Treści z tagiem: doradca

Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
Idee

Jesteśmy pod wrażeniem przemówienia Prezydenta Trumpa pod pomnikiem Powstania Warszawskiego. Warto było tam być, aby poczuć się dumnym Polakiem, wśród tłumów gorąco reagujących na słowa prezydenta USA wypowiadane ‚ z głowy’, choć przygotowane rzecz jasna wcześniej. Wykazał się znajomością historii Polski i nie miał wpadek, które się nie...

4.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:7)
Obrazek użytkownika mustrum
Kraj

Ta sodówa tak wali do głowy, że aż człowiek cały nadęty się czuje. I słusznie: nasz kochany przywódca Kim-Bul-Bron potrzebuje doradców z najwyższego bąbelka.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika mustrum
Humor i satyra

Ten wielce zasłużony dla najsłuszniejszej ze słusznych spraw pan doradza naszemu umiuowanemu prezydentu Kim-Bul-Bronu (tm AdamDee) jak wyciszać nastroje społeczne.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika mustrum
Kraj

Mały rebus dla Państwa. Podpowiedź: aforyzm.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

W "Kontrwywiadzie RMF FM" doradca prezydenta Roman Kuźniar powiedział przed wyjazdem gajowego do USA: podczas wizyty będziemy Amerykanów obśmiewać i trochę z nich szydzić jeżeli chodzi o anachroniczny reżim wizowy.

- Myślę, że to może być skuteczniejsza broń niż wcześniejsze umizgi i nie do końca pełne godności zabiegi o to, żeby ten...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Nerwowy
Świat

Sobotni poranek, przecieramy oczy, odpalamy internet i naszym oczom ukazuje się co "wybitny" ekspert, doradca ds. międzynarodowych ministra obrony narodowej oraz jaśnie nam panującego prezydenta Bronisława Komorowskiego, prof. Roman Kuźniar ma do powiedzenia na temat sytuacji w Libii.

"A jakie stanowisko na tym szczycie zajmie polski...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Nie ma już żadnych wątpliwości.
Strzykać jadem regularnie na wizji tvn24 w stronę Kaczyńskiego!
Spluwać na Napieralskiego!
Lizać tyłek gajowemu!
Włazić bez wazeliny do otworu wylotowego gajowgo herbu "Czereśnia"!
Wycierać sobie regularnie swoją czerwoną gębę ś.p.Blidą!
Beszczecić pamięć ś.p.Prezydenta LK!...

0
Brak głosów