Najpierw kłamali, że obozy były polskie. Teraz twierdzą, że nie chcemy zaakceptować swojej roli w Holocauście (!)

Obrazek użytkownika Jacek Mruk
Artykuł

Gdy zagraniczne media donoszą o położonym na terytorium Austrii obozie Mauthausen-Gusen,

to nie mówią o nim "austriacki obóz śmierci".

To samo dotyczy obozu w Terezinie na terytorium Czech.

Nikt nie mówi o nim "czeski obóz śmierci".

Co innego, gdy chodzi o niemieckie obozy na zajętych terytoriach II RP.

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

To celowa polityka kłamstw i manipulacji Niemców i Żydów...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1580534

"Żaden film, żadna powieść nie pokazuje Żyda takim, jakim go np., pokazał Szekspir w „Kupcu weneckim”, czy J.I. Kraszewski w powieści „Żyd”. 

Jeszcze w czterdziestym roku w podwarszawskim Otwocku, stara Żydówka odrzucając słowa współczucia swej polskiej znajomej powiedziała butnie: „Nie potrzebujemy waszego litowania się nad nami, jeszcze przyjdzie czas, że my Żydzi, będziemy sprzedawali bilety do waszych kościołów.” Sprawdziły się te prorocze słowa. W Wilnie osobiście kupowałem bilet do kościoła Świętego Kazimierza, zamienionego na muzeum ateizmu.

Nasuwa się zasadnicze pytanie: „dlaczego Żydzi tak bardzo nienawidzą Polaków? Dlaczego świadomie kłamią oczerniając Polskę?” Z pewnością nie są to sezonowe emocje. Jest to od dawna wytyczony kierunek prowadzonej konsekwentnie polityki zmierzającej do ściśle określonego celu. Aby uzmysłowić ten cel, choćby w najogólniejszym zarysie, należy wrócić do potrąconej już tu kwestii niemieckiej. Kwestia Niemiecka w polityce żydowskiej odgrywała w XIX i początkach XX wieku dość zasadniczą rolę, a i dzisiaj, po holocauście jest nadal znacząca. Żydzi zawsze bardzo liczyli na Niemców. Ogólnie biorąc, również dzisiaj zabiegają o jak najlepsze z nimi stosunki, celem jest zyskanie potężnego sojusznika gospodarczego i politycznego w planach obezwładnienia Polski. Za konkretne korzyści Żydzi gotowi są dać Niemcom, jako narodowi, absolucję za holocaust obciążając winą „nazistów”, „hitlerowców” a nawet Polaków. Tą korzyścią jest sojusz z Niemcami dla podporządkowania sobie całego życia gospodarczego i społecznego w Polsce, czyli konkretnie, sprowadzenie suwerenności Polski do fikcji, uczynienie z niej państwa wasalskiego i wygodnych terenów osiedleńczych. Żydzi więc nie są wcale zainteresowani ułożeniem dobrych stosunków z Polakami. Posłuszeństwo Polaków wymuszą za pomocą swojej potęgi finansowej dominującej nad międzynarodowymi instytucjami monetarnymi i w politycznym sojuszu z Niemcami. Dopiero takie postawienie sprawy rzuca światło na stosunek Żydów do Polaków i Polski. Bo to Polska ma ponieść główny ciężar zadośćuczynienia, jakie świat „winien” jest Żydom za zbrodnie holocaustu. Potężne Niemcy z łatwością się na to zgodzą, inne narody także uwierzą w wygodne dla nich kłamstwo o polskim współudziale. Prawda holocaustu szybko zapada w przeszłość, propaganda tworzy nową, bliższą obecnie żyjącym „prawdę”. Całokształt światowej polityki prowadzonej przez wszystkie międzynarodowe organizacje żydowskie wyraźnie wskazuje na tak właśnie wytyczony cel. Jest to kierunek dla Polski niesłychanie dramatyczny. Świadomości tego w polskim społeczeństwie nie ma. I jak mogło by być, kiedy dzisiaj Polska nie ma własnych środków masowego przekazu? Polska szybko zmierza do utraty suwerenności, ale fakt ten uświadamiają sobie tylko nieliczni."

https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/c5bcydzi-przestac584cie-kc582amac487-stanisc582aw-witkowski.pdf

PS

„Wpędzimy chrześcijan w wojnę wykorzystując ich narodową próżność i głupotę. Oni będą wybijać jeden drugiego, robiąc w ten sposób miejsce dla naszego narodu”. (Rabin Reichorn, Le Contemporain, 1.07.1880)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1580535

Najprawdopodobniej jesteśmy obecnie świadkami praktycznej realizacji takiego właśnie żydowsko-niemieckiego porozumienia. Taka hipoteza wydaje się najlepiej tłumaczyć różne dziwne zdarzenia oraz pozornie niezrozumiałe działania i zaniechania tego rządu i nadaje im całkiem racjonalny wymiar.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1580601

Kompleks zbrodni i krwi na rękach

To dla nich najcięższa jest męka

Przyjście Jezusa ich nawróci

A wielu złych do piekła zrzuci

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1580608

Jacku!

Może tak będzie, a może nie

Dobry Bóg o tym najlepiej wie.

Tymczasem nadszedł diabelski czas,

Więc do działania zachęcaj nas!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

casium

#1580611

Zgadzam się, my nie znamy planów Boga

Dlaczego tak stroma jest nasza droga?

Mam nadzieję że mnie Bóg stąd  zabierze

I zobaczę z góry wszystkie pacierze

 

Zachęcam i strofuję jak potrafię

Rzadko jednak naruszam ortografię

Pragnę Polski Silnej i Niezależnej

Do planów Boskich skłonnej i należnej

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1580687