: Polska chce się wyłamać z planu Wielkiej Mutti Europy! 

Jest oczywiste, że Unia będzie się pogrążać wraz z jej obecnymi „wartościami”, które ostatecznie poderżną Unii gardło. Islam z Europy już nigdy nie wyjdzie i podporządkuje sobie Europę...

Czy pójdziemy za stadem baranów ku islamskiej przepaści, czy też będziemy mieli odwagę powiedzieć NIE zdrajcom Polski i zdrajcom Europy? Ja jednak wierzę w Polaków. Wierzę, bo sam o Polskę walczyłem. Tak jak moja ś.p. matka – więźniarka Pawiaka i obozu w Ravensbrück – i jak mój ś.p. ojciec – podoficer Marynarki Wojennej II RP, zrehabilitowany w 1956 roku…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)

Komentarze

Czcigodny Nemo, zgoda co do pryncypiów natomiast niema zgody w szczegółach. Może dziwne ale tak jakoś mi się widzi. Po pierwsze, eurokołchoźnicy nie zaczęli nas rozkradać od czasu gdy Polska doszlusował a do ich unii w 2004 roku, lecz od momentu podpisania deklaracji akcesyjnej w roku 1994. Tak, tak w tym samym czasie gdy ukazała się "Lista Macierewicza" i obalono rząd premiera Jana Olszewskiego przegłosowano haniebne warunki akcesyjne, w których oddano im nasz kraj nic nie uzyskując w zamian.
To co teraz obserwujemy, te gwałtowne ruchy Niemców to przygrywka do stworzenia super państwa w Europie (6 do 8 państw). Mówią Europa dwóch prędkości - czytaj strefa bez odrębnych państw, narodów, z jedną walutą, jedną ideologia, jednym rządem i jedna armią. Armią posiadającą broń jądrową (Francja), do której nasi sąsiedzi drobią nogami.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1547767

Słuszne zwrócenie uwagi na lata 90-te i faktyczny początek tego wszystkiego. Mnie do dzisiaj zastanawia jak to się stało, że z naszej strony nikt wówczas nie "policzył głosów". I czy samo tak wyszło czy ktoś może odpowiednio to podprowadził.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1547795

Lewackie szaleństwo coraz bardziej czyni z Europy - Euroarabię...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1547769

Dąży do zagłady Euro-koryta, na rzecz kozojebów od Allacha.

Za fundusze światowej żydo masonerii, bo nie wierzę że jest aż tak głupia wy wydała wyrok sama siebie na swoich rodaków.

Myśląc że kozojebcy zasilą jako tania siła robocza przemysł i gospodarkę starzejących się Niemiec, która grozi Niemcom.

Przecież każdy wie, że kozojeby nie nadaje się na robotników, a są zagorzałymi przeciwnikami chrześcijan, i oto chodzi, żydo-masonerii.

Walka z chrześcijaństwem, państwami narodowymi i olbrzymią kasę z podbitych państw, które staną się koloniami z bananowym rządem.

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1547771

Powróciliśmy do punktu wyjścia, to bardzo trafne podsumowanie.

Mam natomiast obawę, że końcowy scenariusz może być gorszy - Zachód nie tyle stoczy się w przepaść co na gruzach "starego porządku" narodzi się kolejna czerwona Bestia. Już ją nawet powoli zaczyna być widać. Pod wpływem mediów nauczyliśmy się przywiązywać największą wagę do islamu gdy tymczasem jest to prawdopodobnie tylko narzędzie, które w sprawnych rękach jest stosunkowo łatwe do kontrolowania - przykład Izraela i jego zażyłość choćby z ISIS pokazuje to doskonale. Ktoś się tym celowo posługuje bo chyba nie ma już wątpliwości, że cała operacja zalewu "uchodźcami" to świadoma odgórna robota.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1547794

nie ma zgody na śmietnisko w Polsce.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1547796

Witam Kapitanie Nemo. Absolutnie nie ma zgody na Eurokołchoz! Wszyscy pamiętamy, jak cała Unia szczerzyła do nas zęby, bylebyśmy tam weszli i partycypowali razem z nimi. I co minęło zaledwie 14 lat i już nas niszczą, już nas prześladują! Koszmar! Cyrk na kółkach! Wzywam naród nasz do ponownego, poważnego przemodlenia i przedyskutowania potrzeby naszej obecności w tym walącym się, demoliberalnym, genderowym gmaszysku. Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1547799

To tytuł artykułu z Przewodnika Katolickiego nr 36.

Londyn.

"W ostatnim tygodniu Wielka Brytania żyła losami chrześcijańskiej dziewczynki, która decyzją urzędników w ciągu pół roku została skierowana do dwóch muzułmańskich rodzin zastępczych. W swoich nowych domach usłyszała, że "Europejki to alkoholiczki", a "Boże Narodzenie jest głupie". Kazano jej zdjąć krzyżyk i nie pozwolono jeść ulubionych dań, przekazywanych przez biologiczną matkę, m. in. makaronu carbonara, który zawiera boczek, czyli wieprzowinę. Rodzice zastępczy zmuszali ją do nauki arabskiego. Jak napisał dziennik " The Times", który widział poufny raport lokalnych władz na ten temat, zdaniem kuratora rodzinnego dziewczynka była zdenerwowana, płakała i prosiła, by nie odsyłać jej z powrotem, ponieważ "oni nie mówią po angielsku". Przekazała też, że w nowym domu wszystkie kobiety noszą burki. Nie wiadomo, dlaczego i na jakiej podstawie urzędnicy z londyńskiej dzielnicy Tower Hamlets umieścili chrześcijańskie dziecko w islamskiej rodzinie, o której niektóre tytuły pisały, że jest znana z radykalnych poglądów. Pojawiły się spekulacje, że zabrakło chrześcijańskich rodzin zastępczych - w Tower Hamlets mieszkają głównie imigranci z południowej Azji i państw Arabskich, a rdzenni Brytyjczycy stanowią w niej już tylko 31 proc. ludności. Mimo to lokalne władze powinny brać pod uwagę dobro dziecka i respektować ustawę " The Children Act" z 1989 r. Jest w niej zapisane, że podczas wydawania decyzji o umieszczeniu dziecka w rodzinie zastępczej, należy uwzględnić różnice językowe, rasowe kulturowe i wyznaniowe. Ostatecznie pięciolatka trafiła pod opiekę babci, która już wcześniej zabiegała o przyznanie jej praw do wychowywania wnuczki. Portal Aleteia podał, że taką decyzję wydała muzułmańska sędzia, natomiast rodzina zastępcza miała być wybrana przy udziale imama, "wobec którego formułowano oskarżenia o promocję ekstremizmu islamskiego w Angli"

Są już we władzach sądowniczych, samorządach i innych instytucjach państwowych mających wpływ na kształtowanie życia społecznego, politycznego i gospodarczego. Nie mają demokratycznej większości... jeszcze. Kiedy ją zdobędą, nastąpi definitywny koniec cywilizacji łacińskiej, bez jednego wystrzału. Europa idzie szybkimi krokami ku samozagładzie.

Niemcy będą mogli pochwalić się kolejnym "wielkim bohaterem" po Adolfie H. Tym razem będzie (albo już jest) to kobieta. To jakiś obłąkany naród, który istnieje od wojny do wojny, od zbrodni do zbrodni, od krzywdy do krzywdy.    

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1547982

Eu to nie monolit i do dziś ścierają się różne jej wizje.pomowienia i zapowiedzi szykan to głównie propagandowa zagrywka pod własne lobby. UE padła dawno, rzucając wyzwanie USA, dziś na świecie nikt się z nią nie liczy. Oby tylko Polska wykorzystała swój czas a państwa europejskie jak najszybciej postawiły legalnie bezpieczeństwo narodowe nad prawem i ideologia unijną.  świat się zmienił już dawno, tylko zwiększyło się tempo zmian i jest bardziej widoczne

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1548186

- https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

Selekcja oddziałów przerzucanych od Europy odbywa się według wytycznych organizatorów, patrz link wyżej.

- http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#Nazd

Selekcja kadr na stanowiska w administracji krajów UE jest równie surowa, RFN jest tz znakmitym przykładem.

- https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/tekstzablo/#Merkel

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Serpel

#1548721