Treści z tagiem: Obietnice Tuska

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Tusk, panisko, naobiecywał, jak to on ma w zwyczaju. Ulgi dla rodzin z dziećmi (odbije sobie na VAT na ubranka dziecięce). Podwyżki procentowo-kwotowe dla emerytów. Ktoś rozsądny zauważył, że co prawda dzięki temu najniżej uposażeni emeryci dostaną po 36 zł (zapewne brutto), to UB-cy na resortowych emeryturach dostaną podwyżkę znacznie wyższą,...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Enik Nochal
Kraj

Tydzień temu odbyła się konferencja programowa Instytutu Myśli Państwowej. Celem tej organizacji ma być promowanie nowych idei dla Polski, w aspekcie zmian światowych.

Sygnatariuszami IMP są m.in.: Roman Giertych - prezes IMP, europoseł Michał Kamiński – przewodniczący rady IMP, poseł PO Jacek Żalek, prof. Leszek...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

…a właściwie w iluzję jego niepłacenia: 2,5 miliona osób zostało objętych procedurą windykacyjną za zaległości w uiszczaniu abonamentu RTV.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika elig
Gospodarka

zbierają się coraz gęściej. Dwa dni temu /9.03/ bloger Giz 3miasto zamieścił w Salonie24 notkę "Polskie drogi - the never ending story" /TUTAJ/. Omówił w niej artykuł z Forbes "Polska drogo ustawiona" /TUTAJ/. Przypomniał też, że:

  "Dopiero w tym roku, na początku lutego, tuż przed szczytem unijnym w Brukseli, media w Europie...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Adr_Nitka
Kraj

Niedługo wejdziemy w okres gorącej kampanii, już pojawiły się pierwsze spoty w TV. Niestety, filmiki PiS-u, nie przypadły mi za bardzo do gustu. Owszem, są sensowne i w miłej atmosferze, ale dla mnie są trochę mało wyraziste.
Być może taka jest strategia partii, by na początek ocieplić trochę wizerunek, a dopiero później ruszyć z grubej...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

 

Szeroka jest lista świeckich tradycji obchodzenia Nowego Roku w Polsce. Oprócz tradycyjnego picia, zakąszania i balowania – znanego u nas jako „spędzanie Sylwestra” – doszły np. ognie sztuczne, które teraz każdy może sobie zafundować, doprowadzając przy okazji Nowego Roku do spalenia swojego domu. Staje się to coraz bardziej powszechne...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

To PRL-owskie hasło z plakatu świadczy o tym, że troska o dziatwę szkolną nie została wymyślona dopiero dziś przez naszego premiera Tuska. Myślę jednak, że co do nośności haseł nasz premier niewątpliwie przejdzie również do historii.

Sądzę, że po wczorajszej zapowiedzi programu „Radosna szkoła” polegającym na budowie, najpierw setek, a...

0
Brak głosów