Świat według feministek

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Jakiż ten swiat jest nieskomplikowany, a przynajmniej IIIRP.
Uświadamiaja nam to dzielne feministki.
One to stwierdzają jednomyślnie, ze Polska to po jednej stronie wybitne damy, a po drugiej podłe, męskie, szowinistyczne chamy.
Co innego to dla nich postępowy, lewacki Zachód, gdzie królują tylko wybitne damy, a po szowinistycznych chamach ślad zaginął.
Czym jest męski szowinizm owych chamów?
To bajeczka wymyślona na potrzeby feministek.
Kto to jest ten szowinistyczny, meski cham według feministek?
To oblesny, paskudny i cuchnący typek, który łapie feministke za tyłek i cycek, opowiada sprośne dowcipy seksem podszyte i traktuje ją, wybitna damę, jak w przyrodzie samiec traktuje samice, czyli zapłodnić i odstawić jako inkubator.

Rzuciły się te polskie, szowinistyczne, męskie chamy na wybitną damę w polskiej polityce, panią, która jest znana, bo kazała nazywać siebie MINISTRA.
O innych osiągnięciach owej wybitnej ministry ani słychu, ani dychu, bo pan premier desygnując Muchę na ministra sportu chciał, żeby było ładnie i młodo w czasie EURO 2012 i dlatego ministrę uzupełniał śliczny i gładki minister od transportu.

Pan premier chciał, by szowinistyczne chamy i szowinistyczne damy miały na kim oko "zawiesić" w przypadku braku sukcesów sportowych i transportowych.
I tak sie stało.
Sportowa porażka, drogowa i kolejowa również, ale za to jakie śliczne twarzyczki, a ministra nawet koko spoko zatańczyła w Brukseli.

Oburzyły się nasze feministki z Kongresu Kobiet na krytykę wybitnej ministry Muchy.

- "Żadna z osób w żadnym rządzie nie była przedmiotem tak ostrych i tak nieuzasadnionych ataków. Ich agresywność obnaża głównie seksizm atakujących, a sytuacja, w jakiej od wielu dni stawia się Joannę Muchę, obnaża dyskryminację i opresję, w której znajdują się kobiety domagające się równego traktowania i równego dostępu do władzy" - pisze Kongres Kobiet.

"Uważamy, że ministra Joanna Mucha jest dobrym ministrem, czego nie można było powiedzieć o niektórych jej poprzednikach. A ataki na nią związane są nie tyle z oceną jej kompetencji, a płcią" - piszą członkinie "gabinetu cieni" Kongresu Kobiet oraz Stowarzyszenia Kongres Kobiet.

- Wyrażamy oburzenie i stanowczy sprzeciw wobec tych polityków i niektórych mediów, które urządzają bezprecedensową nagonkę na Joannę Muchę, Ministrę Sportu i Turystyki - pisze w oświadczeniu "gabinet cieni" Kongresu Kobiet.

W skład gabinetu wchodzą: Danuta Huebner (premierka), Henryka Bochniarz (Ministra Rozwoju Przedsiębiorczości i Innowacyjności), Teresa Kamińska (Ministra Rozwoju Regionalnego i Spraw Wewnętrznych), Małgorzata Fuszara (Ministra ds. Równości Płci i Przeciwdziałania Dyskryminacji), Maria Pasło-Wiśniewska (Ministra Finansów), Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek (Ministra Skarbu), Jolanta Kwaśniewska (Ministra Spraw Zagranicznych), Magdalena Środa (Ministra Edukacji, Nauki i Sportu), Lena Kolarska-Bobińska (Ministra Energii i Środowiska), Katarzyna Duczkowska-Małysz (Ministra Rolnictwa), Henryka Krzywonos-Strycharska (Ministra Pracy i Spraw Socjalnych), Olga Krzyżanowska (Ministra Zdrowia), Solange Olszewska (Ministra Infrastruktury), Eleonora Zielińska (Ministra Sprawiedliwości), Kazimiera Szczuka (Ministra Kultury), Barbara Labuda (Ministra Świeckości Państwa i Wielokulturowości), Danuta Waniek (Ministra Obrony), Dorota Warakomska (Rzeczniczka).

I maja rację.

Ministra Mucha to wybitna dama jest.
A największym, męskim szowinistą jest Tusk, który wykorzystał atuty urody, bo chciał, by było ładnie.
I było, i jest ślicznie nadal.
Tylko kompetencji brak.
Ale przecież szowinista nie o kompetencje dba.

.... - a miało być tak pięknie
miało nie wiać w oczy nam
i ociekać szczęściem
miało być "sto lat! sto lat!".....

Gdzie te damy, gdzie te huzary?
Gdzie?

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,12740167,Wielkopolski_Kongres_Kob...
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,12740628,_Seksizm____zaden_minister_n...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Mało poprawne polityznie, ale zawsze to Szekspir!:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#301745

Szekspir to SZEKSPIR

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301749

Seiko.Jeszcze jeden postulat Kongresu Kobiet-chcemy sikać na stojąco.A co.Jak równouprawnienie ,to i jednakowe z facetami sikanie.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Seiko

#301938

Jakie damy? Toz nie feministki, takie babo-chlopy co to chca byc lepszymi chlopami od samych chlopow. Co osiagnely? Miedzy innymi to, ze kobiety tez beda pracowac do 75 roku zycia w ramach ich tzw rownouprawnienia. A sikac na stojacy to one juz dawno potrafia

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#301944