Treści z tagiem: Fedorowicz

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Muszę przyznać że zdumiewają mnie oceny i reakcje po debacie. Wydaje mi się że część osób oglądała jakąś inną debatę. Wszyscy spece od marketingu politycznego, wizerunku mówili przed debatą-by wygrać debatę nie można pouczać, być napastliwym, trzeba mówić spokojnym językiem, nie można dać się zdenerwować..

Wszystkie te błędy popełnił...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)
Obrazek użytkownika AdamDee
Historia

Wreszcie matematycznie do udowodnienia - PO gorsze od SLD. O co chodzi ? Ano chodzi o "głosowanie nad przyjęciem w całości projektu ustawy o ustanowieniu Narodowego Dnia Pamięci ˝Żołnierzy Wyklętych˝, w brzmieniu proponowanym przez Komisję Kultury i Środków Przekazu".

Głosowanie numer 18 odbyło się 03-02-2011...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Straciłem kontrakt z polskimi sprawami na chwilę będąc w najdłuższej podróży nowoczesnej Europy, po dwóch dobach i trzech pobytach w hotelach po drodze dotarłem wreszcie na miejsce. Okazuje się, ze Internet nie działa, muszę pojechać do miasta i skorzystać z internetowych kafejek, dopóki nie naprawią modemu. Tutaj jest taki system, ze...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Właśnie przeczytałem rzadkie w swej szczerości wyznanie wiary antypisa. Wszystko jest wyłożone tak, ze lepiej nie trzeba. Jacek Fedorowicz, dawny współtwórca znakomitego magazynu „60 minut na godzinę ( razem z Wolskim) dziś dorabia, jako partyjny biuletyniarz w POwskim biuletynie „Pogłos” – streszczenie ostatnich 200 felietonów- Kaczory sa...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Jacek Fedorowicz, kolega kierownik ma umysł sformatowany przez "GW" i potrafi psioczyć tylko na PiS.
To typowy sługus i wazeliniarz rządzącej PO, przelewający swoje przemyślenia i obsesje na łamy GW.
U kolegi kierownika "wzeliny" da się zauważyć wyrażnie postępującą demencję starczą i związane a tym stanem obsesje i lęki.

...

0
Brak głosów