Castro

Obrazek użytkownika Rafał Brzeski
Świat

Dzisiaj historyczny dzień w dziejach podboju kosmosu przez człowieka. Marsjański dron Ingenuity odbył pierwszy kontrolowany i napędzany lot w atmosferze innej planety. Start małego helikoptera odbył się bez problemów – poinformowała amerykańska agencja kosmiczna NASA.

Lot trwał 40 sekund. Dron wzniósł się na wysokość 3 metrów i powrócił, chce się powiedzieć na ziemię, ale tym razem nie - na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Doprawdy ja już nie wiem jakimi słowami mam określać intelektualno-wiedzowo-polityczno-osobowościowy poziom tzw. "totalnej opozycji". Czy to już totalny kretynizm, czy zwykłe prostactwo? Czy to jakaś ułomność umysłowa czy celowa autodestrukcja lub zwykła prowokacja? A może już całkowita bezradność i bezsilność wobec rządów PiS skłania ich do chaotycznych i bezmyślnych działań?

Jednego natomiast...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Rz: Z czym się panu kojarzy Sierpień ,80?

Lech Wałęsa: To trudne pytanie. Ciężko się napracowałem i jestem zadowolony, że to jest już poza mną. Cieszę się, że w moim pokoleniu, pod moim przewodem udało się zamknąć etap podziałów, bloków, systemów i otworzyć epokę intelektu, globalizacji oraz informatyzacji. Przeszłość mnie nie interesuje, wolę patrzeć do przodu.

Te i inne slogany wyuczone na...

0
Brak głosów