Treści z tagiem: Pałasiński

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Prof. Marcin Król, to ten usłużny pałkarz PO i D> Tuska, który domagał się nie tylko zniszczenia PiS poprzez przejściowy zakaz jej działalności.
Tenże pan, pożal się Panie Boże podobno nawet jakiś profesor idei czy czegoś tam!? domagał się tez wręcz poza konstytucyjnych metod zniszczenia głównej i tak naprawdę jedynej partii...

4.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:8)
Obrazek użytkownika RP
Kultura

Nie brakuje dziennikarzy, o których nie warto wspominać. Są programy telewizyjne, których nie warto oglądać. Są stacje telewizyjne, które należałoby zagłodzić na śmierć (nie oglądając ich zupełnie…).

No ale do rzeczy... Jacek Pałasiński w swoim programie TVN24 „Świat według Jacka” (2 IX 2012 r.) po raz kolejny dał upust swoim fobiom,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Jacek Pałasiński na śmierci papieża Jana Pawła II wylansował się na eksperta od spraw międzynarodowych, aspirującego do miana autorytetu moralnego. Dziś, dzięki kolejnej śmierci, tym razem - Marka Rosiaka, ma szanse swoje plany zrealizować. Ostatnim tekstem dla "Rzeczpospolitej" zdystansował chyba całą konkurencję.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog
 

Poza ponurymi rzemieślnikami sztuki kabaretowej (Szymon Majewski, Kazimiera Szczuka, Kuba Wojewódzki), telewizja TVN zatrudnia też prawdziwego artystę.

Jacek Pałasiński już od dłuższego czasu zamieszcza  porażająco błyskotliwe przemyślenia na swoim blogu.

Idol ludzi kulturalnych i inteligentnych, dziennikarz TVN24 Jacek...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Komentarze, które pojawiły się na blogu Jacka Pałasińskiego są, nie ma się co czarować, skandaliczne. Autorów można by spokojnie ustalić, a być może nawet ukarać, jestem jednak całkowicie spokojny, że nic takiego się nie stanie.
0
Brak głosów