Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Skorpion48
2 lata temu Święta.... Flagę wywieszam od 2 maja. Padnie pytanie dlaczego? Otóż autor powyzszego tekstu wymienił pierwsze manifestacj 1- majowe, ale nie wspomniał, że 1 maja był też świętem NSDAP i Adolf Hitler nakazał je obchodzić.    Dla mnie wywieszenie flagi i święta zaczynają się od Dnia Flagi i 3- Maja, jako pamiątka na cześć Konstytucji.    4 Jakie święto obchodzisz najchętniej 1 maja czy 3 maja ?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Skorpion48
2 lata temu Wiem To się nazywza gerontofilia.... stąd krok do nekrofilii. Brutalny atak na laskę marszałkowską…
Obrazek użytkownika Husky
Obrazek użytkownika Skorpion48
2 lata temu Niestety... to, że GW TVNienawiść i inne media wrogie Polsce i Polakom rozpowszechniają kłamsta jest znane od lat. Smuci tylko, że tak wielu obywateli naszej Ojczyzny nie jest w stanie przez swoje trudne do zrozumienia zacietrzewienie, wręcz nienawiść do PiS, zdobyć się na obiektywizm. Przykład takiej hipokryzji mielismy niedawno w Sejmie, gdy dwaj przywódcy opozycji wymienili pozytwywne uwagi o rządowym projekcie tarczy osłonowej dla przedsiebiorstw. Ale to było ich prywaten zdanie, bo oficjalnie nie zostawili przysłowiowej suchej nitki na projekcie. I P.Kosiniak- Kamysz uważa, że jest właściwą osobą na urząd Prezydenta. Jak można mu wierzyć, jesli dziś jedynym jego celem jest anarchizacja Kraju i atawistyczna nienawiść (nieuzasadniona) do PiS, p. Kaczyńskiego (osobliwe) połączona z nieokiełznanym pędem "tygrysa" do koryta?   Nie ma złudzeń, niestyt durniów opętanych nienawiścią jest w Polsce jeszcze dużo. 2 Cuchnące jadło podgrzewane koronawirusen
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Skorpion48
2 lata temu To prawda wtedy, w 1989 roku mocno działała Pani Chorążyna, żona emigracyjnego działacza PSL i adwokat, Pan Mierzwa, jeden z uratowanych po procesie 16-tu w Moskwie. Prezesem został p. Roman Bartoszcze, ale wokół usadowili się TW z czasów PRL. I stało się jak Pan pisze: wyślzgali p. Bartoszcze, wyślizgali B. Pęka w Krakowie i bodajże Podkowińskiego z Lublina(?). Pojawił się Pawlak z Sawickim(to ten, który rolników nazwał frajerami) i....  Tak, to prawdziwa banda kręcąca się jak "kurek na kościelnej wieży"- zawsze z wiatrem. 3 Co boli Rosję i Władysława Kosiniaka-Kamysza ?
Obrazek użytkownika janksero
Obrazek użytkownika Skorpion48
2 lata temu Kara dla PSL Skuteczną karą będzie głosowanie w wyborach Prezydenckich. Tylko wrodzy Polsce wyborcy mogą oddać na niego swój głos. A wierzę w to, że zdrajców Polski jest mniej niż tych, którzy Polsce dobrze życzą. 4 Co boli Rosję i Władysława Kosiniaka-Kamysza ?
Obrazek użytkownika stronnik
Obrazek użytkownika Skorpion48
2 lata temu Obecny PSL... Większość z nas "kupiła" fakt "powrotu" ZSL do korzeni. Ale czy PSL stanowi naprawdę korzenie tych przemalowanych ludowców. W 1949 roku odbył się zjazd zjednoczeniowy resztek PSL i SL. Świadomie piszę resztek PSL, bowiem PPR i UB zwalczała krwawo PSL zaraz po wojnie. Przypomnę chocby zamordowanie oficera BCh "Zawojny" Wiatra w Krakowie obok Poczt Głównej. Do 1949 roku UB wytłuklo działaczy PSL, którzy byli zwolennikami Mikołajczyka, a on sam musiał przed zamordowaniem go salwować się ucieczką w bagażniku samochodu amerykańskiego dyplomaty. Inaczej miała się sprawa ze SL, MAŁĄ PARTYJKĄ ZLOKALIZOWANĄ W BIAŁOSTOCKIM, KOMUNIZUJĄCĄ JUŻ PRZED WOJNĄ. Doszło do zjednoczenia i w ten sposób PZPR miał swoje przedstawicielstwo na wsi. Obecny PSL prawem kaduka zawładnął szyldem i mamy partyjkę uwikłaną we wrogą dla Polski działalność. Casus Pawlaka i umowy gazowej, a teraz Kosiniak- Kamysz walczący w intersie Rosji jak o niepodległość. Do tego dochodzi cierpiący na pewne uzaleznienia lekarz Struzik, który razem z innym lekarzem Kosiniakiem poucza rząd o sposobach zapobiegania koronawirusowi. Oni chcą stanu wyjątkowego. Ale nie zaproponowali swojej wiedzy lekarskiej do wykorzystania w szpitalach. Podobnie jak "ciecia" osoba w Polsce, Grodzki. Uczynił to v-ce marszałek Senaty, p. Karczewski. Też lekarz. To trzeba zapamietać.  5 Co boli Rosję i Władysława Kosiniaka-Kamysza ?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Skorpion48
2 lata temu Wołek....zbożowy? Xastanawia mnie, dlaczego ten Wołek "zapomniał", że razem z "nawróconym" Kamińskim pojechali do Londynu z pielgrzymką do Pinocheta. Nawet mu Ryngraf z NMP zawieźli. I co się stało, że Wołek nawrócił się na Michnikowszczyznę" Czyzby pojechał aby własnoręcznie dotknąć "faszystę" Pinocheta? Słowem, to po prostu palant. 5 Tomasz Wołek. Obrzydliwa postać polityczno - publicystyczna.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Skorpion48
2 lata temu My nieco starsi... przeżyliśmy Stalina, Bieruta, Bermana, Gomółkę, Gierka ( wyliczanka z przedszkola mojej małej wtedy córki: Chcesz cukierka...idź do Gierka), Adaklberta Lezuraja vel Wojciecha Jaruzelskiego, Balcerowicza, Kuronia and co. Tuska i i każdego ruska. A przeżyjemy i koronoruska razem z szleńcami z PO.  5 Prima Aprilis - pamiętacie najlepsze żarty?
Obrazek użytkownika Hoyt
Obrazek użytkownika Skorpion48
2 lata temu Prawda czasu Nie ma przesady w twierdzeniu, że trzecie pokolenie AK- owców walczy z trzecim pokoleniem UB-eków. PRL zwalczyło analfebetyzm, dało wielu ludziom(?) awans społeczny. Ale nie przewidziano jednego- awans społeczny winien dokonać sie ewolucyjnie a nie rewolucyjnie. Jak fornal został dyrektorem to nie przybyło mu ogłady, on wprowadził fornalskie obyczaje na salony. Możemy do dzisiaj to obserwować w salonie mieszczącym się w okolicach Czerskiej. Teraz wprowadzają nową modę- "mowa nienawiści", którą definiują sami, nie widząc swojej nienawiści do inaczej niż ta banda myśli. Niestety, mamy jeszcze zbyt dużo "letnich", którzy vhętnie nadstawią pierś po ordery, ale siedzą cicho i kalkulują o "mądrości etapu" by się choć na chwilę przyłączyć. Jutro będzie inna "mądrość etapu" to oni, ci letni, też tam będą. 2 Zetempowcy, hunwejbini, genderyści i elgebeteciarze
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Skorpion48
2 lata temu Czyli p. Smyrski można Pana kupić. Dobrze wiedzieć, bo może sie przydać:)) 2 Ojciec Wojciecha Manna współpracował z niemieckim okupantem
Obrazek użytkownika Leszek Smyrski

Strony