Treści z tagiem: cenzura polityczna

Obrazek użytkownika zbzukowski
Blog

Jednym z najbardziej podstawowych przejawow rezimu,jest chec wyciszenia wszelkiej krytyki,jaka pojawia sie pod adresem sprawujacych wladze.
Bolszewia XX wieku stosowala tzw. "metody eliminacji fizycznej",choc obecna neobolszewia rowniez je stosuje,to korzysta z "uslug seryjnego samobojcy"...
Obama wzorem wielkich POprzednikow okresu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika amelia007
Kraj

To moja ostatnia notka na S24. Postanowiłam ją wkleić poniekąd zamiast odpowiedzi tym, co rzucają kamieniami w banitów, a także informacyjnie, bo nie każdy być może z obecnych tutaj wie za co mi zamknięto konto. Dokonałam tylko kilka drobnych poprawek typu "literówki".

Zamiast pożegnania albo o tym jak staliśmy się bydłem

Nie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kataryna
Kraj

Jan Winiecki do Joanny Lichockiej: Nie wykluczałbym, że wcześniej jeszcze, nim PiS przegra wybory, po "Rzepie", a w każdym razie "Rzepie" w jej obecnym kształcie ideologicznym, nie zostanie nawet ślad i powróci Pani tam, gdzie jest Pani właściwe miejsce - to znaczy do jakiejś egzotycznej niszy (czy jaskini) jak "Gazeta Polska". 

To...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ursa Minor
Kultura

Pomóżcie, bo jeśli nie Wy, to kto?!
Podpisujcie, proszę (i rozsyłajcie info, gdzie się da) apel oraz petycję do władz TVP w sprawie filmu „Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać”.
Pomóżmy Jerzemu Zalewskiemu w dokończeniu jego filmu, jedynego (jak na razie) obrazu o Żołnierzach Wyklętych. Pokażmy POwcom i wszystkim innym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika LunarBird
Blog

Na lubelskim obciachu 8 stycznia doszło do sytuacji skandalicznej. Informacja o tym pojawiła się na blogu Długodystansowca. Do bezczelności rządowej mafii już się w sumie przyzwyczaiłem, ale i tak zaskoczyło mnie to, co się stało. To rzecz niesłychana, wręcz kwalifikuje się do Trybunału Praw Człowieka w Strassburgu.

Zapoczątkowana przez...

0
Brak głosów