Treści z tagiem: Gudzowaty

Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee

.

No i wyszło szydło z worka (przepraszam Pani Beato, ale to nie ma nic z Panią wspólnego).

Okazało się, że Tusk to zwykły kierownik. Tak, jak Graś jest pospolitym cieciem. W nowoczesnych czasach małpowania świata, to już byle pętak, którego awansowano, to manager, a nie jakiś tam kierownik.

Ciekawe, kto panu nadał...

4.7
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:14)
Obrazek użytkownika spas
Kraj

W czasie okołowyborczym, opublikowano ankietę któregoś ośrodka badania opinii publicznej, dotyczącą zdania obywateli na temat: kto był najlepszym prezydentem Polski po 1989r. Okazało się, że 52% wskazało na Aleksandra Kwaśniewskiego. No cóż, bawiąc się w relatywizmy można się zgodzić z tą większością.
Zatem, w czym A.Kwaśniewski by...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika J.Sawantka
Kraj

Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski został dobrze przeszkolony przez swojego rosyjskiego odpowiednika (zwierzchnika?) Siergieja Ławrowa, czyje interesy ma reprezentować m.in. w kwestii tzw. katastrofy smoleńskiej. Jako posłuszny wykonawca rozkazów Moskwy i pilny uczeń Tatiany Anodiny obarczył dziś po raz kolejny winą polską...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

skopiowane z Onet bisnes
http://biznes.onet.pl/ja-premi...

Kolejna wpadka rządu, ABW podsłuchuje, jak chce i kogo chce.

Krzyk zrobił się duży.. Jakby nikt o tym nie wiedział, a wiedzieli wszyscy, i politycy i dziennikarze i ci, co byli podsłuchiwani, a także ci stojący w kolejce do podsłuchiwania.

Niektórych to nawet...

0
Brak głosów