Treści z tagiem: zadośćuczynienie

Obrazek użytkownika miarka
Idee

  Chodzi o wypowiedź http://niepoprawni.pl/comment/1463633 - comment-1463633 blogera jazgdyni do Autora wpisu http://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/znaczenie-prawdy-historycznej-i-bestialstwo-oun-upa-na-polakach, który wydaje sie charakterystyczny dla punktu widzenia sporej, niewątpliwie mniejszościowej, ale głośnej grupy Polaków.

...

3.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:19)
Obrazek użytkownika insurekcjapl
Kraj

Dziennikarze wspierają red. Zygmunta Korusa. Anna Dąbrowska po wizycie w Sądzie Okręgowym w Krakowie tak pisze:...Wczoraj w piątek (04.04.14) odbyła się kolejna rozprawa wznowionego procesu (sygn. III Ko 360/13) o zadośćuczynienie, jaki w związku z represjami komunistycznymi wytoczył red....

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Witam 

Bardzo krótko... jako tylko przyczynek do refleksji i może dyskusji... 

Tak się zastanawiam nad 7 letnim wyrokiem Julii Tymoszenki. Dostała go za niekorzystne dla Ukrainy podpisanie umowy gazowej z Rosją, czyli działanie na szkodę własnej ojczyzny. 

(więcej analitycznie o umowie: TU) 

Pomijając fakt słuszności...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Bacz
Blog

Za krzywdy moralne należy się satysfakcja moralna, a nie materialna.

Wszelkie odszkodowania i zadośćuczynienia za krzywdy moralne powinny być wpłacane na cel charytatywny wskazany przez sędziego, który wybierając cel mógł by, ale by nie musiał, uwzględnić wniosek pokrzywdzonego złożony w tym względzie.

Chodzi o to aby ludzie nie...

0
Brak głosów