Treści z tagiem: Władimir Bukowski

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
KrajPowołanie Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych i Faszystowskich. Od lewej: Adam Słomka, Kornel Morawiecki, Andrzej Melak. Fot,. Wolny Czyn12 grudnia 2015 r. środowiska niepodległościowe pod przewodem Kornela Morawieckiego, legendarnego przywódcy Solidarności Walczącej i Marszałka Sejmu RP...

3.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Tomasz A.S.
Świat

W lipcu 1991 r. oficjalnie rozwiązano Układ Warszawski.

Od czasu gdy w marcu 1992 - Podczas wizyty w Polsce, Sekretarz Generalny NATO Manfred Wörner oświadczył, że "drzwi do NATO są otwarte" upłynęło równe siedem lat.
W tym czasie odbyły się cztery rundy rozmów akcesyjnych, potem Polska musiała akceptować wysokość składki do...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Kraj

Rosyjski opozycjonista Władimir Bukowski analizuje w wywiadzie zatytułowanym "Któregoś dnia obudzicie się bez Polski" (bibula.com) sytuację naszego kraju po katastrofie smoleńskiej:
"Lech Kaczyński prowadził politykę sensowną i skuteczną - ocenia rozmówca. - Pierwszy raz po wojnie Polska mówiła własnym głosem. Był słyszalny, ale też...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zygmuntbialas
Kraj

"Któregoś dnia obudzicie się bez Polski" to tytuł wywiadu, zamieszczonego w bibula.com, z rosyjskim opozycjonistą Władimirem Bukowskim. Rozmówca wyraził swe zdziwienie postawą rządu polskiego, który nie podjął żadnych działań w sprawie katastrofy, która wzbudziła wiele wątpliwości.
"Nie podejrzewam, by rozbicie samolotu było zamierzone....

0
Brak głosów