Treści z tagiem: Graczyk

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Rozległy się powszechne biadania, gdy okazało się, że dwie najlepsze polskie uczelnie ledwie się mieszczą w pierwszej pięćsetce na świecie. Mnie to nie dziwi, bo po codziennie demonstrowanym poziomie polskich intelektualistów widać, gdze się znajdujemy pod względem intelektualnym. Honoru naszej elity intelektualnej usiłują bronić, w sferze...

4.15
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:14)
Obrazek użytkownika tutejszy
Kraj

Lewicowe towarzystwo straciło chłopca do bicia. Zawsze, gdy trzeba było upokorzyć Kościół, albo wartości chrześcijańskie media sięgały po sprawdzonych duchownych: biskupa Życińskiego (RIP), biskupa Pieronka lub ks. Bonieckiego.

Jednym z ostatnich publicznych spotkań ks. Bonieckiego przed pójściem na emeryturę była promocja książki...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seaman
Kraj

Gazeta Wyborcza rytualnie piętnuje Rafała Ziemkiewicza, tym razem za bluźnierstwa na temat środowiska Znaku i Tygodnika Powszechnego. Publicysta Rzepy śmiał bowiem wyrazić dobrą opinię o książce Romana Graczyka, a na dodatek wysnuć z niej wniosek, że zarówno PAX, jak i Znak, próbowały kolaborować z bolszewią. A robiły to w nadziei, że ją z...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Bartosz Wasilewski
Kraj

Jak długo jeszcze trwać będzie ta żenująca telenowela? Wielki powrót kapitana Służby Bezpieczeństwa Edwarda Graczyka znów rozpętał awanturę.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika tosz
Kraj

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że jeżeli to UOP w Gdańsku wystawił "akt zgonu" Edwarda Graczyka na potrzeby procesu lustracyjnego Lecha Wałęsy, to niewykluczone że mogło się to odbywać za wiedzą płk Adama Hodysza, ówczesnego szefa tej placówki. "

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Lech Wałęsa i jego chór rozpaczliwych obrońców przeliczył się po raz kolejny.

0
Brak głosów