W sprawie komisji międzynarodowej

Obrazek użytkownika Free Your Mind
Blog

Wizyta min. A. Macierewicza i min. A. Fotygi w USA, wywołująca zrozumiałą wściekłość promoskiewskich ciemniaków, jest znakomitym ruchem wyprzedzającym zmiany w administracji waszyngtońskiej, do których dojdzie po najbliższych wyborach prezydenckich. Zresztą w sytuacji, w której ciemniacy oficjalnie odmówili wzięcia udziału w powoływaniu międzynarodowej komisji śledczej i uznali jej powołanie za bezcelowe, jeśli nie bezsensowne, należy traktować także „rząd Tuska-Pawlaka”, że o ludziach gajowego nie wspomnę, jako władzę tymczasową w Polsce, która to władza zostanie wcześniej czy później rozliczona z wszystkich

Delegacja Macierewicza, co warto szczególnie podkreślić w kontekście śledztwa smoleńskiego (autentycznego śledztwa, nie jego moskiewsko-warszawskiej parodii), była w NTSB (National Transportation Safety Board) (http://www.ntsb.gov/), tj. najlepszej na świecie instytucji zajmującej się badaniem przyczyn i przebiegu katastrof (zwłaszcza lotniczych). NTSB niejednokrotnie w swych badaniach (gdzie istniało podejrzenie zamachu lub sabotażu) współpracowała z FBI - gdyby więc powołana została międzynarodowa komisja, to jestem pewien, że śledczy związani z tropieniem terroryzmu, także wezmą udział w badaniach szczątków i dokumentów, choćby jako eksperci.

Należy jednak liczyć się z tym, że przeciwko takiej komisji zgodnie będą występować i Rosjanie (którzy zakończyli swoje „śledztwo” już w pierwszej godzinie po katastrofie), i związany egzotycznym sojuszem z Kremlem, gabinet ciemniaków. Do powołania takiej komisji zatem nie wystarczy przekazywanie zachodniej opinii publicznej informacji o skandalicznych zaniedbaniach wraku, miejsca katastrofy, o niszczeniu dowodów, o dezinformacji i matactwach związanych ze śledztwem (matactwach nasuwających skojarzenia z katyńską „komisją Burdenki”) niezbędne wydaje się poddanie ciał ofiar ekshumacjom – w trakcie bowiem ekshumacji mogą ukazać się pierwsze poważne dowody świadczące o zamachu. Ważne jest zatem by rodziny wymusiły na obecnych instytucjach jak najszybsze przeprowadzenie ekshumacji.

http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=23620

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ale co z tego, jak prokuratura je ignoruje i nie podejmuje żadnej decyzji! Będzie jeszcze 20 wniosków to będą leżały w szufladzie 22 zignorowane wnioski. Przejawia sie tu typowa cecha POwskiego nierządu - całkowite oderwanie od spraw Polaków. Banda zajmuje się jedynie samą soba, rabunkiem, morderstwami i wysługiwaniem sie potężniejszej bandzie z Łubianki gdzie leżą kwity na tych wszystkich neobolszewickich zdrajców WSIowej prowiniencji.

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wild

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#107071

referent Kosz. Ale gdyby obie Panie życzyły sobie/uważały za potrzebne wsparcie ich wniosków, wniskami obywatelskimi, to tylko proszę daj znać - już tu chyba prowincjuszka miała gotowy wniosek obywatelski, można by go jeszcze raz pchnąć!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#107085

Myślę, że 3a by ten pomysł przedstawić mec. Rogalskiemu i dopracować szczegóły. Każdy publiczny dowód na lekceważenie Polaków, to gwóźdź do trumny zdradzieckiej WSIowej ekipy.

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wild

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#107126

Nie sądzę, aby łatwo było wyrzucić wnioski do kosza, zwłaszcza po udanej wizycie obu baszych Ministrów do USA. Ale pomysł wsparcia rodzin można rozwinąć, jestem za.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kazia

#107281

przypomnieć.
Powstał nawet wzór wniosku napisanego przez nas (obywateli) oraz wzór zgody członka rodziny ofiary. Oba dokumenty stworzył prawnik.
Wysłałam oba pisma wraz z komentarzem i społeczną inicjatywą poparcia rodzin do redakcji Gazety Polskiej ze względu na ich kontakt z rodzinami.
Trzeba ich wspierać, ale też pamiętać, że nie możemy działać bez wiedzy lub wbrew intencji rodzin.
Zaraz wkleję linka z moim tekstem bodaj z września.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#109816

#109819