Było kłamstwo o marszu 60 tys. nazistów. Teraz idzie w świat kłamstwo, że polska policja pobiła Żyda
Nazwa serwisu:
niewygodne.info.pl
Cytat:
Swego czasu furorę na świecie zrobiło kłamstwo, jakoby 11 listopada w Warszawie
odbył się marsz 60 tys. nazistów.
Ten fake-news wyprodukowany przez byłego doradcę Hilary Clinton,
był powielany setki tysięcy razy
- głównie w USA i Izraelu i był początkiem akcji dyfamacyjnej,
w wyniku której Polska wycofała się z tzw. dużej ustawy reprywatyzacyjnej.
To jednak nie koniec - obecnie za oceanem promowany jest "news" o tym,
że krakowska policja pobiła amerykańskiego Żyda.
To ordynarne kłamstwo, bowiem rzeczywistość okazała się być zupełnie odmienna.
- Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz
- 1142 odsłony
Komentarze
A teraz kolportuje się kolejne kłamstwo
5 Sierpnia, 2018 - 14:45
jakiś Żyd doniósł na Marsz Powstania Warszawskiego do prokuratury propagując mowę nienawiści i pomówienia wobec 20 tysięcy polskich patriotów, w tym narodowców, których zgromadził ten Marsz w dniu 1 sierpnia!
Natomiast polskie władze, w tym miejskie Warszawy oraz minister mswia przygotował 40 suk policyjnych, ok. 150 policjantów, którzy u wejścia na Nowy Świat czekali na maszerujących w pokoju, braterstwie i podniosłym nastroju, a władze bez podania jakichkolwiek powodów rozwiązali marsz zabraniając polskim obywatelom - 20 tysiącom polskich patriotów świętowania 74 rocznicy wielkiego czynu heroicznego jakim było Powstanie Warszawskie.
Jak widać polscy obywatele, płatnicy podatków, ci którzy opłacają pensje rządu, prezydenta, policji, prokuratury, fundują 500+ i oczywiście finansują tych Żydów (Polin, a także potajemnie płacone do Izraela renty dla Żydów, w tym starych morderców stalinowskich), więc polscy obywatele nie mają praw, bo ma je żydostwo - tak działa polski rząd, prezydent, polska policja, polska prokuratora i polskie sądy!!!
Mamy okupację żydowską - Polacy mają jedynie prawo do ciężkiej pracy i płacenia na ww. struktury prożydowskie i antypolskie, jak również na najeźdźców!!!
Serce słowianki nie zna łez ...
A właściwie dlaczego my, Polacy, nie nagłaśniamy faktu
5 Sierpnia, 2018 - 15:58
że pijany Żyd rozrabiał w krakowskiej synagodze, gdzie - na wezwanie pracownicy tej synagogi - musiała interweniować Policja?
I powtarzać, wszędzie gdzie możliwe, tego newsa o pijanym Żydzie, z imienia i nazwiska oraz wyszczególniając rodzinne koneksje:
»Yaakov Gluck (syn brooklynskiego rabina Edgara Glucka, posługującego się tytułem "głównego rabina Galicji")« (]]>http://niewygodne.info.pl/artykul9/04495-Kolejne-antypolskie-klamstwo.htm]]>)
Pozdrawiam,
_________________________________________________________
Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie
katarzyna.tarnawska
Masz rację Katarzyno.
5 Sierpnia, 2018 - 17:17
Od lat zastanawiam się, dlaczego nie rozpowszechnia się dokumentalnych filmów i archiwalnych zdjęć z czasów drugiej wojny światowej, pokazujących ich udział w unicestwianiu swoich rodaków. Dlaczego nie pokazuje się ich udziału w rewolucji rosyjskiej, udziale w wydawaniu Polaków naszym okupantom, torturowaniu i mordowaniu Polaków w UB-kich katowniach PRL-u.
Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain
Ja także nie mogę, w absolutny sposób,
5 Sierpnia, 2018 - 17:32
zrozumieć tego rodzaju polityki! Co ma tak duże znaczenie ograniczające nasze prawo do informowania opinii światowej o niewątpliwych, dobrze udokumentowanych faktach. Kto jest "kuglarzem" manipulującym "kukiełkami"?
Serdeczności,
_________________________________________________________
Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie
katarzyna.tarnawska
Zgadzam się z wami, że mamy w rządzie śpiących
5 Sierpnia, 2018 - 17:42
Czy należą do tych Warszawę dzielących?
Miasto na swoich i wrogów wyszukanych
Bo tylko durnie o sumieniu sprzedanym
Potrafią działać na swego Kraju szkodę
Lecz w tym widzą swoją prostacką urodę
Pozdrawiam
"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"
"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"
Myślę że czekają nas większe problemy.
5 Sierpnia, 2018 - 18:12
Przypomniał mi się Profesor Wolniewicz, był agnostykiem więc nie piszę św. Pamięci, nie wiem czy wypada, będę wdzięczny za pouczenie. Napisałem na ten temat przed chwilą kilka zdań w blogu.
Pamiętam jak machał on ręka gdy próbowano podnosić w dyskusji kwestie żydowską. Bardziej niż Żydów obawiam się że pewnego dnia obudzimy się między kalifatem Berlińskim a Moskiewskim. W spekulacjach nad możliwym następcą Putina co raz częściej pada nazwisko Kadyrowa.
Pozdrawiam.
Ad Katarzyna et consortes.
5 Sierpnia, 2018 - 19:27
Co do tego podchmielonego Żyda, wszyscy kiedyś byliśmy młodzi. Po tym incydencie przyszło mi do głowy, że ochroniarze ich wycieczek bardziej są dodawani aby chronić uczestników przed sobą niż przed nami. Między podchmielonymi młodzieńcami łatwo może dojść do awantur. Młodzież w obcym kraju zwykle potrzebuje opieki. W lepszych czasach nasi rodzice wysyłając swoje dzieci na zagraniczne wojaże nie mając sami czasu też dodawali im opiekunów, aby chronili ich pociechy przed wpadnięciem w kłopoty.
W obecnych czasach wszędzie pełno terrorystów. W czasie marszu do obozu ich ochroniarze rzucają się w oczy. W Krakowskich czy Berlińskich lokalach trudniej ich wypatrzeć, zachowują się bardziej dyskretnie, ale na pewno też tam są. W przypadku tego młodzieńca co podchmielił sobie historia może się skończyć nawet na skrojeniu przez ojca tyłka pasem. W każdym razie zachowanie syna na pewno go nie ucieszy.
Jako ciekawostkę podam, że gdzieś bodajże u Waldorfa znalazłem wiadomość że po zakończeniu nauki wszyscy absolwenci pod opieką wychowawcy udawali się do miejscowego burdelu. I to nie było jakieś kresowe miasteczko lecz nasz stateczny Poznań. W przypadku Waldorfa ta wizyta raczej zaszkodziła. Ale to już inna historia.
Pozdrawiam.