Treści z tagiem: Kobylański

Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Wałęsa ma zeznawać jako świadek w sprawie karnej z oskarżenia Kobylańskiego, załużonego działacza polonijnego w Ameryce Łacińskiej, przeciw kilkunastu dyplomatom i ludziom mediów. Kobylański chce się poprzez ten proces oczyścić ze zniesławiających go zarzutów o rzekomy antysemityzm.

Wałęsa stanął po stronie jednego z oskarżonych,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Mieszczuch7
Blog

Niestety materiały i dokumentacja z tego okresu mówią, że normą zachowania, która aktualizowała ze strony polskiej ludności w zetknięciu się z Żydami, było traktowanie ich jako zwierzyny łownej.

Jan Tomasz Gross, w "Kropce nad i" z 15 marca 2011 r.

Przecieram oczy ze zdziwienia: Lisowi znowu udało się jakoś wylansować swoją...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

Jak wszyscy wiemy Władysław Bartoszewski to w III RP postać niezwykle popularna, której na sucho uchodzi to, za co innych można by śmiało krytykować. Choć sam często świadomie i z premedytacją nie powstrzymuje języka, poniża innych i miota na lewo i prawo „bydłem” czy „dyplomatołkami”, to każdy jego krytyk musi się liczyć z natychmiastowym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

Kiedy Adam Michnik wytacza procesy sądowe swoim krytykom jest to oczywiście „słuszna obrona swoich praw”, „obrona swego dobrego imienia”, „walka z bezczelnym kłamstwem”.
Zdarza się jednak, że i Gazeta Wyborcza z redaktorem naczelnym Adamem Michnikiem rzuca oszczerstwa, kłamie, niszczy czyjeś dobre imię i zniesławia.
Tak było w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

Skrzyknięci przez Adama Michnika etatowi sygnatariusze wszelakich listów otwartych podpisali się karnie pod kolejnym z nich zatytułowanym tym razem „Przeciwko kłamstwu. List otwarty”.

0
Brak głosów