Treści z tagiem: prawo jazdy

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Czy Arkadiusz Szymański, znany opolski polityk przez lata związany z PiS, objęty jest specjalnym immunitetem? W 2019 roku media obiegły informacje, że ten opolski polityk Prawa i Sprawiedliwości porusza się samochodem bez ważnego prawa jazdy.

W marcu 2019 roku ówczesny doradca wojewody opolskiego i były faworyt na stanowisko wojewody –...

2.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:18)
Obrazek użytkownika Satyr
Kraj

Jest to odpowiedź do tekstu autorstwa Smoka Eustachego pt. „Karta rowerowa”. Ponieważ moja odpowiedź objętościowo przekroczyła dwa akapity, uznałem za stosowne zamieszczenie jej jako odrębny tekst na moim blogu. Nie będę czepiał się drobiazgów, ale będę się czepiał świadomie przez Smoka Eustachego popełnionych nietaktów, którymi pogwałcił reguły naszej cywilizowanej społeczności.

4.05
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:11)
Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Po wejściu w życie nowego prawa jazdy, wszystkie ważne dla obywatela dokumenty: dowód, paszport, prawo jazdy będą tymczasowe, na 10 lub 15 lat.

  Dlaczego?

  Zaczęło się to już na początku lat 90-tych gdy obywatele mogli się już ubiegać o swoje własne paszporty i trzymać je w domu. Nikogo nie zdziwił fakt, że były ważne tylko...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika danielik
Kraj

Pytam dlatego, że kilka lat temu pewien człowiek przytomnie zauważył, że „tylko facet bez prawa jazdy może wydawać pieniądze na fotoradary, a nie na drogi”.

Ostatnio dowiadujemy się, że rozpoczęto instalację kolejnych 300 takich urządzeń. Natomiast w budżecie zaplanowano, że Inspekcja Transportu Drogowego zarządzająca fotoradarami ma...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

"Jakby cierpienie uczyło, to Polska byłaby jednym z najmędrszych krajów świata."

Maria Dąbrowska

    

 

     Czasami łapię się na tym, że patrząc na świat przez pryzmat polityki i wydarzeń politycznych nie dostrzegam szczegółów. Spoglądając na obraz z dalszej odległości nie widzę detali. A przecież Bóg...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Nareszcie w Polsce zapanował spokój, mamy wspaniałego i słusznego wodza narodu Donalda, który zabija nas swoja miłoścoią.
Polska rośnie w siłę a ludziom żyje się wspaniale tak, że cała Unia Europejska to normalnie wysiada i mały Pikuś jest, a nawet taki Obama nam czpukuje a niebawem Donkowi będzie buty glancował.

Normalnie rewelka...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Piana
Idee

Wyjazdy to część mojego życia i już. Lubię to, a to musi być we krwi, czyli albo się to ma albo nie. Ja mam. Dziś właśnie po raz kolejny przejechałem obszar dużą część Kraju nadwiślańskiego. Wszystko byłoby gitara, gdyby nie to, że jestem chory. Chory jak nie powiem co i już. W takim stanie jednak wsiadłem za kierownicę. Musiałem.

Po...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika wiki3
Kraj

(fot. dziennik) 

Jak to się kiedyś chodziło na kurs jazdy motocyklem, samochodem i jak się zdawało?

Cofnę się o pięćdziesiąt kilka lat, wtedy to w 1956 roku miałem przyjemność zaliczyć taki kurs na motocykl i zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem. Napisałem przyjemność?

Oczywiście, bo to była...

0
Brak głosów