Pomaska - hiena z Małej Sycylii

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Głośno się zrobiło ponownie w całej Polsce o Małej Sycylii i jej poczynaniach w związku z wideo pokazującym alkoholowe zakupy pani prezydent w towarzystwie ochroniarzy opublikowanym przez dziennikarza pracującego w portalu Trójmiasto.pl. Wideo dało początek całej kaskadzie skandalicznych nacisków na dziennikarza i innych pracowików lokalnych mediów, której inicjatorką stała się posłanka PO pani Pomaska. Dzięki tym poczynaniom pani Pomaska zasłużyła sobie na tytuł hieny z Małej Sycylii. Takie jest tło, które skłoniło mnie do opisania moich perypetii związanych z moją aktywnością na wspomnianym portalu.

Od paru lat umieszczam na forum Trójmiast, w zakładce "Hydepark'", teksty takie same lub podobne do tych jakie publikuję w salonie24. Możecie sobie Państwo wyobrazić jakie reakcje wśród bywalców tego forum sympatyzujących z postkomuną te teksty wywołują. Bluzgi, epitety, domaganie się zablokowania mnie, usunięcia moich postów z forum i co jakiś czas redakcja to robiła. Po zniesieniu blokady, wracałem i dalej publikowałem. Wskutek głósów przeciwnych poruszaniu tematów politycznych redakcja zdecydowała się na dodanie do zakładki podzakładki "polityka", a potem wprowadzenia nowej, odrębnej od Hydeparku, zakładki "polityka". Na szczęśćie każdy temat da się sformułować tak, żeby zmarginalizować w nim bezpośrednie odniesienia polityczne. Kolejne naciski doprowadziły jedna do tego, że ponownie mnie zablokowano. 

Chyba każdy dostrzega absurd jakim jest eliminowanie tematyki politycznej z działu pod nazwą "Hydepark", który pokazuje pawdziwą naturę Małej Sycylii. Absurd widoczny gołym okiem nie razi jednak redakcji portalu trójmiasto.pl i jej mocodawców. Absurd to ich drugie imię przecież, wystarczy posłuchać pani Pomaski.

A tu wyimek z tej kaskady zainicjowanej przez platfusów:

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/439565-kobieta-wyrzucona-z-biedronki-...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

zostanie z niego dokładnie ⅓ publikowanego wpisu. I będę mogła prawidłowo ocenić!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1584183

Komputer mi płata figle, albo też wzrok.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1584187

Dużo ważniejsze od tego, co wyprawia czasami komputer jest to, co dzieje się w gdańskim Palermo. To nie tylko prokuratura, sądy, policja, administracja.... to jeszcze łże media, np. przez dwadzieścia lat wychwalające zwykłego krętacza i kombinatora, zmarłego niedawno Pawła Adamowicza i umiejętnie tuszujące jego przekręty, takie jak niemiecki Dziennik Bałtycki, lokalna GW, portal Trójmiasto, czy też Radio Gdańsk. Od lat ci sami dziennikarze, od lat te same POlszewickie poglądy, więc nie należy się dziwić, że każde wybory w Gdańsku wygrywa i obawiam się, ze jeszcze długo będzie wygrywać ta bolszewicka opcja. Zmiany, choćby takie jak w TVP3 Gdańsk, są zauważalne, ale to jeszcze nie to.

A pani Pomaska? Co można sądzić o osobie, której tak bardzo przeszkadzał ołtarz procesji Bożego Ciała, zlokalizowany na chodniku (ścieżce rowerowej), którą ta pani jechała, że musiała w tej sprawie interweniować. Tak że na tytuł Hieny z Małej Sycylii już dawno temu zasłużyła

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1584212