Treści z tagiem: spiskowa teoria dziejów

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Do wałów, i to często przekraczających wyobraźnię nawet nieprzeciętnego złodzieja, przywykliśmy na razie jedynie w piłce nożnej.

Wczorajszy trumf Stocha, noworoczny, połączony z ustanowieniem nowego rekordu skoczni, Kubackiego w oczach zwolenników spiskowej teorii dziejów jawnie już świadczą o niecnym knuciu...

4.15
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:15)
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Od kilku dni pojawia się znów coraz więcej pogłosek o planowanym wyjściu z Platformy frakcji Gowina i planach utworzenia przez niego nowego ugrupowania. Ugrupowanie to miałoby być silne i wchłonąć zarówno dużą część PO, jak rozbitków z PJN i Solidarnej Polski.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Idee

Nie psioczmy na spiski - róbmy własne!

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Wygląda na to, że stare przedstawienie odgrywane jest po raz kolejny, jednak na scenie widzimy nowe pokolenie aktorów. W grudniu 2006 i w lipcu rok później, niektórzy (ok, za wielu ich nie było) zastanawiali się, czy Lepper spotkał się z Tuskiem i czy coś z tego wyniknie. W okolicach obu spotkań miały miejsce kryzysy koalicyjne, przy czym drugie odbyło się już po drugiej i ostatniej dymisji Leppera.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mufti Turbanator
Historia

Zwykle notka o książce dotyczy pozycji wartościowej i zachęca do jej przeczytania, albo (ach, ci złośliwi blogerzy!) ostrzega przed książką bezwartościową.
Tym razem będzie jeszcze inaczej.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Blog

...to świństwo jest, panie i panowie z Wirtualnej Polski!

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Z billboardu przy ul. Marsa w Warszawie kierowcy mogą się dowiedzieć, że ktoś olewa Tuska.
Ten ktoś to jakiś podpisany Vincent.

Sytuacją tą porażony jest Dziennik i przebija już nawet tych z Gazowni.
Tak jak cyngle z Gazowni w każdym przeciwniku widzą antysemitę i homofoba, tak Dziennik w każdym napisie na płocie widzi...

0
Brak głosów