Wiadomości

Obrazek użytkownika Rebeliantka

Amy Coney Barrett została zaprzysiężona na sędzię Sądu Najwyższego w USA. Nominowaną przez prezydenta Donalda Trumpa kandydatkę zatwierdził wcześniej Senat Stanów Zjednoczonych.

(...)

Nowa sędzia SN podziękowała Donaldowi Trumpowi oraz przywódcom obu partii w Senacie. Zapowiedziała, że w swojej pracy będzie niezależna od politycznych nacisków i nie będzie kierowała się własnymi preferencjami.

– Przysięga, którą uroczyście złożyłam dzisiejszego wieczoru, oznacza w istocie, że będę wykonywała swoją pracę bez strachu i łaski, i że będę to robić niezależnie zarówno od...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rebeliantka

Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” utworzy nową organizację o nazwie „Straż Narodowa”. Jej celem będzie m.in. obrona kościołów.

Zgodnie z zapowiedzią Roberta Bąkiewicza, prezesa stowarzyszenia, trzon nowej organizacji prawdopodobnie będzie stanowić „Straż Marszu Niepodległości”. Należy do niej obecnie kilkaset osób.

Robert Bąkiewicz podkreślał na konferencji prasowej przed warszawską bazyliką św. Krzyża, że „jesteśmy w trakcie neobolszewickiej rewolucji” i konieczna jest reakcja.

– Nie chcemy, aby środowiska antycywilizacyjne atakowały nas, Polaków i katolików,...

1
Średnio: 1 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Maciej Krogulski

Biden używa angielskiego,

w odmianie znanej z terenów

ekspansji koncernów IV Rzeszy

 

PRZEŚLIJ DALEJ, KOMU ZDOŁASZ

 

5
Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika wilre

(  )
- Z szacunków Okręgu Mazowieckiego Polskiego Związku Wędkarskiego wynika, że populacja kormorana na chwilę obecną wynosi około 12-14  tysięcy sztuk. W 2006 roku w wyniku badań przeprowadzonych przez naukowców z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie liczbę ptaków określono na około 6 tys. sztuk, konsumpcję u kormorana oceniono wtedy na około 400 ton  ryb. Zatem przez proporcję można przyjąć, że populacja na wspominanym poziomie w roku 2017, wykazuje zapotrzebowanie na ryby na poziomie niemal 1000 ton - wyjaśnia Tomasz Pokropski, kierownik Nadzoru Wodnego we Włocławku...

5
Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Rebeliantka

W przegłosowanej przez Sejm ustawie o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem Covid-19 znalazł się niepokojący zapis, który może oznaczać de facto wprowadzenie przymusu szczepień na koronawirusa.

5
Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Husky

znany przede wszystkim z roli Arnolda Boczka w "Świecie według Kiepskich", miał 59 lat...

Odtwórca roli Boczka z Kiepskich nie żyje. . Niewydolność oddechowa, zapalenie płuc...

 

5
Średnio: 5 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Rebeliantka

Z nieoficjalnych medialnych informacji wynika, że prokuratura zabezpieczyła dotąd znaczną kwotę rzędu nawet kilkudziesięciu milionów złotych na mieniu Leszka Cz.

---------------------------

Nareszcie!

1
Średnio: 1 (1 głos)
Obrazek użytkownika wilre

Miała być walka z pandemią w obronie ludzi.

A jest walka z ludźmi w obronie pandemii.

http://dakowski.pl/

3.95
Średnio: 4 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Rebeliantka

My tą ustawą wpisujemy się w cywilizacyjną wojnę, która toczy się w Europie. To jest wojna z cywilizacją europejską, chrześcijaństwem. To realizacja założeń szkoły frankfurckiej. Mówiąc wprost, to jest neomarksizm, który po trosze jest sączony przy okazji różnych ustaw, także tej. […] Chciałbym w Prawie i Sprawiedliwości zostać, ale to nie ode mnie taka decyzja będzie zależała. Jeżeli Prawo i Sprawiedliwość wycofa się z tych absurdalnie złych zapisów, ja w tej partii mogę pozostać i pracować na rzecz odzyskania zaufania rolników do Prawa i Sprawiedliwości, które tak trudno było wypracować...

2.95
Średnio: 3 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Rebeliantka

J. K. Ardanowski: Piątka dla zwierząt to wciąż szkodliwa ustawa; poprawki o odszkodowaniach dla rolników za ubój rytualny to „zasłona dymna”

Pełen tekst oświadczenia

Szanowni Państwo, zapewne zauważyliście, że staram się trzymać nerwy na wodzy i nie komentuję w mediach społecznościowych różnych zaczepek, wyzwisk i obrażania nas, rolników. Atak na rolników, ponoć zmanipulowanych przez „futerkowców”, jest z różnych stron. Oprócz nic nie rozumiejących z negatywnego wpływu „Piątki dla zwierząt” na całe polskie rolnictwo, otumanionych przekazami medialnymi,...

1.95
Średnio: 2 (głosów:4)

Strony