Treści z tagiem: kraj polityka Wałęsa Bolek nocna zmiana zdrada

Obrazek użytkownika trybeus
Kraj

 

Tak...te wampiry mogły to zrobić tylko nocą , kiedy Naród spał...rano wampiry poszły spokojnie spać, a Naród obudził się wyssany do szpiku kości...obalono rząd, który miał szansę wykidać gnój z tej polskiej stajni Augiasza...ten rząd Olszewskiego, bo o nim mowa zabrał się fachowo, wpierw za "wojskówkę", czyli trzon (głąb),...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)
Obrazek użytkownika ciociababcia
Kraj

Wataha 2012 - to Jaruzelski popierał Wałęsę

foto. plakat zlotu Wataha

 

 

Na trwającym II zjeździe młodzieży patriotycznej w trakcie dyskusji o sytuacji w Polsce po '89 roku Krzysztof Wyszkowski stwierdził, że to m.in. Wojciech Jaruzelski...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Michaello
Idee

Postanowiłem stworzyć kanał, na którym 24/7 bedą publikowane wszelkie dokumenty związane z pojęciem szeroko rozumianej "polskiej prawdy". Kolekcja jest na bieżąco rozwijana, oczekuje na propozycje rozszerzania filmoteki.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Tak się Bolek cieszył, że IPN będzie miał nowego szefa, który naprawi błędy niebu obrzydłe ś. p. Janusza Kurtyki, który miał czelność nie spalić pozostałych dokumentów TW Bolek, to znaczy wiele roboty by nie miał, bo większość Boluś zniszczył osobiście, tylko strzępki w niebo sterczały.

Dzięki temu Boluś mógł z podniesionym czołem...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Historia

Warto wracać do tamtych wydarzen 1992 roku.Te wydarzenia zaważyły na przyszch losach transformacji ustrojowwej w Polsce .
Wydarzenia te wpłynęły fatalnie na sytuacje polityczną i ekonomiczna w kraju,a tym samym zadecydowały o poziomie i jakosci życia nas zwyczajnych ludzi.
szkoda tylko,że Wałęsa doznał zaniku pamięci.

0
Brak głosów